Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oskar
Sokołowski
KTS III Sigmatom Gliwice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2007
24
Występy
4
Zwycięstwa
20
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Myszewski Adrian - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:3)
1 Kufel Karol - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
2 Sokołowski Oskar - Wiśniewski Mateusz 2 2:3 (4-11, 11-7, 7-11, 11-7, 11-13)
2 Sokołowski Oskar - Szary Piotr 2 3:2 (11-8, 11-4, 6-11, 9-11, 11-5)
3 Polok Paweł - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
3 Gryga Rafał - Sokołowski Oskar 2 3:1 (10:12, 11:8, 11:5, 11:8)
5 Sokołowski Oskar - Friebe Janusz 2 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
5 Sokołowski Oskar - Sobel Artur 2 0:3 (6:11, 9:11, 5:11)
6 Tomaszewski Kacper - Sokołowski Oskar 2 3:2 (11;7, 11;9, 8;11, 5;11, 11;8)
6 Przewłocki Jacek - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11;8, 11;7, 11;7)
7 Sokołowski Oskar - Molinskyi Viktor 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
7 Sokołowski Oskar - Banach Piotr 2 3:1 (4:11, 11:5, 11:4, 11:6)
8 Skop Szymon - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
8 Cioch Błażej - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
11 Sokołowski Oskar - Makajew Maciej 2 0:3 (6:11,5:11,7:11)
11 Sokołowski Oskar - Pańczyk Adrian 2 3:0 (11:9,11:6,13:11)
12 Ramenda Adam - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:7,11:6,11:3)
12 Gawlas Mateusz - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:4,11:5,11:9)
13 Zwoliński Mariusz - Sokołowski Oskar 2 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:9)
13 Friebe Janusz - Sokołowski Oskar 2 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 11:13, 11:8)
14 Jemilianowicz Sebastian - Sokołowski Oskar 1 3:1 (11: 3 , 11:13, 11:9; 11:7)
14 Jabłoński Filip - Sokołowski Oskar 1 3:1 (13:11, 8:11, 11:5; 11:5)
15 Sokołowski Oskar - Bartusik Marek 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
15 Sokołowski Oskar - Cioch Błażej 1 0:3 (4:11, 8:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pietraszko Łukasz / Kufel Karol - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
2 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 2 0:3 (8-11, 5-11, 8-11)
3 Polok Paweł / Gryga Rafał - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:0 (12:10, 11:9, 12:10)
5 Sokołowski Oskar / Paruch Wiktor - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 2 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
6 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Gala Dawid / Sokołowski Oskar 2 1:3 (13;11, 8;11, 9;11, 9;11)
7 Sokołowski Oskar / Gala Dawid - Banach Piotr / Molinskyi Viktor 2 3:2 (13:11, 10:12, 11:8, 10:12, 11:7)
8 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Sokołowski Oskar / Paruch Wiktor 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:9)
11 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Makajew Maciej / Pańczyk Adrian 2 1:3 (7:11,4:11,11:7,11:13)
12 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Sokołowski Oskar / Gala Dawid 2 3:1 (11:5,11:7,5:11,11:7)
13 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Gala Dawid / Sokołowski Oskar 2 0:3 (11:13, 9:11, 6:11)
14 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Gala Bartłomiej / Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
15 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Bartusik Marek / Skop Szymon 2 2:3 (12:14, 5:11, 13:11, 11:7, 9:11)