Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sabina
Kukla
ULKS II Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 sierpnia 1980 r.
36
Występy
24
Zwycięstwa
12
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małysiak Ryszard - Kukla Sabina 1 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 7:11, 3:11)
1 Ormaniec Marian - Kukla Sabina 1 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 6:11)
2 Kukla Sabina - Wiecheć Adrian 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:5)
2 Kukla Sabina - Dziembała Dawid 2 0:3 (5:11, 6:11, 9:11)
5 Minge Andrzej - Kukla Sabina 2 0:3 (6:11, 6:11, 5:11.)
5 Seklecki Radosław - Kukla Sabina 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11.)
6 Kukla Sabina - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:2)
7 Kukla Sabina - Chmielniak Konrad 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
7 Kukla Sabina - Kalisz Robert 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
9 Kupczak Antoni - Kukla Sabina 1 0:3 (1:11, 4:11, 6:11)
8 Fajkus Roman - Kukla Sabina 1 3:0 (11:9,11:7,11:8)
8 Skórko Bartłomiej - Kukla Sabina 1 3:0 (11:8,11:7,11:8)
10 Kukla Sabina - Balcar Jacek 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11)
10 Kukla Sabina - Brak Sławomir 2 3:1 (13:11, 12:10, 9:11, 11:8)
11 Kleta Rafał - Kukla Sabina 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
11 Łosiński Adam - Kukla Sabina 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
12 Kukla Sabina - Miklar Piotr 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:4, 15:13, 11:3)
12 Kukla Sabina - Łosiński Adam 2 3:2 (11:5, 9:11, 11:7, 7:11, 11:9)
13 Kukla Sabina - Wizner Jakub 2 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:6, 6:11)
13 Kukla Sabina - Dolbicki Przemysław 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
14 Śliwka Zdzisław - Kukla Sabina 2 3:0 (11-7 11-6 11-7)
14 Duda Wojciech - Kukla Sabina 2 3:0 (13-11 12-10 11-5)
15 Balcar Jacek - Kukla Sabina 2 2:3 (11-6, 8-11, 4-11, 11-9, 11-13)
15 Bałoń Robert - Kukla Sabina 2 3:2 (11-7, 11-8, 8-11, 6-11, 11-7)
17 Słowik Marcin - Kukla Sabina 2 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
17 Sudoł Amanda - Kukla Sabina 2 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
18 Jahn Artur - Kukla Sabina 2 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:4)
18 Siedlaczek Andrzej - Kukla Sabina 2 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
19 Kukla Sabina - Małysiak Ryszard 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
19 Kukla Sabina - Król Jarosław 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:7)
20 Kukuczka Filip - Kukla Sabina 2 0:3 (7;11, 4;11, 5;11)
20 Wowrzeczka Gustaw - Kukla Sabina 2 0:3 (5;11, 7;11, 3;11)
21 Kukla Sabina - Mika Tomasz 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
21 Kukla Sabina - Zuziak Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
22 Kukla Sabina - Minge Andrzej 2 2:3 (11:5, 11:7, 3:11, 5:11, 8:11)
22 Kukla Sabina - Seklecki Radosław 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:1)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kolonko Piotr / Ormaniec Marian - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:7)
2 Kukla Sabina / Rus Jacek - Jahn Artur / Wiecheć Adrian 2 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:6)
5 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Kukla Sabina / Rus Jacek 1 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:7, 8:11.)
6 Kukla Sabina / Rus Jacek - Sudoł Amanda / Słowik Marcin 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:5)
7 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (11:8, 11:7, 11:13, 11:4)
8 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 2:3 (11:9,8:11,11:7,7:11,9:11)
9 Kupczak Antoni / Widz Jan - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
10 Rus Jacek / Kukla Sabina - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:6, 11:4, 10:12, 11:6)
11 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:5)
12 Rus Jacek / Kukla Sabina - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 7:11)
13 Rus Jacek / Kukla Sabina - Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław 2 3:2 (7:11, 11:5, 11:8, 10:12, 16:14)
14 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Rus Jacek / Kukla Sabina 2 1:3 (8-11 8-11 11-8 8-11)
15 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Kukla Sabina / Rus Jacek 2 3:2 (11-7, 12-10, 12-14, 9-11, 11-8)
17 Gajewski Adam / Kufel Karol - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 10:12)
18 Siedlaczek Andrzej / Waszut Piotr - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
19 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard 1 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:2)
20 Kukuczka Filip / Wowrzeczka Gustaw - Kukla Sabina / Rus Jacek 1 0:3 (2;11, 9;11, 2;11)
21 Rus Jacek / Kukla Sabina - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:7)
22 Rus Jacek / Kukla Sabina - Seklecki Radosław / Bujok Andrzej 1 3:2 (6:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:4)