Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KS Mysław Mysłowice
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Mysłowice, Szkoła Sportowa ul. Gwarków 1
Prezes Klubu:
Fomin Jurij

Osoba odpowiedzialna:
Fomin Jurij
693-416-629
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01973 Aleksandr Tereszczenko Ukraina 1977 19 21 44:56
01972 Michał Skórski Polska 1999 16 21 38:55
01959 Wiktor Ptak Polska 2008 12 28 34:82
04144 Maciej Ciosmak Polska 2009 11 26 24:53
01971 Arkadiusz Mugowski Polska 2002 8 1 20:1
01954 Oleksandr Muranov Ukraina 2010 1 7 2:14
01960 Andrzej Ratka Polska 2011 1 3 2:6
01970 Jurij Fomin Polska 1961 0 1 0:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-27
g. 18:00
5
1
KS Mysław Mysłowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2023-10-06
g. 19:30
8
2
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
2023-10-11
g. 18:00
18
3
KS Mysław Mysłowice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:00
19
4
KS Mysław Mysłowice MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2023-10-27
g. 18:00
30
5
KS Naprzód Borucin KS Mysław Mysłowice 9:1 Szczegóły
2023-12-19
g. 18:00
32
6
KS Mysław Mysłowice KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
2023-12-12
g. 18:30
41
7
LITS Meble Anders Żywiec KS Mysław Mysłowice 10:0 Szczegóły
2023-11-29
g. 18:00
45
8
KS Mysław Mysłowice MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2023-12-01
g. 19:00
52
9
KTS III Sigmatom Gliwice KS Mysław Mysłowice 1:9 Szczegóły
2023-12-06
g. 18:00
58
10
KS Mysław Mysłowice LUKS Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2023-12-20
g. 18:00
63
11
ULKTS Pszczyna KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
2024-01-12
g. 18:30
490
12
MKS Skarbek Tarnowskie Góry KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
2024-01-17
g. 18:00
495
13
KS Mysław Mysłowice KS Naprzód Borucin 3:7 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:00
499
14
KS Viret CMC Zawiercie KS Mysław Mysłowice 7:3 Szczegóły
2024-02-21
g. 18:00
506
15
KS Mysław Mysłowice LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
2024-03-01
g. 18:30
514
16
MKS Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice 10:0 Szczegóły
2024-03-06
g. 18:00
519
17
KS Mysław Mysłowice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 5:5 Szczegóły
2024-03-15
g. 18:00
527
18
UKTS Sokół Orzesze KS Mysław Mysłowice 3:7 Szczegóły
2024-04-10
g. 18:00
533
19
LUKS Węgierska Górka KS Mysław Mysłowice 5:5 Szczegóły
2024-04-03
g. 18:00
539
20
KS Mysław Mysłowice KTS III Sigmatom Gliwice 3:7 Szczegóły
2024-04-12
g. 18:30
545
21
MKS II Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice 3:7 Szczegóły
2024-04-17
g. 18:00
550
22
KS Mysław Mysłowice ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły