Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Rus
ULKS II Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  31 marca 1997 r.
43
Występy
22
Zwycięstwa
21
Porażki
51.16%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małysiak Dominik - Rus Jacek 2 0:3 (2:11, 7:11, 5:11)
1 Kolonko Piotr - Rus Jacek 2 0:3 (4:11, 9:11, 11:13)
2 Rus Jacek - Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (3:11, 4:11, 7:11)
2 Rus Jacek - Jahn Artur 1 0:3 (10:12, 9:11, 7:11)
3 Nikiel Sebastian - Rus Jacek 1 3:0 (11:8,11:2,11:3)
3 Kajstura II Tomasz - Rus Jacek 1 3:0 (11:9,11:6,11:8)
4 Rus Jacek - Szostok Sebastian 2 2:3 (11:8, 12:10, 12:14, 9:11, 4:11)
4 Rus Jacek - Tomzik Piotr 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
5 Legierski Marek - Rus Jacek 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 4:11.)
5 Bujok Andrzej - Rus Jacek 1 3:2 (11:4, 8:11, 11:9, 6:11, 11:9.)
6 Rus Jacek - Słowik Marcin 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:6)
6 Rus Jacek - Gajewski Adam 1 3:1 (11:5, 13:11, 7:11, 11:8)
7 Rus Jacek - Kalisz Robert 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
9 Mika Tomasz - Rus Jacek 1 0:3 (8:11, 4:11, 9:11)
9 Sanetra Andrzej - Rus Jacek 1 3:0 (11:3, 11:6, 15:13)
8 Skórko Bartłomiej - Rus Jacek 1 3:0 (11:8,11:6,11:8)
8 Fajkus Roman - Rus Jacek 1 0:3 (7;11,8;11,5:11)
10 Rus Jacek - Sztuka Jacek 1 1:3 (11:6, 10:12, 7:11, 6:11)
10 Rus Jacek - Bałoń Robert 1 3:2 (7:11, 11:6, 10:12, 11:9, 11:8)
11 Miklar Piotr - Rus Jacek 1 2:3 (19:17, 8:11, 3:1, 11:7, 9:11)
11 Łosiński Wojciech - Rus Jacek 1 3:1 (12:10, 11:13, 11:7, 11:8)
12 Rus Jacek - Łosiński Adam 2 1:3 (6:11, 11:0, 7:11, 10:12)
12 Rus Jacek - Miklar Piotr 2 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 9:11)
13 Rus Jacek - Dolbicki Przemysław 2 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:8)
13 Rus Jacek - Wizner Jakub 2 2:3 (11:5, 5:11, 11:8, 4:11, 10:12)
14 Duda Wojciech - Rus Jacek 2 3:1 (9-11 11-7 11-3 11-5)
14 Paszek Piotr - Rus Jacek 2 3:1 (11-7 5-11 11-3 11-9)
15 Sztuka Jacek - Rus Jacek 1 3:0 (11-5, 11-9, 11-2)
15 Brak Sławomir - Rus Jacek 1 3:0 (11-7, 11-2, 11-7)
16 Rus Jacek - Ochodek Grzegorz 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
16 Rus Jacek - Śmieja Zbigniew 2 2:3 (6:11, 11:5, 11:9, 6:11, 9:11)
17 Kufel Karol - Rus Jacek 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
17 Gajewski Adam - Rus Jacek 1 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 8:11)
18 Wiecheć Adrian - Rus Jacek 1 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
18 Waszut Piotr - Rus Jacek 1 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)
19 Rus Jacek - Król Jarosław 1 3:2 (9:11, 12:14, 11:6, 11:7, 11:7)
19 Rus Jacek - Małysiak Ryszard 1 0:3 (1:11, 4:11, 7:11)
20 Rucka Celina - Rus Jacek 1 1:3 (11;7, 1;11, 5;11, 6;11)
20 Chmielniak Konrad - Rus Jacek 1 0:3 (3;11, 3;11, 5;11)
21 Rus Jacek - Sanetra Andrzej 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:8)
21 Rus Jacek - Pieronek Grzegorz 1 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 7:11, 11:13)
22 Rus Jacek - Legierski Marek 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
22 Rus Jacek - Bujok Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kolonko Piotr / Ormaniec Marian - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:7)
2 Kukla Sabina / Rus Jacek - Jahn Artur / Wiecheć Adrian 2 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:6)
3 Kajstura II Tomasz / Śmieja Zbigniew - Rus Jacek / Wigłasz Piotr 2 3:2 (7:11,11:7,12:10,8:11,11:2)
4 Rus Jacek / Wigłasz Piotr - Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław 1 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
5 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Kukla Sabina / Rus Jacek 1 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:7, 8:11.)
6 Kukla Sabina / Rus Jacek - Sudoł Amanda / Słowik Marcin 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:5)
7 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (11:8, 11:7, 11:13, 11:4)
8 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 2:3 (11:9,8:11,11:7,7:11,9:11)
9 Kupczak Antoni / Widz Jan - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
10 Rus Jacek / Kukla Sabina - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:6, 11:4, 10:12, 11:6)
11 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:5)
12 Rus Jacek / Kukla Sabina - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 7:11)
13 Rus Jacek / Kukla Sabina - Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław 2 3:2 (7:11, 11:5, 11:8, 10:12, 16:14)
14 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Rus Jacek / Kukla Sabina 2 1:3 (8-11 8-11 11-8 8-11)
15 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Kukla Sabina / Rus Jacek 2 3:2 (11-7, 12-10, 12-14, 9-11, 11-8)
16 Rus Jacek / Duraj Mariusz - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 2 3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:6)
17 Gajewski Adam / Kufel Karol - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 10:12)
18 Siedlaczek Andrzej / Waszut Piotr - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
19 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard 1 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:2)
20 Kukuczka Filip / Wowrzeczka Gustaw - Kukla Sabina / Rus Jacek 1 0:3 (2;11, 9;11, 2;11)
21 Rus Jacek / Kukla Sabina - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:7)
22 Rus Jacek / Kukla Sabina - Seklecki Radosław / Bujok Andrzej 1 3:2 (6:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:4)