Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Waszut
LKS Lesznianka III Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 listopada 2003 r.
12
Występy
7
Zwycięstwa
5
Porażki
58.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Waszut Piotr - Chmielniak Konrad 1 3:1 (11:5, 11:2, 9:11, 11:7.)
5 Waszut Piotr - Krajewski Arkadiusz 1 0:3 (3:11, 11:13, 11:13.)
8 Czyż Paweł - Waszut Piotr 2 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 9:11.)
8 Legierski Marek - Waszut Piotr 2 2:3 (5:11, 12:10, 11:6, 8:11, 6:11.)
7 Waszut Piotr - Małysiak Dominik 1 3:1 (11:3, 8:11, 11:1, 11:1.)
7 Waszut Piotr - Król Jarosław 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 11:7, 11:9.)
18 Waszut Piotr - Duraj Mariusz 1 0:3 (5:11, 3:11, 6:11)
18 Waszut Piotr - Rus Jacek 1 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)
20 Małysiak Dominik - Waszut Piotr 2 0:3 (1;11, 2;11, 5;11)
20 Kolonko Piotr - Waszut Piotr 2 3:1 (6;11, 11;1, 11;9, 11;9)
21 Rucka Celina - Waszut Piotr 1 0:3 (2;11, 6;11, 6;11)
21 Kalisz Robert - Waszut Piotr 1 3:1 (10;12, 11;8, 11;8, 11;8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Dziembała Dawid / Waszut Piotr - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:0 (11;7, 11:6, 11:8.)
7 Jahn Artur / Waszut Piotr - Małysiak Dominik / Małysiak Ryszard 1 3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:7.)
8 Legierski Marek / Podżorski Roman - Waszut Piotr / Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
18 Siedlaczek Andrzej / Waszut Piotr - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
20 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Siedlaczek Andrzej / Waszut Piotr 2 1:3 (5;11, 6;11, 11;8, 4;11)
21 Soboszek Piotr / Sembol Mikołaj - Waszut Piotr / Czendlik Wojciech 2 0:3 (3;11, 7;11, 7;11)