Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS III Sigmatom Gliwice
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
ktsgliwice@gmail.com
WWW:
https://ktsgliwice.pl/
Adres hali podstawowej:
Gliwice-Łabędy hala CSK ,,Łabędź
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer

Osoba odpowiedzialna:
Gala Stanisław
500-233-943
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607-442-978
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28/R
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:
Parkiet

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01140 Bartłomiej Gala Polska 2003 10 34 30:98
01163 Dawid Gala Polska 2005 7 35 14:88
01172 Oskar Sokołowski Polska 2007 5 31 11:81
01167 Oskar Paruch Polska 2007 4 8 8:18
01168 Wiktor Paruch Polska 2010 4 26 8:50
01171 Oliwier Sokołowski Polska 2007 2 6 4:12
04926 Marek Kaczorek Polska 1963 1 1 2:2
01165 Daniel Knevels Polska 2008 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-26
g. 18:30
2
1
LITS Meble Anders Żywiec KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
2023-10-04
g. 19:00
12
2
KTS III Sigmatom Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2023-10-13
g. 18:30
13
3
MKS II Czechowice Dziedzice KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
2023-10-25
g. 18:00
24
4
LUKS Węgierska Górka KTS III Sigmatom Gliwice 7:3 Szczegóły
2023-10-27
g. 19:00
26
5
KTS III Sigmatom Gliwice ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
35
6
UKTS Sokół Orzesze KTS III Sigmatom Gliwice 9:1 Szczegóły
2023-11-17
g. 19:00
39
7
KTS III Sigmatom Gliwice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 6:4 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:30
46
8
MKS Skarbek Tarnowskie Góry KTS III Sigmatom Gliwice 10:0 Szczegóły
2023-12-01
g. 19:00
52
9
KTS III Sigmatom Gliwice KS Mysław Mysłowice 1:9 Szczegóły
2023-12-21
g. 18:00
57
10
KS Naprzód Borucin KTS III Sigmatom Gliwice 9:1 Szczegóły
2023-12-13
g. 18:00
65
11
KTS III Sigmatom Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
2024-01-12
g. 18:30
486
12
MKS Czechowice Dziedzice KTS III Sigmatom Gliwice 10:0 Szczegóły
2024-01-19
g. 18:00
494
13
ULKTS Pszczyna KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
2024-02-16
g. 19:30
502
14
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KTS III Sigmatom Gliwice 7:3 Szczegóły
2024-02-21
g. 19:00
505
15
KTS III Sigmatom Gliwice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
2024-03-06
g. 19:00
515
16
KTS III Sigmatom Gliwice UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2024-03-08
g. 19:00
517
17
KTS III Sigmatom Gliwice KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
2024-03-15
g. 19:00
522
18
KTS III Sigmatom Gliwice LUKS Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
2024-04-17
g. 19:00
531
19
KS Viret CMC Zawiercie KTS III Sigmatom Gliwice 7:3 Szczegóły
2024-04-03
g. 18:00
539
20
KS Mysław Mysłowice KTS III Sigmatom Gliwice 3:7 Szczegóły
2024-04-12
g. 19:00
544
21
KTS III Sigmatom Gliwice LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
2024-04-19
g. 18:30
547
22
KTS III Sigmatom Gliwice MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły