Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sabina
Kukla
ULKS II Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 sierpnia 1980 r.
18
Występy
13
Zwycięstwa
5
Porażki
72.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 12 22 92:28
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 12 21 89:31
3. UGKS Sokół Zebrzydowice 13 20 91:39
4. LKS Pogórze 12 19 83:37
5. JKTS Jastrzębie 12 18 87:33
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 12 14 62:58
7. ULKS II Pszczyna 12 9 51:69
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 9 43:87
9. UKS Wisła Wiślanie 12 8 40:80
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 13 5 39:91
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 13 2 32:98
12. Fundacja Talent II Cieszyn 12 1 31:89
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małysiak Ryszard - Kukla Sabina 1 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 7:11, 3:11)
1 Ormaniec Marian - Kukla Sabina 1 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 6:11)
2 Kukla Sabina - Wiecheć Adrian 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:5)
2 Kukla Sabina - Dziembała Dawid 2 0:3 (5:11, 6:11, 9:11)
5 Minge Andrzej - Kukla Sabina 2 0:3 (6:11, 6:11, 5:11.)
5 Seklecki Radosław - Kukla Sabina 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11.)
6 Kukla Sabina - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:2)
7 Kukla Sabina - Chmielniak Konrad 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
7 Kukla Sabina - Kalisz Robert 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
9 Kupczak Antoni - Kukla Sabina 1 0:3 (1:11, 4:11, 6:11)
8 Fajkus Roman - Kukla Sabina 1 3:0 (11:9,11:7,11:8)
8 Skórko Bartłomiej - Kukla Sabina 1 3:0 (11:8,11:7,11:8)
10 Kukla Sabina - Balcar Jacek 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11)
10 Kukla Sabina - Brak Sławomir 2 3:1 (13:11, 12:10, 9:11, 11:8)
11 Kleta Rafał - Kukla Sabina 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
11 Łosiński Adam - Kukla Sabina 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
12 Kukla Sabina - Miklar Piotr 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:4, 15:13, 11:3)
12 Kukla Sabina - Łosiński Adam 2 3:2 (11:5, 9:11, 11:7, 7:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kolonko Piotr / Ormaniec Marian - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:7)
2 Kukla Sabina / Rus Jacek - Jahn Artur / Wiecheć Adrian 2 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:6)
5 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Kukla Sabina / Rus Jacek 1 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:7, 8:11.)
6 Kukla Sabina / Rus Jacek - Sudoł Amanda / Słowik Marcin 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:5)
7 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (11:8, 11:7, 11:13, 11:4)
8 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 2:3 (11:9,8:11,11:7,7:11,9:11)
9 Kupczak Antoni / Widz Jan - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
10 Rus Jacek / Kukla Sabina - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:6, 11:4, 10:12, 11:6)
11 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:5)
12 Rus Jacek / Kukla Sabina - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 7:11)