Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS POLONIA IV Bytom
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 617 335
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom-Miechowice,ul. Nickla 143A - wymiennikownia
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Butterfly G40
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00039 Bartłomiej Wieczorek Polska 13.08.2000 14 24 14:24
00045 Mateusz Skocz Polska 29.06.2004 11 15 11:15
03252 Aleksandra Gołębiowska Polska 30.04.2007 10 25 10:25
00041 Marcin Juraszek Polska 22.03.2002 4 31 4:31
00042 Julia Kaczmarczyk Polska 24.06.2007 1 7 1:7
00044 Kamil Mondroch Polska 16.11.2006 1 31 1:31
00043 Michał Łysakowski Polska 20.08.2004 0 2 0:2
00040 Oliwier Gurbiel Polska 22.03.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
130
5LMB 1
TTS POLONIA IV Bytom TTS POLONIA III Bytom 0:10 Szczegóły
2018-10-10
g. 17:30
133
5LMB 2
STS Żernica TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
143
5LMB 3
TTS POLONIA IV Bytom LKS Naprzód Świbie 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
144
5LMB 4
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
155
5LMB 5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom 8:2 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
157
5LMB 6
TTS POLONIA IV Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2018-11-22
g. 17:30
166
5LMB 7
ATS II Ligota Łabędzka TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
170
5LMB 8
TTS POLONIA IV Bytom UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
177
5LMB 9
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
183
5LMB 10
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Pławniowice 2:8 Szczegóły
2019-01-08
g. 19:00
188
5LMB 11
KTS III Gliwice TTS POLONIA IV Bytom 4:6 Szczegóły
2019-01-21
g. 18:00
006
5LMB 12
TTS POLONIA III Bytom TTS POLONIA IV Bytom 6:4 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
011
5LMB 13
LKS Naprzód Świbie TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
016
5LMB 14
TTS POLONIA IV Bytom STS Żernica 0:10 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
021
5LMB 15
TTS POLONIA IV Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2019-03-06
g. 17:00
026
5LMB 16
LKS Młodość Rudno TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
031
5LMB 17
UKS Wolej Ruda Śląska TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
040
5LMB 18
TTS POLONIA IV Bytom KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
046
5LMB 19
TTS POLONIA IV Bytom ATS II Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
052
5LMB 20
TTS POLONIA IV Bytom UKS Feniks II Pyskowice 3:7 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
058
5LMB 21
ULKS Pławniowice TTS POLONIA IV Bytom 4:6 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
064
5LMB 22
ULKS Ruch Pniów TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły