Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Gala
KTS III Sigmatom Gliwice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2005
42
Występy
7
Zwycięstwa
35
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pietraszko Łukasz - Gala Dawid 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
1 Lubaś Sebastian - Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
2 Gala Dawid - Ramenda Adam 1 0:3 (8-11, 5-11, 7-11)
2 Gala Dawid - Gawlas Mateusz 1 0:3 (10-12, 5-11, 7-11)
3 Kałuża Tomasz - Gala Dawid 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 11:2)
3 Zagajewski Mateusz - Gala Dawid 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:2)
4 Siwiec Michał - Gala Dawid 1 2:3 (11:6, 6:11, 5:11, 11:6, 11:13)
4 Wróbel Jan - Gala Dawid 1 3:2 (12:10, 11:13, 5:11, 11:5, 13:11)
5 Gala Dawid - Zwoliński Mariusz 1 2:3 (7:11, 8:11, 16:14, 11:7, 2:11)
5 Gala Dawid - Szołtysek Artur 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
6 Suchecki Wacław - Gala Dawid 1 3:0 (11;3, 11;6, 11;4)
6 Czyrnia Krzysztof - Gala Dawid 1 3:0 (11;8, 11;5, 11;8)
7 Gala Dawid - Jabłoński Filip 1 0:3 (11:13, 4:11, 4:11)
7 Gala Dawid - Jemilianowicz Sebastian 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
9 Gala Dawid - Ptak Wiktor 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
9 Gala Dawid - Skórski Michał 1 0:3 (5:11, 9:11, 8:11)
11 Gala Dawid - Piotrowski Tadeusz 1 1:3 (5:11,2:11,11:6,9:11)
11 Gala Dawid - Piotrowski Marcin 1 0:3 (5:11,2:11,2:11)
10 Eliasz Adrian - Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:5, 12:10)
10 Piecowski Miłosz - Gala Dawid 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:4, 11:6)
12 Wiśniewski Mateusz - Gala Dawid 2 3:0 (11:5,11:8,11:2)
12 Szary Piotr - Gala Dawid 2 3:0 (11:7,11:5,11:4)
13 Friebe Janusz - Gala Dawid 2 2:3 (12:14, 11:6, 11:7, 5:11, 14:16)
13 Zwoliński Mariusz - Gala Dawid 2 3:1 (11:8, 11:1, 6:11, 11:6)
14 Juzek Sebastian - Gala Dawid 2 1:3 (4:11, 11:7, 6:11, 9:11)
14 Smołka Kamil - Gala Dawid 2 1:3 (8:11, 6:11 , 11:7, 4:11)
15 Gala Dawid - Skop Szymon 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:4, 9:11)
15 Gala Dawid - Idaczyk Dominik 2 1:3 (8:11, 11:6, 10:12, 9:11)
16 Gala Dawid - Orszulik Jan 2 0:3 (7:11, 10:12, 7:11)
16 Gala Dawid - Suchecki Wacław 2 2:3 (11:5, 5:11, 11:7, 6:11, 7:11)
17 Gala Dawid - Piecowski Mirosław 2 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
17 Gala Dawid - Nosiadek Jakub 2 0:3 (10:12, 9:11, 8:11)
18 Gala Dawid - Tomiczek Jakub 2 1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 6:11)
18 Gala Dawid - Siwiec Michał 2 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
20 Skórski Michał - Gala Dawid 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:5,)
20 Ciosmak Maciej - Gala Dawid 2 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 7:11,)
21 Gala Dawid - Myszewski Adrian 2 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 7:11)
21 Gala Dawid - Kufel Karol 2 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 7:11)
19 Kurek Paweł - Gala Dawid 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
19 Piotrowski Tadeusz - Gala Dawid 2 3:0 (11:5, 11:4, 12:10)
22 Gala Dawid - Polok Paweł 1 1:3 (7:11, 12:10, 11:13, 6:11)
22 Gala Dawid - Kałuża Tomasz 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:3, 6:11, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lubaś Sebastian / Tomaszuk Kamil - Gala Dawid / Gala Bartłomiej 1 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 5:11)
2 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5-11, 5-11, 5-11)
3 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
4 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
5 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8)
6 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Gala Dawid / Sokołowski Oskar 2 1:3 (13;11, 8;11, 9;11, 9;11)
7 Sokołowski Oskar / Gala Dawid - Banach Piotr / Molinskyi Viktor 2 3:2 (13:11, 10:12, 11:8, 10:12, 11:7)
9 Gala Dawid / Paruch Oskar - Skórski Michał / Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (10:12, 10:12, 6:11)
10 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Gala Dawid / Paruch Oskar 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7)
11 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Makajew Maciej / Pańczyk Adrian 2 1:3 (7:11,4:11,11:7,11:13)
12 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Sokołowski Oskar / Gala Dawid 2 3:1 (11:5,11:7,5:11,11:7)
13 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Gala Dawid / Sokołowski Oskar 2 0:3 (11:13, 9:11, 6:11)
14 Smołka Kamil / Banach Piotr - Gala Dawid / Paruch Oskar 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:4)
15 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Bartusik Marek / Skop Szymon 2 2:3 (12:14, 5:11, 13:11, 11:7, 9:11)
16 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 1:3 (11:7, 5:11, 5:11, 9:11)
17 Sokołowski Oskar / Gala Dawid - Piecowski Mirosław / Nosiadek Jakub 2 0:3 (2:11, 9:11, 4:11)
18 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Tomiczek Jakub / Siwiec Michał 2 0:3 (7:11, 7:11, 15:17)
19 Kurek Paweł / Makajew Maciej - Sokołowski Oskar / Gala Dawid 2 1:3 (11:9, 3:11, 5:11, 3:11)
20 Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor - Sokołowski Oskar / Gala Dawid 2 0:3 (11:13, 9:11, 9:11,)
21 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
22 Gala Dawid / Gala Dawid - Kałuża Tomasz / Polok Paweł 1 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 7:11)