3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2023/2024
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2023-10-02 g. 18:00 W: pozytywna |
259 3LMIII 1 |
UKS Huragan Sosnowiec | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2023-10-04 g. 18:30 W: pozytywna |
260 3LMIII 1 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | SKS Unia Kalety | 9:1 | Szczegóły |
SG: Bogdan Adamus | |||||
2023-10-03 g. 18:00 W: pozytywna |
261 3LMIII 1 |
UKS Ikar Mierzęcice | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 3:7 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Kozieł | |||||
2023-10-04 g. 18:00 W: pozytywna |
262 3LMIII 1 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 10:0 | Szczegóły |
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek | |||||
2023-10-05 g. 18:00 W: pozytywna |
263 3LMIII 1 |
KU AZS UJD Częstochowa | MCKS Czeladź | 8:2 | Szczegóły |
SG: Julia Szemiel | |||||
2024-01-17 g. 18:00 W: pozytywna |
744 3LMIII 10 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | UKS Ikar Mierzęcice | 7:3 | Szczegóły |
SG: Grażyna Wolny | |||||
2024-01-19 g. 17:30 W: pozytywna |
745 3LMIII 10 |
UKS Energia II Siewierz | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 0:10 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2024-01-18 g. 18:30 W: pozytywna |
746 3LMIII 10 |
KU AZS UJD Częstochowa | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 5:5 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2024-01-18 g. 19:00 W: pozytywna |
747 3LMIII 10 |
SKS Unia Kalety | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 6:4 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Zalc | |||||
2024-01-17 g. 18:00 W: pozytywna |
748 3LMIII 10 |
MCKS Czeladź | UKS Huragan Sosnowiec | 3:7 | Szczegóły |
SG: Waldemar Kozak | |||||
2024-01-22 g. 17:30 W: pozytywna |
749 3LMIII 11 |
UKS Energia II Siewierz | UKS Huragan Sosnowiec | 1:9 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2024-01-26 g. 18:00 W: pozytywna |
750 3LMIII 11 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 4:6 | Szczegóły |
SG: Mariusz Baranowski | |||||
2024-01-25 g. 19:00 W: pozytywna |
751 3LMIII 11 |
SKS Unia Kalety | MCKS Czeladź | 4:6 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Zalc | |||||
2024-01-25 g. 18:30 W: pozytywna |
752 3LMIII 11 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | KU AZS UJD Częstochowa | 3:7 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2024-02-02 g. 18:00 W: pozytywna |
753 3LMIII 11 |
UKS Ikar Mierzęcice | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 4:6 | Szczegóły |
SG: Grzegorz Zimnik | |||||
2024-02-15 g. 18:30 W: pozytywna |
754 3LMIII 12 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 5:5 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2024-02-26 g. 18:00 W: pozytywna |
755 3LMIII 12 |
UKS Huragan Sosnowiec | SKS Unia Kalety | 5:5 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2024-02-16 g. 17:30 W: pozytywna |
756 3LMIII 12 |
UKS Energia II Siewierz | UKS Ikar Mierzęcice | 3:7 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2024-02-16 g. 18:00 W: pozytywna |
757 3LMIII 12 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 2:8 | Szczegóły |
SG: Leszek Starzyński | |||||
2024-02-15 g. 18:00 W: pozytywna |
758 3LMIII 12 |
MCKS Czeladź | KU AZS UJD Częstochowa | 4:6 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2024-02-21 g. 18:30 W: pozytywna |
759 3LMIII 13 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 7:3 | Szczegóły |
SG: Bogdan Adamus | |||||
2024-02-19 g. 18:00 W: pozytywna |
760 3LMIII 13 |
UKS Huragan Sosnowiec | KU AZS UJD Częstochowa | 5:5 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2024-02-23 g. 18:00 W: pozytywna |
761 3LMIII 13 |
UKS Ikar Mierzęcice | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 2:8 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2024-02-22 g. 19:00 W: pozytywna |
762 3LMIII 13 |
SKS Unia Kalety | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Eugeniusz Płonka | |||||
2024-02-21 g. 18:00 W: pozytywna |
763 3LMIII 13 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | MCKS Czeladź | 6:4 | Szczegóły |
SG: Marek Wolny | |||||
2024-02-29 g. 18:30 W: pozytywna |
764 3LMIII 14 |
KU AZS UJD Częstochowa | SKS Unia Kalety | 8:2 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2024-02-29 g. 18:30 W: pozytywna |
765 3LMIII 14 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | UKS Ikar Mierzęcice | 8:2 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2024-02-28 g. 18:30 W: pozytywna |
766 3LMIII 14 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | MCKS Czeladź | 9:1 | Szczegóły |
SG: Bogdan Adamus | |||||
2024-02-28 g. 18:00 W: pozytywna |
767 3LMIII 14 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | UKS Huragan Sosnowiec | 9:1 | Szczegóły |
SG: Grażyna Wolny | |||||
2024-03-08 g. 18:00 W: pozytywna |
768 3LMIII 14 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | UKS Energia II Siewierz | 9:1 | Szczegóły |
SG: Mariusz Baranowski | |||||
2024-03-13 g. 18:30 W: pozytywna |
769 3LMIII 15 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | UKS Huragan Sosnowiec | 9:1 | Szczegóły |
SG: Bogdan Adamus | |||||
2024-03-14 g. 19:00 W: pozytywna |
770 3LMIII 15 |
SKS Unia Kalety | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 4:6 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Zalc | |||||
2024-03-14 g. 18:30 W: pozytywna |
771 3LMIII 15 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 4:6 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2024-03-13 g. 18:00 W: pozytywna |
772 3LMIII 15 |
MCKS Czeladź | UKS Ikar Mierzęcice | 8:2 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2024-03-14 g. 18:30 W: pozytywna |
773 3LMIII 15 |
KU AZS UJD Częstochowa | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2024-04-15 g. 18:00 W: pozytywna |
774 3LMIII 16 |
UKS Huragan Sosnowiec | UKS Ikar Mierzęcice | 8:2 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2024-03-21 g. 18:00 W: pozytywna |
775 3LMIII 16 |
KU AZS UJD Częstochowa | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 5:5 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2024-03-22 g. 18:00 W: pozytywna |
776 3LMIII 16 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | MCKS Czeladź | 5:5 | Szczegóły |
SG: Konrad Słomczyński | |||||
2024-03-21 g. 18:30 W: pozytywna |
777 3LMIII 16 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2024-03-21 g. 19:00 W: pozytywna |
778 3LMIII 16 |
SKS Unia Kalety | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 1:9 | Szczegóły |
SG: Eugeniusz Romik | |||||
2024-04-05 g. 17:30 W: pozytywna |
779 3LMIII 17 |
UKS Energia II Siewierz | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2024-04-03 g. 18:00 W: pozytywna |
780 3LMIII 17 |
MCKS Czeladź | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 4:6 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2024-04-05 g. 18:00 W: pozytywna |
781 3LMIII 17 |
UKS Ikar Mierzęcice | SKS Unia Kalety | 3:7 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Kozieł | |||||
2024-04-04 g. 18:30 W: pozytywna |
782 3LMIII 17 |
KU AZS UJD Częstochowa | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 5:5 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2024-04-08 g. 18:00 |
783 3LMIII 17 |
UKS Huragan Sosnowiec | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 3:7 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2024-04-11 g. 18:30 W: pozytywna |
784 3LMIII 18 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | UKS Huragan Sosnowiec | 4:6 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2024-04-12 g. 18:00 W: pozytywna |
785 3LMIII 18 |
UKS Ikar Mierzęcice | KU AZS UJD Częstochowa | 5:5 | Szczegóły |
SG: Grzegorz Zimnik | |||||
2024-04-10 g. 18:00 W: pozytywna |
786 3LMIII 18 |
MCKS Czeladź | UKS Energia II Siewierz | 9:1 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2024-04-12 g. 18:00 W: pozytywna |
787 3LMIII 18 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | SKS Unia Kalety | 3:7 | Szczegóły |
SG: Mariusz Baranowski | |||||
2024-04-10 g. 18:30 W: pozytywna |
788 3LMIII 18 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 9:1 | Szczegóły |
SG: Paweł Adamus | |||||
2023-10-13 g. 17:30 W: pozytywna |
264 3LMIII 2 |
UKS Energia II Siewierz | KU AZS UJD Częstochowa | 1:9 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2023-10-11 g. 18:00 W: pozytywna |
265 3LMIII 2 |
MCKS Czeladź | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 3:7 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2023-11-03 g. 18:00 W: pozytywna |
266 3LMIII 2 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | UKS Ikar Mierzęcice | 7:3 | Szczegóły |
SG: Konrad Słomczyński | |||||
2023-10-12 g. 18:30 W: pozytywna |
267 3LMIII 2 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 2:8 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2023-10-12 g. 19:00 W: pozytywna |
268 3LMIII 2 |
SKS Unia Kalety | UKS Huragan Sosnowiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Eugeniusz Płonka | |||||
2023-10-20 g. 17:30 W: pozytywna |
269 3LMIII 3 |
UKS Energia II Siewierz | SKS Unia Kalety | 1:9 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2023-10-16 g. 18:00 W: pozytywna |
270 3LMIII 3 |
UKS Huragan Sosnowiec | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 5:5 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2023-10-18 g. 18:30 W: pozytywna |
271 3LMIII 3 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 10:0 | Szczegóły |
SG: Bogdan Adamus | |||||
2023-10-27 g. 18:00 W: pozytywna |
272 3LMIII 3 |
UKS Ikar Mierzęcice | MCKS Czeladź | 1:9 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Kozieł | |||||
2023-10-18 g. 18:00 W: pozytywna |
273 3LMIII 3 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | KU AZS UJD Częstochowa | 6:4 | Szczegóły |
SG: Jacek Lilien | |||||
2023-10-25 g. 18:00 W: pozytywna |
274 3LMIII 4 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek | |||||
2023-10-26 g. 18:30 W: pozytywna |
275 3LMIII 4 |
KU AZS UJD Częstochowa | UKS Ikar Mierzęcice | 10:0 | Szczegóły |
SG: Paweł Pięta | |||||
2023-10-25 g. 18:00 W: pozytywna |
276 3LMIII 4 |
MCKS Czeladź | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 3:7 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2023-10-27 g. 18:00 W: pozytywna |
277 3LMIII 4 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | UKS Huragan Sosnowiec | 1:9 | Szczegóły |
SG: Leszek Starzyński | |||||
2023-10-26 g. 18:30 W: pozytywna |
278 3LMIII 4 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | SKS Unia Kalety | 5:5 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2023-11-10 g. 17:30 W: pozytywna |
279 3LMIII 5 |
UKS Energia II Siewierz | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 1:9 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2023-11-09 g. 19:00 W: pozytywna |
280 3LMIII 5 |
SKS Unia Kalety | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 9:1 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Zalc | |||||
2023-11-06 g. 18:00 W: pozytywna |
281 3LMIII 5 |
UKS Huragan Sosnowiec | MCKS Czeladź | 8:2 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2023-11-08 g. 18:30 W: pozytywna |
282 3LMIII 5 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | KU AZS UJD Częstochowa | 8:2 | Szczegóły |
SG: Marian Michalski | |||||
2023-11-10 g. 18:00 W: pozytywna |
283 3LMIII 5 |
UKS Ikar Mierzęcice | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 4:6 | Szczegóły |
SG: Grzegorz Zimnik | |||||
2023-11-14 g. 18:00 W: pozytywna |
284 3LMIII 6 |
UKS Ikar Mierzęcice | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Kozieł | |||||
2023-11-15 g. 18:00 W: pozytywna |
285 3LMIII 6 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 1:9 | Szczegóły |
SG: Jacek Lilien | |||||
2023-11-16 g. 18:30 W: pozytywna |
286 3LMIII 6 |
KU AZS UJD Częstochowa | UKS Huragan Sosnowiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Julia Szemiel | |||||
2023-11-15 g. 18:00 W: pozytywna |
287 3LMIII 6 |
MCKS Czeladź | SKS Unia Kalety | 3:7 | Szczegóły |
SG: Waldemar Kozak | |||||
2023-11-17 g. 18:00 W: pozytywna |
288 3LMIII 6 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 3:7 | Szczegóły |
SG: Konrad Słomczyński | |||||
2023-11-24 g. 17:30 W: pozytywna |
289 3LMIII 7 |
UKS Energia II Siewierz | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 5:5 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2023-11-23 g. 18:30 W: pozytywna |
290 3LMIII 7 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | MCKS Czeladź | 2:8 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2023-11-23 g. 19:00 W: pozytywna |
291 3LMIII 7 |
SKS Unia Kalety | KU AZS UJD Częstochowa | 4:6 | Szczegóły |
SG: Eugeniusz Płonka | |||||
2023-11-20 g. 18:00 W: pozytywna |
292 3LMIII 7 |
UKS Huragan Sosnowiec | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 4:6 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko | |||||
2023-11-22 g. 18:30 W: pozytywna |
293 3LMIII 7 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | UKS Ikar Mierzęcice | 8:2 | Szczegóły |
SG: Paweł Adamus | |||||
2023-12-06 g. 18:30 W: pozytywna |
294 3LMIII 8 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Bogdan Adamus | |||||
2023-12-12 g. 18:00 W: pozytywna |
295 3LMIII 8 |
UKS Ikar Mierzęcice | UKS Huragan Sosnowiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Tomasz Nieszporek | |||||
2023-12-06 g. 18:00 W: pozytywna |
296 3LMIII 8 |
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | SKS Unia Kalety | 6:4 | Szczegóły |
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek | |||||
2023-12-07 g. 18:30 W: pozytywna |
297 3LMIII 8 |
KU AZS UJD Częstochowa | MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 8:2 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2023-12-06 g. 18:00 W: pozytywna |
298 3LMIII 8 |
MCKS Czeladź | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 8:2 | Szczegóły |
SG: Waldemar Kozak | |||||
2023-12-13 g. 18:00 W: pozytywna |
299 3LMIII 9 |
UKS Energia II Siewierz | MCKS Czeladź | 1:9 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Pęciak | |||||
2023-12-14 g. 18:00 W: pozytywna |
300 3LMIII 9 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | KU AZS UJD Częstochowa | 1:9 | Szczegóły |
SG: Mariusz Baranowski | |||||
2023-12-14 g. 18:30 W: pozytywna |
301 3LMIII 9 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2023-12-14 g. 19:00 W: pozytywna |
302 3LMIII 9 |
SKS Unia Kalety | UKS Ikar Mierzęcice | 9:1 | Szczegóły |
SG: Eugeniusz Romik | |||||
2023-12-11 g. 18:00 W: pozytywna |
303 3LMIII 9 |
UKS Huragan Sosnowiec | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 4:6 | Szczegóły |
SG: Piotr Boryszko |