Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 17 34 157:13
2. LKS Młodość Rudno 17 29 131:39
3. LKS Naprzód Świbie 17 27 122:48
4. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17 27 109:61
5. STS Żernica 17 26 122:48
6. ULKS Ruch Pniów 17 17 78:92
7. TTS POLONIA III Bytom 17 16 78:92
8. ULKS Pławniowice 17 9 57:113
9. UKS Feniks II Pyskowice 17 8 63:107
10. ATS II Ligota Łabędzka 17 5 50:120
11. KTS III Gliwice 17 4 30:140
12. TTS POLONIA IV Bytom 17 2 23:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Sawicki Dariusz
(LKS Młodość Rudno)
17 15 2 88%
2. Olszyna Zbigniew
(UKS Wolej Ruda Śląska)
17 15 2 88%
3. Kostępski Robert
(UKS Wolej Ruda Śląska)
17 15 2 88%
4. Maraszkiewicz Ryszard
(UKS Wolej Ruda Śląska)
16 14 2 88%
5. Sosna Adam
(STS Żernica)
17 14 3 82%
6. Nosiadek Daniel
(STS Żernica)
17 14 3 82%
7. Wolny Michał
(UKS Wolej Ruda Śląska)
15 13 2 87%
8. Wandas Krzysztof
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
17 13 4 76%
9. Gdynia Marcin
(LKS Naprzód Świbie)
17 13 4 76%
10. Burkacki Adrian
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
13 12 1 92%
11. Frasek Stanisław
(ULKS Ruch Pniów)
16 12 4 75%
12. Klencz Piotr
(LKS Naprzód Świbie)
17 12 5 71%
13. Zienć Andrzej
(LKS Naprzód Świbie)
17 12 5 71%
14. Nowak Krzysztof
(LKS Młodość Rudno)
12 11 1 92%
15. Dyrszka Rajnard
(STS Żernica)
17 11 6 65%
16. Szczurek Lucjan
(LKS Naprzód Świbie)
17 11 6 65%
17. Wandas Tadeusz
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
14 10 4 71%
18. Kwaśniok Dawid
(ULKS Ruch Pniów)
15 10 5 67%
19. Konopka Romuald
(LKS Młodość Rudno)
11 9 2 82%
20. Pięta Leszek
(ULKS Pławniowice)
15 9 6 60%
21. Przybyła Mateusz
(STS Żernica)
15 9 6 60%
22. Groyecki Jacek
(TTS POLONIA III Bytom)
17 9 8 53%
23. Słobodzian Tomasz
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
12 8 4 67%
24. Szymański Henryk
(ULKS Pławniowice)
15 8 7 53%
25. Wróbel Piotr
(TTS POLONIA III Bytom)
17 8 9 47%
26. Nowak Karol
(LKS Młodość Rudno)
9 7 2 78%
27. Steuer Rudolf
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
11 7 4 64%
28. Peczalka Adrian
(ULKS Ruch Pniów)
17 7 10 41%
29. Lukoszek Rafał
(LKS Młodość Rudno)
10 6 4 60%
30. Janecki Andrzej
(UKS Feniks II Pyskowice)
12 6 6 50%
31. Dorosławski Dariusz
(UKS Feniks II Pyskowice)
12 6 6 50%
32. Sokołowski Oliwier
(KTS III Gliwice)
16 6 10 38%
33. Sopel Jan
(UKS Feniks II Pyskowice)
16 6 10 38%
34. Nowak Roman
(LKS Młodość Rudno)
6 5 1 83%
35. Sokołowski Oskar
(KTS III Gliwice)
15 5 10 33%
36. Arbaszewski Jakub
(ULKS Pławniowice)
6 4 2 67%
37. Koźluk Andrzej
(ATS II Ligota Łabędzka)
12 4 8 33%
38. Stasiak Robert
(ULKS Ruch Pniów)
13 4 9 31%
39. Olejnik Zbigniew
(TTS POLONIA III Bytom)
14 4 10 29%
40. Kwiecień Artur
(LKS Młodość Rudno)
3 3 0 100%
41. Wolny Marek
(UKS Wolej Ruda Śląska)
3 3 0 100%
42. Okorski Przemysław
(ULKS Pławniowice)
7 3 4 43%
43. Piekarczyk Tomasz
(ATS II Ligota Łabędzka)
8 3 5 38%
44. Wróbel Łukasz
(ULKS Pławniowice)
9 3 6 33%
45. Gralok Joachim
(ULKS Ruch Pniów)
5 2 3 40%
46. Łęczycki Mariusz
(TTS POLONIA III Bytom)
6 2 4 33%
47. Krupa Grzegorz
(TTS POLONIA III Bytom)
7 2 5 29%
48. Skocz Mateusz
(TTS POLONIA IV Bytom)
8 2 6 25%
49. Radło Sławomir
(ATS II Ligota Łabędzka)
9 2 7 22%
50. Szymański Łukasz
(ULKS Pławniowice)
11 2 9 18%
51. Kupka Rafał
(UKS Feniks II Pyskowice)
12 2 10 17%
52. Wieczorek Bartłomiej
(TTS POLONIA IV Bytom)
14 2 12 14%
53. Wojciechowski Krzysztof
(STS Żernica)
1 1 0 100%
54. Langer Michał
(STS Żernica)
1 1 0 100%
55. Pietrzyk Mariusz
(ULKS Ruch Pniów)
2 1 1 50%
56. Rusin Kacper
(KTS III Gliwice)
4 1 3 25%
57. Wołek Adam
(UKS Feniks II Pyskowice)
5 1 4 20%
58. Lisok Paweł
(ULKS Pławniowice)
5 1 4 20%
59. Mały-Wieczorek Klaudiusz
(TTS POLONIA III Bytom)
7 1 6 14%
60. Makselon Adam
(ATS II Ligota Łabędzka)
8 1 7 13%
61. Kozłowski Jarosław
(ATS II Ligota Łabędzka)
8 1 7 13%
62. Jagoda Michał
(KTS III Gliwice)
9 1 8 11%
63. Lewandowski Adam
(UKS Feniks II Pyskowice)
9 1 8 11%
64. Piwowarski Jakub
(KTS III Gliwice)
10 1 9 10%
65. Machał Grzegorz
(ATS II Ligota Łabędzka)
11 1 10 9%
66. Wawrzesta Michał
(KTS III Gliwice)
1 0 1 0%
67. Łysakowski Michał
(TTS POLONIA IV Bytom)
1 0 1 0%
68. Steuer Iwona
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
1 0 1 0%
69. Sokołowski Mirosław
(KTS III Gliwice)
2 0 2 0%
70. Biliński Leszek
(UKS Feniks II Pyskowice)
2 0 2 0%
71. Łagowski Piotr
(ATS II Ligota Łabędzka)
3 0 3 0%
72. Kaczmarczyk Julia
(TTS POLONIA IV Bytom)
5 0 5 0%
73. Pasiński Adam
(ATS II Ligota Łabędzka)
9 0 9 0%
74. Usarek Rafał
(KTS III Gliwice)
11 0 11 0%
75. Gołębiowska Aleksandra
(TTS POLONIA IV Bytom)
13 0 13 0%
76. Mondroch Kamil
(TTS POLONIA IV Bytom)
13 0 13 0%
77. Juraszek Marcin
(TTS POLONIA IV Bytom)
14 0 14 0%