Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Młodość Rudno
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
662 230 702
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rudziniec, ul. Gliwicka 5 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Sawicki
790719679
Osoba odpowiedzialna:
Karol Nowak
601456951
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08727 Dariusz Sawicki Polska 17.02.1987 29 10 29:10
08724 Krzysztof Nowak Polska 23.06.1993 26 7 26:7
08722 Rafał Lukoszek Polska 18.01.1984 25 12 25:12
08721 Artur Kwiecień Polska 26.02.1969 20 11 20:11
08720 Romuald Konopka Polska 22.06.1965 10 5 10:5
08723 Karol Nowak Polska 02.04.1961 7 6 7:6
08726 Roman Nowak Polska 24.10.1963 4 4 4:4
08725 Michał Nowak Polska 28.11.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
128
5LMB 1
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2018-10-10
g. 19:00
135
5LMB 2
KTS III Gliwice LKS Młodość Rudno 0:10 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:30
141
5LMB 3
LKS Młodość Rudno TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
2018-10-24
g. 17:30
146
5LMB 4
STS Żernica LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
2018-11-07
g. 17:00
154
5LMB 5
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
157
5LMB 6
TTS POLONIA IV Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:00
167
5LMB 7
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:00
168
5LMB 8
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:30
179
5LMB 9
ATS II Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
2018-12-12
g. 17:00
181
5LMB 10
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
190
5LMB 11
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
002
5LMB 12
ULKS Pławniowice LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:00
008
5LMB 13
LKS Młodość Rudno UKS Feniks II Pyskowice 9:1 Szczegóły
2019-01-30
g. 17:00
014
5LMB 14
LKS Młodość Rudno ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2019-02-27
g. 17:00
020
5LMB 15
LKS Młodość Rudno KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2019-03-06
g. 17:00
026
5LMB 16
LKS Młodość Rudno TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
032
5LMB 17
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
038
5LMB 18
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
2019-03-27
g. 17:00
044
5LMB 19
LKS Młodość Rudno STS Żernica 4:6 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
050
5LMB 20
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 6:4 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
056
5LMB 21
TTS POLONIA III Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
061
5LMB 22
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno 8:2 Szczegóły