Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze-Zawada SP nr.3 ul. Szkolna 44
Prezes Klubu:
Grzegorz Jurowicz

Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08070 Jacek Przewłocki Polska 1975 20 24 50:56
08066 Krzysztof Czyrnia Polska 1991 15 29 43:81
08072 Wacław Suchecki Polska 1968 18 22 41:53
08069 Jan Orszulik Polska 1985 3 5 6:8
08077 Kacper Tomaszewski Polska 2009 3 33 6:64
08073 Marek Tkocz Polska 1975 1 3 2:6
08067 Grzegorz Jurowicz Polska 1978 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-27
g. 18:00
5
1
KS Mysław Mysłowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2023-11-03
g. 18:00
9
2
UKTS Sokół Orzesze KS Naprzód Borucin 2:8 Szczegóły
2023-10-13
g. 18:00
16
3
KS Viret CMC Zawiercie UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2023-10-20
g. 18:00
22
4
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
2023-10-27
g. 18:30
27
5
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
35
6
UKTS Sokół Orzesze KTS III Sigmatom Gliwice 9:1 Szczegóły
2023-11-17
g. 18:00
38
7
LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:00
48
8
UKTS Sokół Orzesze ULKTS Pszczyna 3:7 Szczegóły
2023-11-28
g. 18:30
49
9
MKS II Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2023-11-22
g. 19:30
60
10
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2023-12-15
g. 18:00
62
11
UKTS Sokół Orzesze MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2024-01-12
g. 18:00
488
12
UKTS Sokół Orzesze KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
2024-01-16
g. 18:30
492
13
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:00
500
14
UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2024-02-23
g. 18:00
504
15
UKTS Sokół Orzesze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 6:4 Szczegóły
2024-03-06
g. 19:00
515
16
KTS III Sigmatom Gliwice UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2024-03-28
g. 18:00
518
17
UKTS Sokół Orzesze LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
2024-03-15
g. 18:00
527
18
UKTS Sokół Orzesze KS Mysław Mysłowice 3:7 Szczegóły
2024-03-22
g. 18:00
530
19
UKTS Sokół Orzesze MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2024-04-19
g. 18:00
535
20
ULKTS Pszczyna UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2024-04-12
g. 18:30
542
21
MKS Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2024-04-18
g. 18:00
548
22
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły