Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Wigłasz
ULKS II Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 listopada 1998 r.
14
Występy
5
Zwycięstwa
9
Porażki
35.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Śmieja Zbigniew - Wigłasz Piotr 2 3:0 (11:3,12:10,12:10)
3 Ochodek Grzegorz - Wigłasz Piotr 2 3:1 (11:6,7:11,11:8,11:6)
4 Wigłasz Piotr - Śliwka Zdzisław 1 0:3 (10:12, 11:13, 7:11)
4 Wigłasz Piotr - Mrowca Michał 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
5 Bujok Andrzej - Wigłasz Piotr 1 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:8.)
5 Legierski Marek - Wigłasz Piotr 1 0:3 (6:11, 3:11, 10:12.)
6 Wigłasz Piotr - Kufel Karol 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
6 Wigłasz Piotr - Sudoł Amanda 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
7 Wigłasz Piotr - Rucka Celina 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
7 Wigłasz Piotr - Krajewski Arkadiusz 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
9 Widz Jan - Wigłasz Piotr 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
10 Wigłasz Piotr - Brak Sławomir 2 0:3 (7:11, 0:11, 2:11)
11 Łosiński Adam - Wigłasz Piotr 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
11 Kleta Rafał - Wigłasz Piotr 2 3:1 (13:11; 6:11, 11:9, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Kajstura II Tomasz / Śmieja Zbigniew - Rus Jacek / Wigłasz Piotr 2 3:2 (7:11,11:7,12:10,8:11,11:2)
4 Rus Jacek / Wigłasz Piotr - Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław 1 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
5 Legierski Marek / Podżorski Roman - Wigłasz Piotr / Duraj Mariusz 2 3:1 (11:7, 6:11, 12:10, 13:11.)
6 Wigłasz Piotr / Duraj Mariusz - Kufel Karol / Gajewski Adam 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
7 Wigłasz Piotr / Duraj Mariusz - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:3)
9 Sanetra Andrzej / Mika Tomasz - Duraj Mariusz / Wigłasz Piotr 1 2:3 (7:11, 13:15, 11:6, 11:7, 12:14)
10 Duraj Mariusz / Wigłasz Piotr - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 2 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
11 Łosiński Adam / Łosiński Wojciech - Duraj Mariusz / Wigłasz Piotr 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)