Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Siedlaczek
LKS Lesznianka III Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 listopada 1952 r.
35
Występy
5
Zwycięstwa
30
Porażki
14.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Siedlaczek Andrzej - Balcar Jacek 1 0:3 (2:11, 7:11, 2:11.)
1 Siedlaczek Andrzej - Lorc Mateusz 1 1:3 (12:10, 2:11, 9:11, 6:11.)
3 Siedlaczek Andrzej - Pastor Zenon 1 0:3 (4:11 5:11 6:11)
4 Domin Maciej - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
4 Skórko Bartłomiej - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
5 Siedlaczek Andrzej - Rucka Celina 1 2:3 (6:11, 13:11, 6:11, 11:9, 7:11.)
5 Siedlaczek Andrzej - Kalisz Robert 1 1:3 (12:10, 5;11, 8;11, 9;11.)
6 Łosiński Wojciech - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:2, 11:3, 12:10)
6 Szop Jakub - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
8 Seklecki Radosław - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:5; 11:1, 11:6.)
8 Bujok Andrzej - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:6.)
7 Siedlaczek Andrzej - Małysiak Ryszard 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11.)
9 Śmieja Zbigniew - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
9 Nikiel Sebastian - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:4)
11 Rus Maksymilian - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:9,11:3, 11:3)
11 Gniadek Michał - Siedlaczek Andrzej 1 3:2 (7:11, 11:5, 4:11, 11:9, 11:8)
12 Sztuka Jacek - Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:5.)
12 Balcar Jacek - Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11;3, 11:5, 11:9.)
14 Siedlaczek Andrzej - Szymik Dawid 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
14 Siedlaczek Andrzej - Gniadek Michał 2 2:3 (11:7, 10:12, 11:4, 10:12, 10:12)
15 Siedlaczek Andrzej - Łosiński Adam 2 1:3 (11:7, 3:11, 4:11, 5:11)
15 Siedlaczek Andrzej - Kleta Rafał 2 2:3 (4:11, 11:7, 11:8, 6;11, 7:11)
16 Siedlaczek Andrzej - Domin Maciej 1 0:3 (1:11, 5:11, 5:11.)
16 Siedlaczek Andrzej - Juchnik Henryk 1 0:3 (6;11, 5:11, 5:11.)
17 Mrowca Michał - Siedlaczek Andrzej 1 3:1 (9-11 11-4 11-3 11-4)
17 Szostok Sebastian - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11-2 11-8 11-8)
18 Siedlaczek Andrzej - Sibik Łukasz 2 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11: 9, 13:11)
18 Siedlaczek Andrzej - Kukla Sabina 2 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
19 Siedlaczek Andrzej - Minge Andrzej 2 1:3 (6;11, 7;11, 11;6, 3;11)
19 Siedlaczek Andrzej - Czyż Paweł 2 0:3 (7;11, 5;11, 5;11)
20 Droździk Dariusz - Siedlaczek Andrzej 1 2:3 (9;11, 9;11, 11;8, 11;9, 13;15)
20 Małysiak Ryszard - Siedlaczek Andrzej 1 3:1 (11;8, 11;6, 10;12, 11;9)
21 Diaczenko Jakub - Siedlaczek Andrzej 2 1:3 (6;11, 9;11, 11;9, 7;11)
22 Pastor Zenon - Siedlaczek Andrzej 2 1:3 (16;18, 9;11, 11;6, 8;11)
22 Zuziak Wojciech - Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11;8, 11;6, 11;6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
6 Łosiński Wojciech / Łosiński Adam - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:2)
8 Legierski Marek / Podżorski Roman - Waszut Piotr / Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
9 Śmieja Zbigniew / Ochodek Grzegorz - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:9)
11 Kufel Karol / Sudoł Amanda - Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej 1 3:2 (11:8, 7:11, 12:10, 9:11, 11:8)
12 Cieślar Marcin / Sztuka Jacek - Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:5.)
14 Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian - Gniadek Michał / Szymik Dawid 2 3:1 (12:10, 13:11, 9:11, 11:9)
15 Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
16 Siedlaczek Andrzej / Jahn Artur - Domin Maciej / Wizner Jakub 1 0:3 (6:11, 5:11, 5:11.)
17 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Siedlaczek Andrzej / Jahn Artur 2 3:0 (11-2 11-3 12-10)
18 Siedlaczek Andrzej / Waszut Piotr - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
19 Jahn Artur / Siedlaczek Andrzej - Czyż Paweł / Legierski Marek 2 2:3 (11;8, 9;11, 8;11, 11;6, 9;11)
20 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Siedlaczek Andrzej / Waszut Piotr 2 1:3 (5;11, 6;11, 11;8, 4;11)
22 Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech - Siedlaczek Andrzej / Czendlik Wojciech 2 3:1 (8;11, 11;6, 11;1, 11;8)