Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oskar
Paruch
KTS III Sigmatom Gliwice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2007
12
Występy
4
Zwycięstwa
8
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Tomiczek Jakub - Paruch Oskar 2 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 9:11)
4 Stokłosa Jacek - Paruch Oskar 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:8)
7 Paruch Oskar - Banach Piotr 2 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:3)
7 Paruch Oskar - Molinskyi Viktor 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)
8 Bartusik Marek - Paruch Oskar 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9)
8 Jendrysik Dawid - Paruch Oskar 2 3:1 (10:12, 11:2, 11:6, 11:7)
9 Paruch Oskar - Ciosmak Maciej 2 3:2 (4:11, 11:7, 15:13, 9:11, 11:8)
9 Paruch Oskar - Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (8:11, 7:11,3:11)
10 Nosiadek Jakub - Paruch Oskar 2 3:1 (11:2, 11:5, 6:11, 11:8)
10 Piecowski Mirosław - Paruch Oskar 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 14:12)
13 Szołtysek Artur - Paruch Oskar 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
13 Sobel Artur - Paruch Oskar 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Siwiec Michał / Tomiczek Jakub - Paruch Wiktor / Paruch Oskar 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
7 Paruch Oskar / Gala Bartłomiej - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 3:2 (13:11, 11:7, 9:11, 9:11, 11:5)
8 Idaczyk Dominik / Cioch Błażej - Gala Bartłomiej / Paruch Oskar 1 3:2 (9:11, 11:7, 11:5, 5:11, 11:1)
9 Gala Dawid / Paruch Oskar - Skórski Michał / Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (10:12, 10:12, 6:11)
10 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Gala Dawid / Paruch Oskar 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7)
13 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Gala Bartłomiej / Paruch Oskar 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:2, 11:13, 11:6)
14 Smołka Kamil / Banach Piotr - Gala Dawid / Paruch Oskar 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:4)