Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak Mikołów 13 25 110:20
2. UKS Solver Wolej Ruda Śląska 13 22 98:32
3. KTS V Gliwice 14 19 85:55
4. UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 14 18 84:56
5. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 14 12 60:80
6. TTS Polonia II Bytom 13 11 50:80
7. LKS Młodość Rudno 12 9 49:71
8. KTS VI Gliwice 13 7 46:84
9. UKS Feniks II Pyskowice 13 6 41:89
10. ULKS Ruch Pniów 13 3 37:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-04
g. 18:15
W: pozytywna
304
3LMIV 1
LKS Strażak Mikołów UKS Feniks II Pyskowice 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-10-04
g. 19:00
W: pozytywna
305
3LMIV 1
UKS Solver Wolej Ruda Śląska ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2023-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
306
3LMIV 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS Polonia II Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2023-10-06
g. 19:00
W: pozytywna
307
3LMIV 1
KTS V Gliwice KTS VI Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2023-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
308
3LMIV 1
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
309
3LMIV 2
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
310
3LMIV 2
LKS Młodość Rudno KTS V Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2023-10-11
g. 19:00
W: pozytywna
311
3LMIV 2
KTS VI Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
312
3LMIV 2
TTS Polonia II Bytom UKS Solver Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2023-10-11
g. 19:00
W: pozytywna
313
3LMIV 2
ULKS Ruch Pniów LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
314
3LMIV 3
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-10-18
g. 18:15
W: pozytywna
315
3LMIV 3
LKS Strażak Mikołów TTS Polonia II Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-10-18
g. 19:00
W: pozytywna
316
3LMIV 3
UKS Solver Wolej Ruda Śląska KTS VI Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2023-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
317
3LMIV 3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2023-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
318
3LMIV 3
KTS V Gliwice UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 5:5 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2023-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
319
3LMIV 4
KTS V Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
320
3LMIV 4
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-10-25
g. 18:30
W: pozytywna
321
3LMIV 4
LKS Młodość Rudno UKS Solver Wolej Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2023-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
322
3LMIV 4
KTS VI Gliwice LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
323
3LMIV 4
TTS Polonia II Bytom ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2023-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
324
3LMIV 5
UKS Feniks II Pyskowice TTS Polonia II Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
325
3LMIV 5
ULKS Ruch Pniów KTS VI Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2023-11-08
g. 18:15
W: pozytywna
326
3LMIV 5
LKS Strażak Mikołów LKS Młodość Rudno 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-11-14
g. 19:00
W: pozytywna
327
3LMIV 5
UKS Solver Wolej Ruda Śląska UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2023-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
328
3LMIV 5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS V Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2023-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
329
3LMIV 6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2023-11-13
g. 19:00
W: pozytywna
330
3LMIV 6
KTS V Gliwice UKS Solver Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2023-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
331
3LMIV 6
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
332
3LMIV 6
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2023-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
333
3LMIV 6
KTS VI Gliwice TTS Polonia II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
334
3LMIV 7
UKS Feniks II Pyskowice KTS VI Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
335
3LMIV 7
TTS Polonia II Bytom LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2023-11-22
g. 19:00
W: pozytywna
336
3LMIV 7
ULKS Ruch Pniów UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2023-11-22
g. 18:15
W: pozytywna
337
3LMIV 7
LKS Strażak Mikołów KTS V Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-11-22
g. 19:00
W: pozytywna
338
3LMIV 7
UKS Solver Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2023-12-06
g. 19:00
W: pozytywna
339
3LMIV 8
UKS Solver Wolej Ruda Śląska UKS Feniks II Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2023-12-05
g. 19:30
W: pozytywna
340
3LMIV 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2023-12-08
g. 19:00
W: pozytywna
341
3LMIV 8
KTS V Gliwice ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2023-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
342
3LMIV 8
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze TTS Polonia II Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
343
3LMIV 8
LKS Młodość Rudno KTS VI Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2023-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
344
3LMIV 9
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-12-15
g. 19:00
W: pozytywna
345
3LMIV 9
KTS VI Gliwice UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
346
3LMIV 9
TTS Polonia II Bytom KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2023-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
347
3LMIV 9
ULKS Ruch Pniów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2023-12-13
g. 18:15
W: pozytywna
348
3LMIV 9
LKS Strażak Mikołów UKS Solver Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-01-17
g. 18:15
W: pozytywna
789
3LMIV 10
LKS Strażak Mikołów ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2024-01-19
g. 19:00
W: pozytywna
790
3LMIV 10
KTS VI Gliwice UKS Solver Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
791
3LMIV 10
UKS Feniks II Pyskowice KTS V Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
792
3LMIV 10
TTS Polonia II Bytom UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2024-01-17
g. 18:30
W: pozytywna
793
3LMIV 10
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2024-01-24
g. 19:00
W: pozytywna
794
3LMIV 11
UKS Solver Wolej Ruda Śląska TTS Polonia II Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2024-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
795
3LMIV 11
UKS Feniks II Pyskowice UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-01-24
g. 18:15
W: pozytywna
796
3LMIV 11
LKS Strażak Mikołów KTS VI Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
797
3LMIV 11
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2024-01-26
g. 19:00
W: pozytywna
798
3LMIV 11
KTS V Gliwice LKS Młodość Rudno 8:2 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2024-02-16
g. 19:00
W: pozytywna
799
3LMIV 12
KTS V Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
800
3LMIV 12
UKS Feniks II Pyskowice UKS Solver Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
801
3LMIV 12
TTS Polonia II Bytom LKS Strażak Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2024-02-16
g. 19:00
W: pozytywna
802
3LMIV 12
KTS VI Gliwice ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-02-14
g. 18:30
W: pozytywna
803
3LMIV 12
LKS Młodość Rudno UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2024-02-23
g. 19:00
W: pozytywna
804
3LMIV 13
UKS Feniks II Pyskowice LKS Strażak Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-02-21
g. 19:00
W: pozytywna
805
3LMIV 13
ULKS Ruch Pniów KTS V Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2024-03-06
g. 19:00
806
3LMIV 13
UKS Solver Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2024-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
807
3LMIV 13
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 1:9 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2024-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
808
3LMIV 13
TTS Polonia II Bytom KTS VI Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2024-02-26
g. 19:00
W: pozytywna
809
3LMIV 14
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze KTS V Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-02-26
g. 18:00
810
3LMIV 14
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Solver Wolej Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2024-02-28
g. 18:30
811
3LMIV 14
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2024-03-01
g. 19:00
812
3LMIV 14
KTS VI Gliwice UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-02-28
g. 19:00
813
3LMIV 14
ULKS Ruch Pniów TTS Polonia II Bytom -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2024-03-11
g. 19:00
814
3LMIV 15
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-03-15
g. 19:00
815
3LMIV 15
KTS VI Gliwice LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-03-13
g. 19:00
816
3LMIV 15
UKS Solver Wolej Ruda Śląska KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2024-03-13
g. 18:15
817
3LMIV 15
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2024-03-13
g. 18:00
818
3LMIV 15
TTS Polonia II Bytom UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2024-03-20
g. 19:00
819
3LMIV 16
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2024-03-22
g. 19:00
820
3LMIV 16
KTS V Gliwice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2024-03-20
g. 18:30
821
3LMIV 16
LKS Młodość Rudno TTS Polonia II Bytom -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2024-03-18
g. 18:00
822
3LMIV 16
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS VI Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2024-03-18
g. 19:00
823
3LMIV 16
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze UKS Solver Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-04-05
g. 19:00
824
3LMIV 17
KTS VI Gliwice KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-04-03
g. 19:00
825
3LMIV 17
ULKS Ruch Pniów UKS Solver Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2024-04-03
g. 18:30
826
3LMIV 17
LKS Młodość Rudno UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2024-04-03
g. 18:15
827
3LMIV 17
LKS Strażak Mikołów UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-04-03
g. 18:00
828
3LMIV 17
TTS Polonia II Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2024-04-10
g. 19:00
829
3LMIV 18
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2024-04-12
g. 18:00
830
3LMIV 18
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-04-08
g. 19:00
831
3LMIV 18
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze KTS VI Gliwice -:- Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-04-12
g. 19:00
832
3LMIV 18
KTS V Gliwice TTS Polonia II Bytom -:- Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2024-04-10
g. 19:00
833
3LMIV 18
UKS Solver Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny