Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Groyecki
TTS POLONIA III Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 listopada 1960 r.
34
Występy
14
Zwycięstwa
20
Porażki
41.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skocz Mateusz - Groyecki Jacek 1 0:3 (walkower)
1 Wieczorek Bartłomiej - Groyecki Jacek 1 0:3 (walkower)
2 Groyecki Jacek - Burkacki Adrian 1 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
2 Groyecki Jacek - Wandas Krzysztof 1 3:2 (11:6, 4:11, 11:8, 5:11, 12:10)
3 Lukoszek Rafał - Groyecki Jacek 2 3:2 (6:11, 11:4, 8:11, 11:6, 11:8)
3 Kwiecień Artur - Groyecki Jacek 2 3:2 (6:11, 12:10, 10:12, 11:7, 12:10)
4 Groyecki Jacek - Pasiński Adam 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
4 Groyecki Jacek - Makselon Adam 2 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 6:11)
5 Wolny Michał - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
5 Maraszkiewicz Ryszard - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:3)
6 Groyecki Jacek - Wołek Adam 2 3:1 (18:16, 22:20, 5:11, 11:9)
6 Groyecki Jacek - Sopel Jan 2 0:3 (5:11, 8:11, 12:14)
7 Okorski Przemysław - Groyecki Jacek 2 3:1 (8;11,11;8,11;9,11;7)
7 Szymański Henryk - Groyecki Jacek 1 3:1 (11;5,11;5,6;11,11;7)
8 Groyecki Jacek - Sokołowski Oskar 2 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:8, 11:4)
8 Groyecki Jacek - Usarek Rafał 2 0:3 (7:11, 14:16, 9:11)
9 Kwaśniok Dawid - Groyecki Jacek 2 0:3 (6/11,10/12,4/11)
9 Frasek Stanisław - Groyecki Jacek 2 3:1 (7/11,11/8,12/10,11/6)
10 Nosiadek Daniel - Groyecki Jacek 1 3:0 (11:7 ; 11:9 ; 11:6)
10 Sosna Adam - Groyecki Jacek 1 3:2 (11:5 ; 5:11 ; 11:2 ; 9:11 ; 11:1)
11 Groyecki Jacek - Gdynia Marcin 2 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
11 Groyecki Jacek - Zienć Andrzej 2 3:2 (11:9, 11:7, 5:11, 1:11, 11:9)
12 Groyecki Jacek - Kaczmarczyk Julia 2 2:3 (7:11, 12:10, 11:9, 9:11, 12:14)
12 Groyecki Jacek - Mondroch Kamil 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:7)
13 Groyecki Jacek - Peczalka Adrian 2 1:3 (6:11, 11:2, 4:11, 9:11)
13 Groyecki Jacek - Stasiak Robert 2 3:2 (12:10, 6:11, 10:12, 11:8, 11:5)
14 Groyecki Jacek - Pięta Leszek 2 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:5)
14 Groyecki Jacek - Lisok Paweł 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
15 Sopel Jan - Groyecki Jacek 1 3:0 (11/7,11/5,11/9)
15 Lewandowski Adam - Groyecki Jacek 1 0:3 (8/11,9/11,11/13)
16 Piekarczyk Tomasz - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:7, 11:8, 13:11)
16 Koźluk Andrzej - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
17 Usarek Rafał - Groyecki Jacek 2 2:3 (12:10, 9:11, 11:5, 8:11, 7:11)
17 Jagoda Michał - Groyecki Jacek 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gołębiowska Aleksandra / Kaczmarczyk Julia - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 0:3 (walkower)
2 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Słobodzian Tomasz / Steuer Rudolf 2 2:3 (11:8, 5:11, 11:6, 4:11, 8:11)
3 Kwiecień Artur / Konopka Romuald - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 11:9)
4 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Pasiński Adam / Makselon Adam 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
5 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
6 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Dorosławski Dariusz / Janecki Andrzej 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:7)
7 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 1 3:2 (10;12,11;3,11;4,8;11,11;5)
8 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Sokołowski Mirosław / Usarek Rafał 2 3:1 (11:7, 8:11, 14:12, 11:7)
9 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (11/5,11/8,8/11,11/8)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Groyecki Jacek / Wróbel Piotr 2 3:0 (11:4 ; 11:7 ; 11:7)
11 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Klencz Piotr / Gdynia Marcin 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
12 Groyecki Jacek / Olejnik Zbigniew - Kaczmarczyk Julia / Juraszek Marcin 2 3:0 (11:7, 11:7, 15:13)
13 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Peczalka Adrian / Stasiak Robert 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:8)
14 Wróbel Piotr / Groyecki Jacek - Wróbel Łukasz / Lisok Paweł 2 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 16:14)
15 Lewandowski Adam / Sopel Jan - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 2:3 (8/11,8/11,11/6,11/5,4/11)
16 Radło Sławomir / Piekarczyk Tomasz - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:5)
17 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)