Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wolej Ruda Śląska
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 565 420
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ruda Śląska ul 11 Listopada 15 Szkoła Podstawowa nr 23.
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Wolny
502 565 420
Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Maraszkiewicz
664 754 997
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
DHS 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04226 Robert Kostępski Polska 04.12.1973 34 0 34:0
04227 Ryszard Maraszkiewicz Polska 02.04.1962 32 0 32:0
04229 Zbigniew Olszyna Polska 01.02.1962 32 2 32:2
04232 Michał Wolny Polska 29.10.1952 27 3 27:3
04231 Marek Wolny Polska 10.02.1955 2 4 2:4
08130 Ryszard Głowacki Polska 20.05.1957 0 0 0:0
04224 Mirosław Chmiel Polska 07.01.1967 0 0 0:0
04228 Arkadiusz Miśkiewicz Polska 02.04.1999 0 0 0:0
04230 Błażej Tomaszowski Polska 29.04.1999 0 0 0:0
04225 Daniel Chmiel Polska 23.09.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
126
5LMB 1
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
137
5LMB 2
UKS Feniks II Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
139
5LMB 3
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
2018-10-24
g. 19:00
148
5LMB 4
KTS III Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
152
5LMB 5
UKS Wolej Ruda Śląska TTS POLONIA III Bytom 10:0 Szczegóły
2018-11-14
g. 17:30
159
5LMB 6
STS Żernica UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
165
5LMB 7
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie 8:2 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
170
5LMB 8
TTS POLONIA IV Bytom UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
178
5LMB 9
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2018-12-12
g. 17:00
181
5LMB 10
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2019-01-09
g. 18:00
191
5LMB 11
UKS Wolej Ruda Śląska ATS II Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
001
5LMB 12
ULKS Ruch Pniów UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2019-01-23
g. 18:00
007
5LMB 13
ULKS Pławniowice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
013
5LMB 14
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Feniks II Pyskowice 10:0 Szczegóły
2019-02-07
g. 17:30
019
5LMB 15
ATS II Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
025
5LMB 16
UKS Wolej Ruda Śląska KTS III Gliwice 10:0 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
031
5LMB 17
UKS Wolej Ruda Śląska TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
037
5LMB 18
TTS POLONIA III Bytom UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
043
5LMB 19
LKS Naprzód Świbie UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
049
5LMB 20
UKS Wolej Ruda Śląska STS Żernica -:- Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
055
5LMB 21
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
061
5LMB 22
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły