Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Sztwiertnia
LKS Lesznianka III Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 czerwca 1972 r.
31
Występy
26
Zwycięstwa
5
Porażki
83.87%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 17 32 134:36
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 17 31 134:36
3. LKS Pogórze 17 29 128:42
4. UGKS Sokół Zebrzydowice 17 28 124:46
5. JKTS Jastrzębie 17 26 126:44
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 17 18 86:84
7. LITS Meble Anders III Żywiec 17 12 61:109
8. ULKS II Pszczyna 17 11 65:105
9. UKS Wisła Wiślanie 18 10 51:129
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 19 7 53:137
11. Fundacja Talent II Cieszyn 17 2 42:128
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 18 2 36:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Andrzej - Brak Sławomir 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8.)
1 Sztwiertnia Andrzej - Bałoń Robert 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:6, 8:11, 11:9.)
2 Rus Jacek - Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (3:11, 4:11, 7:11)
2 Duraj Mariusz - Sztwiertnia Andrzej 1 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:6, 9:11)
3 Sztwiertnia Andrzej - Zuziak Wojciech 2 3:0 (11:7 11:8 11:9)
3 Sztwiertnia Andrzej - Sanetra Andrzej 2 3:0 (11:7 11:6 11:4)
4 Wizner Jakub - Sztwiertnia Andrzej 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
4 Dolbicki Przemysław - Sztwiertnia Andrzej 2 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 10:12)
6 Miklar Piotr - Sztwiertnia Andrzej 2 2:3 (11:4, 3:11, 9:11, 12:10, 5:11)
6 Łosiński Adam - Sztwiertnia Andrzej 2 2:3 (9:11, 12:10, 7:11, 15:13, 4:11)
8 Bujok Andrzej - Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (4:11, 2:11, 5:11.)
8 Seklecki Radosław - Sztwiertnia Andrzej 1 1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 4:11.)
7 Sztwiertnia Andrzej - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9.)
9 Nikiel Sebastian - Sztwiertnia Andrzej 1 3:2 (9:11, 11:8, 12:10, 10:12, 11:6)
9 Śmieja Zbigniew - Sztwiertnia Andrzej 1 3:1 (13:15, 11:9, 11:9, 15:13)
10 Sztwiertnia Andrzej - Mrowca Michał 1 3:2 (11:5 8:11 9:11 11:2 11:9)
10 Sztwiertnia Andrzej - Duda Wojciech 1 3:1 (11:8 11:6 6:11 11:6)
11 Sudoł Amanda - Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
11 Rus Maksymilian - Sztwiertnia Andrzej 1 2:3 (7:11, 11:8, 2:11, 11:9, 6:11)
12 Cieślar Marcin - Sztwiertnia Andrzej 1 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 10:12.)
12 Brak Sławomir - Sztwiertnia Andrzej 1 1:3 (11:6, 10:12, 11:13, 9:11.)
13 Sztwiertnia Andrzej - Kajstura II Tomasz 2 3:1 (12:10, 12:10, 11:13, 11:8)
13 Sztwiertnia Andrzej - Śmieja Zbigniew 2 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:7)
14 Sztwiertnia Andrzej - Gajewski Adam 1 3:0 (11:5, 12:10, 12:10)
14 Sztwiertnia Andrzej - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:7, 11;7, 11:6)
15 Sztwiertnia Andrzej - Miklar Piotr 1 0:3 (7:11, 8:11, 11:13)
15 Sztwiertnia Andrzej - Łosiński Wojciech 1 3:2 (11:9, 14:12, 5:11, 8:11, 11:3)
16 Sztwiertnia Andrzej - Łuczka Jakub 2 3:0 (11:5, 13:11, 11:4.)
16 Sztwiertnia Andrzej - Fajkus Roman 2 1:3 (7:11, 12:14, 12:10, 12:14.)
17 Szostok Sebastian - Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (11-7 11-7 12-10)
17 Koziołek Jacek - Sztwiertnia Andrzej 1 1:3 (6-11 7-11 11-8 7-11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:3.)
2 Baborski Andrzej / Duraj Mariusz - Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid 1 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
3 Dziembała Dawid / Sztwiertnia Andrzej - Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech 2 3:2 (11:9 9:11 8:11 11:9 11:8)
4 Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 2 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
6 Szop Jakub / Miklar Piotr - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (16:14, 12:10, 11:8)
7 Sztwiertnia Andrzej / Wiecheć Adrian - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:0 (11:8, 11:7, 12:10.)
8 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Wiecheć Adrian / Sztwiertnia Andrzej 1 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9)
9 Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (11:5, 12:10, 12:10)
10 Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid - Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław 1 3:0 (11:5 11:8 11:5)
11 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
12 Lorc Mateusz / Balcar Jacek - Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:4.)
13 Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:8, 5:11)
14 Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej - Gajewski Adam / Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
15 Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 2 2:3 (4:11, 14:12, 8:11, 11:8, 8:11)
16 Sztwiertnia Andrzej / Wiecheć Adrian - Fajkus Roman / Łuczka Jakub 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:7.)
17 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Wiecheć Adrian / Sztwiertnia Andrzej 1 3:2 (11-9 11-6 9-11 10-12 11-9)