Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Baborski
ULKS II Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 lipca 1961 r.
15
Występy
4
Zwycięstwa
11
Porażki
26.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 21 38 161:49
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 21 35 155:55
3. LKS Pogórze 21 35 154:56
4. JKTS Jastrzębie 21 31 147:63
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 21 30 139:71
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 21 25 115:95
7. ULKS II Pszczyna 21 17 90:120
8. UKS Wisła Wiślanie 21 14 70:140
9. LITS Meble Anders III Żywiec 21 13 71:139
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 21 10 68:142
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 21 2 46:164
12. Fundacja Talent II Cieszyn 21 2 44:166
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ormaniec Marian - Baborski Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
2 Baborski Andrzej - Dziembała Dawid 2 0:3 (4:11, 5:11, 3:11)
3 Ochodek Grzegorz - Baborski Andrzej 2 3:0 (11:9,11:6,11:7)
4 Baborski Andrzej - Mrowca Michał 1 0:3 (2:11, 2:11, 7:11)
6 Baborski Andrzej - Słowik Marcin 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
7 Baborski Andrzej - Chmielniak Konrad 2 3:1 (9:11, 11:3, 11:6, 11:6)
9 Widz Jan - Baborski Andrzej 1 2:3 (9:11, 13:11, 4:11, 11:4, 11:13)
8 Domin Maciej - Baborski Andrzej 2 3:1 (9:11,11:5,11:7,11:8)
14 Mrowca Michał - Baborski Andrzej 1 3:0 (11-7 11-7 11-2)
14 Szostok Sebastian - Baborski Andrzej 1 3:0 (11-2 11-3 11-4)
16 Baborski Andrzej - Śmieja Zbigniew 2 1:3 (5:11, 4:11, 11:9, 3:11)
17 Gajewski Adam - Baborski Andrzej 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:3, 11:6)
20 Wowrzeczka Gustaw - Baborski Andrzej 2 0:3 (3;11, 3;11, 9;11)
21 Baborski Andrzej - Zuziak Wojciech 2 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
21 Baborski Andrzej - Mika Tomasz 2 0:3 (9:11, 1:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Baborski Andrzej / Duraj Mariusz 2 1:3 (2:11, 11:9, 8:11, 5:11)
2 Baborski Andrzej / Duraj Mariusz - Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid 1 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
3 Nikiel Sebastian / Ochodek Grzegorz - Baborski Andrzej / Duraj Mariusz 1 3:0 (11:5,15:13,11:7)
8 Fajkus Roman / Dolbicki Przemysław - Duraj Mariusz / Baborski Andrzej 2 3:2 (11:4,8:11,7:11,11:7,11:6)
12 Duraj Mariusz / Baborski Andrzej - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
13 Duraj Mariusz / Baborski Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
14 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Duraj Mariusz / Baborski Andrzej 1 3:1 (11-7 7-11 11-7 11-5)
15 Bałoń Robert / Lorc Mateusz - Baborski Andrzej / Duraj Mariusz 1 3:2 (9-11, 11-7, 11-5, 9-11, 11-7)
16 Baborski Andrzej / Sibik Łukasz - Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz 1 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 0:11)
17 Szymik Dawid / Słowik Marcin - Baborski Andrzej / Duraj Mariusz 2 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
18 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Duraj Mariusz / Baborski Andrzej 2 3:0 (11;9, 11;8, 11;7)
20 Chmielniak Konrad / Rucka Celina - Duraj Mariusz / Baborski Andrzej 2 2:3 (10;12, 11;6, 6;11, 11;8, 8;11)
21 Duraj Mariusz / Baborski Andrzej - Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)