Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Jahn
LKS Lesznianka III Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 1964 r.
32
Występy
17
Zwycięstwa
15
Porażki
53.13%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 17 32 134:36
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 17 31 134:36
3. LKS Pogórze 17 29 128:42
4. UGKS Sokół Zebrzydowice 17 28 124:46
5. JKTS Jastrzębie 17 26 126:44
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 17 18 86:84
7. LITS Meble Anders III Żywiec 17 12 61:109
8. ULKS II Pszczyna 17 11 65:105
9. UKS Wisła Wiślanie 18 10 51:129
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 19 7 53:137
11. Fundacja Talent II Cieszyn 17 2 42:128
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 18 2 36:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jahn Artur - Sztuka Jacek 1 1:3 (11:9, 8:11, 13:15, 7:11.)
1 Jahn Artur - Balcar Jacek 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11.)
2 Duraj Mariusz - Jahn Artur 1 3:1 (11:9, 5:11, 16:14, 11:7)
2 Rus Jacek - Jahn Artur 1 0:3 (10:12, 9:11, 7:11)
3 Jahn Artur - Pastor Zenon 1 3:0 (11:6 11:8 11:7)
3 Jahn Artur - Krutak Michał 1 0:3 (9:11 6:11 9:11)
4 Dolbicki Przemysław - Jahn Artur 2 2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 4:11, 6:11)
4 Wizner Jakub - Jahn Artur 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:3, 11:5)
5 Jahn Artur - Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (11:7, 2:11, 11:8, 8:11, 13:11.)
5 Jahn Artur - Chmielniak Konrad 1 3:1 (11:2, 11:6, 11:4.)
6 Łosiński Adam - Jahn Artur 2 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:6, 1:11)
6 Makles Robert - Jahn Artur 2 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
7 Jahn Artur - Król Jarosław 1 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:2, 11:4.)
7 Jahn Artur - Małysiak Dominik 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7.)
9 Ochodek Grzegorz - Jahn Artur 2 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
9 Kajstura II Tomasz - Jahn Artur 2 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 11:13, 11:8)
10 Jahn Artur - Duda Wojciech 1 0:3 (9:11 8:11 8:11)
10 Jahn Artur - Mrowca Michał 1 0:3 (7:11 9:11 6:11)
11 Słowik Marcin - Jahn Artur 1 0:3 (9:11, 7:11, 8:11)
11 Kufel Karol - Jahn Artur 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 8:11)
12 Brak Sławomir - Jahn Artur 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5.)
12 Lorc Mateusz - Jahn Artur 1 3:1 (11:6, 10:12, 12:10, 11:9.)
13 Jahn Artur - Kajstura I Tomasz 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
13 Jahn Artur - Nikiel Sebastian 1 1:3 (9:11, 11:5, 6:11, 9:11)
14 Jahn Artur - Sudoł Amanda 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:3, 11:4, 9:11)
14 Jahn Artur - Gajewski Adam 1 2:3 (10:12, 11:6, 13:15, 11:5, 9:11)
15 Jahn Artur - Kleta Rafał 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 14:12)
15 Jahn Artur - Łosiński Adam 2 3:1 (11:9, 11:13, 13:11, 11:9)
16 Jahn Artur - Juchnik Henryk 1 3:2 (11:6, 13:11, 5:11, 2:11, 11:8.)
16 Jahn Artur - Domin Maciej 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3.)
17 Majocha Jarosław - Jahn Artur 2 3:2 (9-11 4-11 11-7 11-8 11-7)
17 Duda Wojciech - Jahn Artur 2 2:3 (3-11 11-9 11-7 8-11 2-11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:3.)
2 Kukla Sabina / Rus Jacek - Jahn Artur / Wiecheć Adrian 2 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:6)
3 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Pastor Zenon / Krutak Michał 1 1:3 (11:9 2:11 7:11 8:11)
4 Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 2 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
5 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 1 3:0 (11;6, 13;11, 11;8.)
6 Szop Jakub / Miklar Piotr - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (16:14, 12:10, 11:8)
7 Jahn Artur / Waszut Piotr - Małysiak Dominik / Małysiak Ryszard 1 3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:7.)
9 Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (11:5, 12:10, 12:10)
10 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Szostok Sebastian / Duda Wojciech 2 0:3 (9:11 8:11 7:11)
11 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
12 Lorc Mateusz / Balcar Jacek - Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:4.)
13 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew 2 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11)
14 Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej - Gajewski Adam / Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
15 Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 2 2:3 (4:11, 14:12, 8:11, 11:8, 8:11)
16 Siedlaczek Andrzej / Jahn Artur - Domin Maciej / Wizner Jakub 1 0:3 (6:11, 5:11, 5:11.)
17 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Siedlaczek Andrzej / Jahn Artur 2 3:0 (11-2 11-3 12-10)