Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Ruch Pniów
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 986 309
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pniów ul. Wiejska 23 Sala
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kwaśniok
607 986 309
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05465 Stanisław Frasek Polska 26.05.1966 27 15 27:15
05477 Adrian Peczalka Polska 12.04.1973 27 17 27:17
05473 Dawid Kwaśniok Polska 12.05.1998 21 19 21:19
05479 Robert Stasiak Polska 13.10.1973 10 26 10:26
05467 Joachim Gralok Polska 20.06.1960 3 7 3:7
05489 Mariusz Pietrzyk Polska 12.03.2001 1 3 1:3
05462 Urszula Bartocha Polska 04.01.1953 0 0 0:0
05463 Artur Cebula Polska 13.03.1992 0 0 0:0
05464 Marek Cebula Polska 12.05.1994 0 0 0:0
05461 Józef Bartocha Polska 08.09.1945 0 0 0:0
05483 Dawid Gonda Polska 16.04.2006 0 0 0:0
05469 Marcin Kokoszka Polska 02.06.1981 0 0 0:0
05482 Adam Osadnik Polska 02.03.2006 0 0 0:0
05481 Aleksander Osadnik Polska 14.10.2008 0 0 0:0
05466 Michał Gralla Polska 24.10.1998 0 0 0:0
05488 Grzegorz Kulik Polska 30.03.2001 0 0 0:0
05478 Wojciech Rybiński Polska 05.02.1973 0 0 0:0
05485 Maciej Jeleń Polska 28.03.2005 0 0 0:0
05476 Łukasz Palka Polska 18.03.1975 0 0 0:0
05474 Krzysztof Migas Polska 24.04.1992 0 0 0:0
05487 Adam Kulik Polska 19.08.2002 0 0 0:0
09788 Mirosław Sokołowski Polska 29.05.1976 0 0 0:0
05484 Szymon Cichorczyk Polska 19.11.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
126
5LMB 1
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
132
5LMB 2
LKS Naprzód Świbie ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
138
5LMB 3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
144
5LMB 4
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
150
5LMB 5
ULKS Ruch Pniów ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
156
5LMB 6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
162
5LMB 7
ULKS Ruch Pniów KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:00
168
5LMB 8
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
174
5LMB 9
ULKS Ruch Pniów TTS POLONIA III Bytom 6:4 Szczegóły
2018-12-13
g. 17:30
180
5LMB 10
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
186
5LMB 11
ULKS Ruch Pniów STS Żernica 3:7 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
001
5LMB 12
ULKS Ruch Pniów UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2019-01-25
g. 18:00
012
5LMB 13
TTS POLONIA III Bytom ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
017
5LMB 14
ULKS Ruch Pniów LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
2019-02-06
g. 17:30
022
5LMB 15
STS Żernica ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
027
5LMB 16
ULKS Ruch Pniów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
032
5LMB 17
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
041
5LMB 18
ULKS Ruch Pniów ATS II Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00
047
5LMB 19
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
2019-04-03
g. 18:00
053
5LMB 20
ULKS Pławniowice ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
2019-04-17
g. 19:00
059
5LMB 21
KTS III Gliwice ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
064
5LMB 22
ULKS Ruch Pniów TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły