Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 16 15 87:73
6. KS TTT Tajfun Tychy 16 14 75:85
7. LKS Wilki II Wilcza 16 7 50:110
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 16 3 42:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
394
4LMII 1
GUKS Lider Piece TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 8:2 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
395
4LMII 1
KS TTT Tajfun Tychy KS Ogniwo II Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2023-10-11
g. 17:00
W: pozytywna
396
4LMII 1
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
397
4LMII 1
GKS Gwarek II Ornontowice STS II Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
398
4LMII 2
STS II Żernica MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Szostek
2023-10-19
g. 18:15
W: pozytywna
399
4LMII 2
LKS Wilki II Wilcza KS TTT Tajfun Tychy 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2023-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
400
4LMII 2
KS Ogniwo II Rogoźna Żory GUKS Lider Piece 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
401
4LMII 2
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2023-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
402
4LMII 3
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska KS Ogniwo II Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2023-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
403
4LMII 3
GUKS Lider Piece LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
404
4LMII 3
KS TTT Tajfun Tychy STS II Żernica 7:3 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2023-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
405
4LMII 3
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
406
4LMII 4
GKS Gwarek II Ornontowice KS TTT Tajfun Tychy 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
407
4LMII 4
STS II Żernica GUKS Lider Piece 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Szostek
2023-11-09
g. 18:15
W: pozytywna
408
4LMII 4
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2023-11-10
g. 17:30
W: pozytywna
409
4LMII 4
KS Ogniwo II Rogoźna Żory TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 10:0 Szczegóły
SG: Dawid Czyż
2023-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
410
4LMII 5
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2023-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
411
4LMII 5
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska STS II Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
412
4LMII 5
GUKS Lider Piece GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
413
4LMII 5
KS TTT Tajfun Tychy MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2023-11-22
g. 17:00
W: pozytywna
414
4LMII 6
MUKS Czerwionka GUKS Lider Piece 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
415
4LMII 6
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
416
4LMII 6
STS II Żernica TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Szostek
2023-11-23
g. 18:15
W: pozytywna
417
4LMII 6
LKS Wilki II Wilcza KS Ogniwo II Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2023-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
418
4LMII 7
KS Ogniwo II Rogoźna Żory STS II Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
419
4LMII 7
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski GKS Gwarek II Ornontowice 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2023-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
420
4LMII 7
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
421
4LMII 7
GUKS Lider Piece KS TTT Tajfun Tychy 9:1 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-12-07
g. 19:00
W: pozytywna
422
4LMII 8
KS TTT Tajfun Tychy MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2023-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
423
4LMII 8
MUKS Czerwionka TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
424
4LMII 8
GKS Gwarek II Ornontowice KS Ogniwo II Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
425
4LMII 8
STS II Żernica LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Szostek
2023-12-14
g. 18:15
W: pozytywna
426
4LMII 9
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2023-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
427
4LMII 9
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Dawid Czyż
2023-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
428
4LMII 9
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski KS TTT Tajfun Tychy 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2023-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
429
4LMII 9
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska GUKS Lider Piece 4:6 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
879
4LMII 10
STS II Żernica KS Ogniwo II Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2024-01-18
g. 18:15
W: pozytywna
880
4LMII 10
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2024-01-18
g. 19:00
W: pozytywna
881
4LMII 10
KS TTT Tajfun Tychy GKS Gwarek II Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2024-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
882
4LMII 10
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 7:3 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
883
4LMII 11
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2024-02-21
g. 17:30
W: pozytywna
884
4LMII 11
KS Ogniwo II Rogoźna Żory LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
SG: Dawid Czyż
2024-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
885
4LMII 11
STS II Żernica MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2024-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
886
4LMII 11
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski GUKS Lider Piece 0:10 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2024-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
887
4LMII 12
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
888
4LMII 12
GUKS Lider Piece STS II Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2024-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
889
4LMII 12
KS Ogniwo II Rogoźna Żory GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2024-02-14
g. 17:00
W: pozytywna
890
4LMII 12
MUKS Czerwionka KS TTT Tajfun Tychy 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
891
4LMII 13
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-02-29
g. 18:15
W: pozytywna
892
4LMII 13
LKS Wilki II Wilcza GUKS Lider Piece 2:8 Szczegóły
SG: Roman Wymysło
2024-02-23
g. 17:30
W: pozytywna
893
4LMII 13
KS Ogniwo II Rogoźna Żory KS TTT Tajfun Tychy 10:0 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
894
4LMII 13
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski STS II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2024-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
895
4LMII 14
GKS Gwarek II Ornontowice GUKS Lider Piece 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2024-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
896
4LMII 14
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska KS TTT Tajfun Tychy 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2024-03-07
g. 18:15
W: pozytywna
897
4LMII 14
LKS Wilki II Wilcza TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2024-03-06
g. 17:00
W: pozytywna
898
4LMII 14
MUKS Czerwionka KS Ogniwo II Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2024-03-14
g. 18:15
W: pozytywna
899
4LMII 15
LKS Wilki II Wilcza STS II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Roman Wymysło
2024-03-14
g. 19:00
W: pozytywna
900
4LMII 15
KS TTT Tajfun Tychy GUKS Lider Piece 3:7 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2024-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
901
4LMII 15
MUKS Czerwionka MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2024-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
902
4LMII 15
GKS Gwarek II Ornontowice TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2024-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
903
4LMII 16
KS TTT Tajfun Tychy TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 9:1 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2024-03-22
g. 17:30
W: pozytywna
904
4LMII 16
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Dawid Czyż
2024-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
905
4LMII 16
GUKS Lider Piece MUKS Czerwionka 8:2 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2024-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
906
4LMII 16
STS II Żernica GKS Gwarek II Ornontowice 1:9 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2024-04-03
g. 18:00
W: pozytywna
907
4LMII 17
GUKS Lider Piece KS Ogniwo II Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2024-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
908
4LMII 17
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2024-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
909
4LMII 17
STS II Żernica KS TTT Tajfun Tychy 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Szostek
2024-04-19
g. 18:00
910
4LMII 17
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2024-04-10
g. 17:00
W: pozytywna
911
4LMII 18
MUKS Czerwionka STS II Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2024-04-11
g. 19:00
W: pozytywna
912
4LMII 18
KS TTT Tajfun Tychy LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2024-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
913
4LMII 18
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski KS Ogniwo II Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2024-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
914
4LMII 18
GUKS Lider Piece MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 9:1 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek