Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 18 31 117:63
2. Bartek Quatro Team Siemianowice 18 28 122:58
3. TRS Millenium Myszków 18 28 121:59
4. Piast Ożarowice 18 27 116:64
5. KS Viret CMC Zawiercie 18 18 92:88
6. UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 18 14 93:87
7. Bartek Siemianowice 18 12 73:107
8. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 12 68:112
9. TKKF I Chorzów 18 5 50:130
10. TKKF III Chorzów 18 5 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-29
g. 17:00
W: pozytywna
46
2SLA 1
TKKF I Chorzów KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
47
2SLA 1
TKKF III Chorzów Bartek Siemianowice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-09-26
g. 18:30
W: pozytywna
48
2SLA 1
KS Viret CMC Zawiercie Piast Ożarowice 5:5 Szczegóły
SG:
2023-09-27
g. 17:00
W: pozytywna
49
2SLA 1
Bartek Quatro Team Siemianowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2023-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
50
2SLA 1
TRS Millenium Myszków UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG:
2023-10-03
g. 17:45
W: pozytywna
51
2SLA 2
KTS Gliwice TKKF III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-02
g. 17:00
W: pozytywna
52
2SLA 2
Bartek Siemianowice TKKF I Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-10-05
g. 17:30
W: pozytywna
53
2SLA 2
Piast Ożarowice TRS Millenium Myszków 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-05
g. 19:00
W: pozytywna
54
2SLA 2
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG:
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
55
2SLA 2
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek Quatro Team Siemianowice 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
56
2SLA 3
TRS Millenium Myszków KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
57
2SLA 3
Bartek Quatro Team Siemianowice Bartek Siemianowice 10:0 Szczegóły
SG:
2023-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
58
2SLA 3
TKKF I Chorzów Piast Ożarowice 1:9 Szczegóły
SG:
2023-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
59
2SLA 3
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
60
2SLA 3
KS Viret CMC Zawiercie TKKF III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-17
g. 17:45
W: pozytywna
61
2SLA 4
KTS Gliwice Bartek Quatro Team Siemianowice 5:5 Szczegóły
SG:
2023-10-23
g. 17:00
W: pozytywna
62
2SLA 4
Bartek Siemianowice KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG:
2023-10-26
g. 17:30
W: pozytywna
63
2SLA 4
Piast Ożarowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-27
g. 17:00
W: pozytywna
64
2SLA 4
TKKF I Chorzów UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
65
2SLA 4
TKKF III Chorzów TRS Millenium Myszków 1:9 Szczegóły
SG:
2023-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
66
2SLA 5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KTS Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
67
2SLA 5
TRS Millenium Myszków Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
SG:
2023-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
68
2SLA 5
Bartek Quatro Team Siemianowice Piast Ożarowice 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
69
2SLA 5
TKKF III Chorzów UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2023-11-07
g. 18:30
W: pozytywna
70
2SLA 5
KS Viret CMC Zawiercie TKKF I Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2023-11-21
g. 17:45
W: pozytywna
71
2SLA 6
KTS Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-20
g. 17:00
W: pozytywna
72
2SLA 6
Bartek Siemianowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG:
2023-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
73
2SLA 6
Piast Ożarowice TKKF III Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-23
g. 19:00
W: pozytywna
74
2SLA 6
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TRS Millenium Myszków 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-24
g. 17:00
W: pozytywna
75
2SLA 6
TKKF I Chorzów Bartek Quatro Team Siemianowice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-28
g. 17:45
W: pozytywna
76
2SLA 7
KTS Gliwice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2023-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
77
2SLA 7
Bartek Siemianowice Piast Ożarowice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-28
g. 18:30
W: pozytywna
78
2SLA 7
KS Viret CMC Zawiercie TRS Millenium Myszków 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
79
2SLA 7
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF I Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-11-27
g. 17:30
W: pozytywna
80
2SLA 7
Bartek Quatro Team Siemianowice TKKF III Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2023-12-28
g. 17:30
W: pozytywna
81
2SLA 8
Piast Ożarowice KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG:
2023-12-29
g. 19:00
W: pozytywna
82
2SLA 8
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
83
2SLA 8
Bartek Quatro Team Siemianowice KS Viret CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2023-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
84
2SLA 8
TKKF III Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG:
2023-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
85
2SLA 8
TRS Millenium Myszków TKKF I Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-12-18
g. 17:00
W: pozytywna
86
2SLA 9
Bartek Siemianowice KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG:
2023-12-21
g. 17:30
W: pozytywna
87
2SLA 9
Piast Ożarowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
88
2SLA 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG:
2023-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
89
2SLA 9
TRS Millenium Myszków Bartek Quatro Team Siemianowice 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-22
g. 17:00
W: pozytywna
90
2SLA 9
TKKF I Chorzów TKKF III Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2024-01-15
g. 18:00
226
2SLA 10
TKKF III Chorzów Bartek Quatro Team Siemianowice 1:9 Szczegóły
SG:
2024-01-17
g. 19:00
W: pozytywna
227
2SLA 10
KTS Gliwice TKKF I Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-01-18
g. 18:00
228
2SLA 10
TRS Millenium Myszków KS Viret CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2024-01-18
g. 17:30
229
2SLA 10
Piast Ożarowice Bartek Siemianowice 6:4 Szczegóły
SG:
2024-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
230
2SLA 10
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2024-01-24
g. 17:00
231
2SLA 11
Bartek Quatro Team Siemianowice TKKF I Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2024-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
232
2SLA 11
TKKF III Chorzów KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
233
2SLA 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TRS Millenium Myszków 1:9 Szczegóły
SG:
2024-01-25
g. 17:30
234
2SLA 11
Piast Ożarowice KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG:
2024-01-22
g. 17:00
235
2SLA 11
Bartek Siemianowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-14
g. 17:00
W: pozytywna
236
2SLA 12
Bartek Quatro Team Siemianowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG:
2024-02-14
g. 19:00
W: pozytywna
237
2SLA 12
KTS Gliwice Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2024-02-15
g. 18:00
238
2SLA 12
TRS Millenium Myszków TKKF III Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-02-15
g. 19:00
W: pozytywna
239
2SLA 12
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Piast Ożarowice 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-16
g. 17:00
W: pozytywna
240
2SLA 12
TKKF I Chorzów KS Viret CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG:
2024-03-26
g. 17:00
241
2SLA 13
Bartek Siemianowice Bartek Quatro Team Siemianowice 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-27
g. 18:30
W: pozytywna
242
2SLA 13
KS Viret CMC Zawiercie KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-29
g. 18:00
243
2SLA 13
TRS Millenium Myszków UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2024-02-26
g. 18:00
244
2SLA 13
TKKF III Chorzów Piast Ożarowice 0:10 Szczegóły
SG:
2024-03-01
g. 17:00
W: pozytywna
245
2SLA 13
TKKF I Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG:
2024-03-14
g. 19:00
246
2SLA 14
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Bartek Quatro Team Siemianowice 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-20
g. 19:00
W: pozytywna
247
2SLA 14
KTS Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG:
2024-03-11
g. 17:00
248
2SLA 14
Bartek Siemianowice TRS Millenium Myszków 2:8 Szczegóły
SG:
2024-03-14
g. 17:30
W: pozytywna
249
2SLA 14
Piast Ożarowice TKKF I Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-03-11
g. 18:00
250
2SLA 14
TKKF III Chorzów KS Viret CMC Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG:
2024-03-19
g. 18:30
251
2SLA 15
KS Viret CMC Zawiercie Bartek Quatro Team Siemianowice 3:7 Szczegóły
SG:
2024-00-00
g. 19:00
252
2SLA 15
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-22
g. 17:00
253
2SLA 15
TKKF I Chorzów TRS Millenium Myszków 2:8 Szczegóły
SG:
2024-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
254
2SLA 15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Piast Ożarowice 1:9 Szczegóły
SG:
2024-03-18
g. 17:00
255
2SLA 15
Bartek Siemianowice TKKF III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2024-03-28
g. 17:30
256
2SLA 16
Piast Ożarowice Bartek Quatro Team Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2024-03-27
g. 19:00
W: pozytywna
257
2SLA 16
KTS Gliwice TRS Millenium Myszków 5:5 Szczegóły
SG:
2024-02-05
g. 18:30
W: pozytywna
258
2SLA 16
KS Viret CMC Zawiercie UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2024-03-26
g. 18:00
259
2SLA 16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
SG:
2024-03-29
g. 17:00
260
2SLA 16
TKKF I Chorzów TKKF III Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2024-04-10
g. 17:00
261
2SLA 17
Bartek Quatro Team Siemianowice TRS Millenium Myszków 6:4 Szczegóły
SG:
2024-04-10
g. 19:00
W: pozytywna
262
2SLA 17
KTS Gliwice Piast Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG:
2024-04-09
g. 18:30
263
2SLA 17
KS Viret CMC Zawiercie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG:
2024-04-11
g. 19:00
264
2SLA 17
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TKKF III Chorzów 10:0 Szczegóły
SG:
2024-04-12
g. 17:00
265
2SLA 17
TKKF I Chorzów Bartek Siemianowice 4:6 Szczegóły
SG:
2024-04-17
g. 17:00
266
2SLA 18
Bartek Quatro Team Siemianowice KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2024-04-18
g. 18:00
267
2SLA 18
TRS Millenium Myszków Piast Ożarowice 6:4 Szczegóły
SG:
2024-04-16
g. 18:30
268
2SLA 18
KS Viret CMC Zawiercie Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2024-04-18
g. 19:00
269
2SLA 18
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TKKF I Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-04-16
g. 18:00
270
2SLA 18
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG: