Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8 16 76:4
2. KTS II Gliwice 9 16 72:18
3. MKS Czechowice-Dziedzice 9 13 60:30
4. LITS Meble Anders Żywiec 9 12 55:35
5. KS Mysław Mysłowice 9 11 52:38
6. KS Viret CMC Zawiercie 9 11 49:41
7. LZS Blyss Kujakowice 8 9 36:44
8. MUKS Jedynka Pszów 9 8 36:54
9. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 6 31:69
10. UKTS Sokół Orzesze 9 5 26:64
11. KS Naprzód Borucin 10 4 39:61
12. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 4 36:64
13. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 9 3 22:68

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-30
g. 19:00
W: pozytywna
2
2LMI 1
KTS II Gliwice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-09-16
g. 18:30
W: pozytywna
3
2LMI 1
MKS Czechowice-Dziedzice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-00-00
g. 18:00
4
2LMI 1
LZS Blyss Kujakowice KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
SG:
2022-09-13
g. 18:30
W: pozytywna
5
2LMI 1
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2022-11-10
g. 17:30
W: pozytywna
6
2LMI 1
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
7
2LMI 1
KS Viret CMC Zawiercie KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
9
2LMI 2
KS Naprzód Borucin MUKS Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-09-23
g. 18:30
W: pozytywna
10
2LMI 2
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2022-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
11
2LMI 2
UKTS Sokół Orzesze LZS Blyss Kujakowice 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
12
2LMI 2
KS Mysław Mysłowice MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
13
2LMI 2
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2022-09-23
g. 19:30
W: pozytywna
14
2LMI 2
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
16
2LMI 3
UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
17
2LMI 3
KTS II Gliwice KS Mysław Mysłowice 4:6 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-11-29
g. 18:30
18
2LMI 3
MKS Czechowice-Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
19
2LMI 3
LZS Blyss Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG:
2022-09-27
g. 18:30
W: pozytywna
20
2LMI 3
LITS Meble Anders Żywiec KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2022-09-30
g. 17:30
W: pozytywna
21
2LMI 3
MUKS Jedynka Pszów KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
23
2LMI 4
KS Viret CMC Zawiercie LITS Meble Anders Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2022-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
24
2LMI 4
KS Naprzód Borucin LZS Blyss Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
25
2LMI 4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2022-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
26
2LMI 4
UKTS Sokół Orzesze KTS II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
27
2LMI 4
KS Mysław Mysłowice UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
28
2LMI 4
KS Orthomedyk Spin Częstochowa LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-10-14
g. 19:30
W: pozytywna
30
2LMI 5
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Mysław Mysłowice 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
31
2LMI 5
UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-10-14
g. 19:00
W: pozytywna
32
2LMI 5
KTS II Gliwice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-10-14
g. 18:30
W: pozytywna
33
2LMI 5
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-10-14
g. 18:00
W: negatywna
34
2LMI 5
LZS Blyss Kujakowice KS Viret CMC Zawiercie 0:10 Szczegóły
SG:
2022-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
35
2LMI 5
LITS Meble Anders Żywiec MUKS Jedynka Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-10-21
g. 17:30
W: pozytywna
37
2LMI 6
MUKS Jedynka Pszów LZS Blyss Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-10-21
g. 17:30
W: pozytywna
38
2LMI 6
KS Viret CMC Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
39
2LMI 6
KS Naprzód Borucin KTS II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-10-21
g. 18:30
W: pozytywna
40
2LMI 6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
41
2LMI 6
UKTS Sokół Orzesze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
42
2LMI 6
KS Mysław Mysłowice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
44
2LMI 7
KS Orthomedyk Spin Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-11-18
g. 19:00
W: pozytywna
45
2LMI 7
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
46
2LMI 7
UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Naprzód Borucin 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
47
2LMI 7
KTS II Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-10-28
g. 18:30
48
2LMI 7
MKS Czechowice-Dziedzice MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-10-28
g. 18:00
49
2LMI 7
LZS Blyss Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG:
2022-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
51
2LMI 8
LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2022-11-04
g. 17:30
W: pozytywna
52
2LMI 8
MUKS Jedynka Pszów KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-11-04
g. 17:30
W: pozytywna
53
2LMI 8
KS Viret CMC Zawiercie UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2022-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
54
2LMI 8
KS Naprzód Borucin LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
55
2LMI 8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
56
2LMI 8
UKTS Sokół Orzesze KS Mysław Mysłowice 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
58
2LMI 9
KS Mysław Mysłowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
59
2LMI 9
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-11-14
g. 19:00
W: pozytywna
60
2LMI 9
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Viret CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
61
2LMI 9
UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MUKS Jedynka Pszów 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-11-18
g. 19:00
W: pozytywna
62
2LMI 9
KTS II Gliwice LITS Meble Anders Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-11-18
g. 18:30
W: pozytywna
63
2LMI 9
MKS Czechowice-Dziedzice LZS Blyss Kujakowice 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-12-08
g. 18:00
65
2LMI 10
LZS Blyss Kujakowice KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2022-12-13
g. 18:30
66
2LMI 10
LITS Meble Anders Żywiec UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2022-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
67
2LMI 10
MUKS Jedynka Pszów LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
68
2LMI 10
KS Viret CMC Zawiercie KS Orthomedyk Spin Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2022-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
69
2LMI 10
KS Naprzód Borucin KS Mysław Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-11-25
g. 18:30
W: pozytywna
70
2LMI 10
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-12-02
g. 18:00
72
2LMI 11
UKTS Sokół Orzesze KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-11-30
g. 18:00
73
2LMI 11
KS Mysław Mysłowice KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-12-10
g. 11:00
74
2LMI 11
KS Orthomedyk Spin Częstochowa MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
75
2LMI 11
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-12-02
g. 18:00
76
2LMI 11
UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS Blyss Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-12-13
g. 19:00
77
2LMI 11
KTS II Gliwice MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-12-09
g. 18:30
79
2LMI 12
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-12-17
g. 18:00
80
2LMI 12
LZS Blyss Kujakowice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG:
2022-12-06
g. 18:30
81
2LMI 12
LITS Meble Anders Żywiec KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-12-09
g. 17:30
82
2LMI 12
MUKS Jedynka Pszów KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-12-09
g. 17:30
83
2LMI 12
KS Viret CMC Zawiercie UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2022-12-09
g. 18:00
84
2LMI 12
KS Naprzód Borucin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-12-16
g. 18:30
86
2LMI 13
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2022-12-16
g. 18:00
87
2LMI 13
UKTS Sokół Orzesze MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-12-14
g. 18:00
88
2LMI 13
KS Mysław Mysłowice LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-12-16
g. 18:00
89
2LMI 13
KS Orthomedyk Spin Częstochowa LZS Blyss Kujakowice -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-12-16
g. 19:30
90
2LMI 13
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-12-15
g. 18:00
91
2LMI 13
UKS Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Leszek Starzyński