Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Feniks II Pyskowice
Liga Okręgowa (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 538 921
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pyskowice, ul. Wyzwolenia 4 SP nr 6
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Janecki
601 538 921
Osoba odpowiedzialna:
Leszek Biliński
512 805 610
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09152 Jan Sopel Polska 21.09.1946 24 16 24:16
09144 Dariusz Dorosławski Polska 02.04.1974 19 14 19:14
09145 Andrzej Janecki Polska 29.11.1973 16 14 16:14
09148 Rafał Kupka Polska 15.07.1974 13 20 13:20
09150 Adam Lewandowski Polska 24.12.1965 8 16 8:16
09155 Adam Wołek Polska 13.12.1975 4 8 4:8
09147 Norbert Kozioł Polska 18.07.1956 0 0 0:0
09146 Dawid Janecki Polska 03.02.1995 0 0 0:0
09149 Łukasz Kurasz Polska 24.03.1986 0 0 0:0
09153 Marian Strzałka Polska 28.12.1952 0 0 0:0
09143 Leszek Biliński Polska 15.08.1956 0 4 0:4
09154 Dominik Szmaj Polska 16.07.1995 0 0 0:0
09151 Paweł Nowakowski Polska 18.09.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:30
127
5LMB 1
ATS II Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 4:6 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
137
5LMB 2
UKS Feniks II Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
138
5LMB 3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00
149
5LMB 4
ULKS Pławniowice UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
151
5LMB 5
UKS Feniks II Pyskowice KTS III Gliwice 9:1 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
160
5LMB 6
TTS POLONIA III Bytom UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
164
5LMB 7
UKS Feniks II Pyskowice STS Żernica 2:8 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
171
5LMB 8
LKS Naprzód Świbie UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
177
5LMB 9
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA IV Bytom 9:1 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
182
5LMB 10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
190
5LMB 11
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
003
5LMB 12
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:00
008
5LMB 13
LKS Młodość Rudno UKS Feniks II Pyskowice 9:1 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
013
5LMB 14
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Feniks II Pyskowice 10:0 Szczegóły
2019-02-20
g. 18:00
024
5LMB 15
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
029
5LMB 16
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
2019-03-13
g. 17:30
034
5LMB 17
STS Żernica UKS Feniks II Pyskowice 8:2 Szczegóły
2019-03-20
g. 18:00
042
5LMB 18
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice 10:0 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00
047
5LMB 19
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
052
5LMB 20
TTS POLONIA IV Bytom UKS Feniks II Pyskowice 3:7 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
060
5LMB 21
UKS Feniks II Pyskowice ATS II Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2019-04-24
g. 19:00
066
5LMB 22
KTS III Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły