Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 28 111:49
2. MUKS Jedynka Pszów 18 28 117:63
3. LZS Odra Kąty Opolskie 18 24 102:78
4. UKS Energia Siewierz 15 21 86:64
5. UKS Feniks Pyskowice 15 19 87:63
6. MOSiR Łaziska Górne 16 13 66:94
7. LZS Chespa Żywocice 15 12 73:77
8. GUKS Logis com Byczyna 15 12 65:85
9. UKS GOSDiM Turawa 15 11 66:84
10. AKS Mikołów 15 9 60:90
11. KTS IV Gliwice 15 6 54:96
12. LUKS GK-Logistics Bodzanów 15 5 53:97

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-29
g. 17:30
W: pozytywna
67
2LMII 1
MUKS Jedynka Pszów LUKS GK-Logistics Bodzanów 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2023-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
68
2LMII 1
UKS Feniks Pyskowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-09-27
g. 18:30
W: pozytywna
69
2LMII 1
AKS Mikołów UKS GOSDiM Turawa 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2023-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
70
2LMII 1
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2023-09-29
g. 19:00
W: pozytywna
71
2LMII 1
LZS Chespa Żywocice MOSiR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2023-09-29
g. 19:00
W: pozytywna
72
2LMII 1
KTS IV Gliwice GUKS Logis com Byczyna 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2023-10-06
g. 19:00
W: pozytywna
73
2LMII 2
KTS IV Gliwice LUKS GK-Logistics Bodzanów 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-10-11
g. 19:00
W: pozytywna
74
2LMII 2
GUKS Logis com Byczyna LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
75
2LMII 2
MOSiR Łaziska Górne LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2023-10-03
g. 17:30
W: pozytywna
76
2LMII 2
UKS Energia Siewierz AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
77
2LMII 2
UKS GOSDiM Turawa UKS Feniks Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2023-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
78
2LMII 2
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2023-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
79
2LMII 3
LUKS GK-Logistics Bodzanów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2023-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
80
2LMII 3
MUKS Jedynka Pszów UKS GOSDiM Turawa 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
81
2LMII 3
UKS Feniks Pyskowice UKS Energia Siewierz 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2023-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
82
2LMII 3
AKS Mikołów MOSiR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
83
2LMII 3
LZS Odra Kąty Opolskie GUKS Logis com Byczyna 7:3 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2023-10-13
g. 19:00
W: pozytywna
84
2LMII 3
LZS Chespa Żywocice KTS IV Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2023-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
85
2LMII 4
LZS Chespa Żywocice LUKS GK-Logistics Bodzanów 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2023-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
86
2LMII 4
KTS IV Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2023-10-18
g. 19:00
W: pozytywna
87
2LMII 4
GUKS Logis com Byczyna AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2023-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
88
2LMII 4
MOSiR Łaziska Górne UKS Feniks Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2023-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
89
2LMII 4
UKS Energia Siewierz MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-10-20
g. 18:30
W: pozytywna
90
2LMII 4
UKS GOSDiM Turawa MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
91
2LMII 5
LUKS GK-Logistics Bodzanów UKS GOSDiM Turawa 2:8 Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
92
2LMII 5
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-10-27
g. 17:30
W: pozytywna
93
2LMII 5
MUKS Jedynka Pszów MOSiR Łaziska Górne 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
94
2LMII 5
UKS Feniks Pyskowice GUKS Logis com Byczyna 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
95
2LMII 5
AKS Mikołów KTS IV Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
96
2LMII 5
LZS Odra Kąty Opolskie LZS Chespa Żywocice 5:5 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
97
2LMII 6
LZS Odra Kąty Opolskie LUKS GK-Logistics Bodzanów 6:4 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2023-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
98
2LMII 6
LZS Chespa Żywocice AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2023-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
99
2LMII 6
KTS IV Gliwice UKS Feniks Pyskowice 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2023-11-11
g. 19:00
W: pozytywna
100
2LMII 6
GUKS Logis com Byczyna MUKS Jedynka Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2023-11-07
g. 18:30
W: pozytywna
101
2LMII 6
MOSiR Łaziska Górne MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2023-11-24
g. 17:30
W: pozytywna
102
2LMII 6
UKS Energia Siewierz UKS GOSDiM Turawa 7:3 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
103
2LMII 7
LUKS GK-Logistics Bodzanów UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2023-12-22
g. 18:30
W: pozytywna
104
2LMII 7
UKS GOSDiM Turawa MOSiR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2023-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
105
2LMII 7
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska GUKS Logis com Byczyna 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
106
2LMII 7
MUKS Jedynka Pszów KTS IV Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2023-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
107
2LMII 7
UKS Feniks Pyskowice LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2023-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
108
2LMII 7
AKS Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
109
2LMII 8
AKS Mikołów LUKS GK-Logistics Bodzanów 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2023-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
110
2LMII 8
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Feniks Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2023-11-28
g. 19:00
W: pozytywna
111
2LMII 8
LZS Chespa Żywocice MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2023-11-24
g. 19:30
W: pozytywna
112
2LMII 8
KTS IV Gliwice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2023-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
113
2LMII 8
GUKS Logis com Byczyna UKS GOSDiM Turawa 7:3 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2023-12-17
g. 18:00
W: pozytywna
114
2LMII 8
MOSiR Łaziska Górne UKS Energia Siewierz 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2023-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
115
2LMII 9
LUKS GK-Logistics Bodzanów MOSiR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Gargol
2023-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
116
2LMII 9
UKS Energia Siewierz GUKS Logis com Byczyna 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-12-01
g. 18:30
W: pozytywna
117
2LMII 9
UKS GOSDiM Turawa KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2023-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
118
2LMII 9
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2023-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
119
2LMII 9
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2023-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
120
2LMII 9
UKS Feniks Pyskowice AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2023-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
121
2LMII 10
UKS Feniks Pyskowice LUKS GK-Logistics Bodzanów 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2023-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
122
2LMII 10
AKS Mikołów MUKS Jedynka Pszów 0:10 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
123
2LMII 10
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2023-12-08
g. 19:00
W: pozytywna
124
2LMII 10
LZS Chespa Żywocice UKS GOSDiM Turawa 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2023-12-08
g. 19:00
W: pozytywna
125
2LMII 10
KTS IV Gliwice UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-12-06
g. 19:00
W: pozytywna
126
2LMII 10
GUKS Logis com Byczyna MOSiR Łaziska Górne 3:7 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
127
2LMII 11
LUKS GK-Logistics Bodzanów GUKS Logis com Byczyna 5:5 Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2023-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
128
2LMII 11
MOSiR Łaziska Górne KTS IV Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2023-12-19
g. 17:30
W: pozytywna
129
2LMII 11
UKS Energia Siewierz LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-12-15
g. 18:30
W: pozytywna
130
2LMII 11
UKS GOSDiM Turawa LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
131
2LMII 11
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska AKS Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
132
2LMII 11
MUKS Jedynka Pszów UKS Feniks Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2024-01-12
g. 18:30
W: pozytywna
552
2LMII 12
LUKS GK-Logistics Bodzanów MUKS Jedynka Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Gargol
2024-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
553
2LMII 12
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska KTS IV Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
554
2LMII 12
LZS Odra Kąty Opolskie UKS GOSDiM Turawa 5:5 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2024-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
555
2LMII 12
LZS Chespa Żywocice UKS Energia Siewierz 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2024-01-10
g. 19:00
W: pozytywna
556
2LMII 12
GUKS Logis com Byczyna UKS Feniks Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2024-01-09
g. 18:00
W: pozytywna
557
2LMII 12
MOSiR Łaziska Górne AKS Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2024-01-19
g. 19:00
W: pozytywna
558
2LMII 13
LZS Chespa Żywocice LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2024-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
559
2LMII 13
GUKS Logis com Byczyna UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2024-01-17
g. 18:30
W: pozytywna
560
2LMII 13
AKS Mikołów UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2024-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
561
2LMII 13
MOSiR Łaziska Górne LUKS GK-Logistics Bodzanów 6:4 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2024-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
562
2LMII 13
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska UKS GOSDiM Turawa 9:1 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-01-19
g. 19:00
W: pozytywna
563
2LMII 13
KTS IV Gliwice MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-02-14
g. 18:30
W: pozytywna
564
2LMII 14
AKS Mikołów UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2024-02-16
g. 18:30
W: pozytywna
565
2LMII 14
UKS GOSDiM Turawa MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2024-02-16
g. 19:00
W: pozytywna
566
2LMII 14
LZS Chespa Żywocice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2024-02-14
g. 19:00
W: pozytywna
567
2LMII 14
GUKS Logis com Byczyna LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Robert Kochan
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
568
2LMII 14
UKS Feniks Pyskowice MOSiR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2024-02-16
g. 18:30
W: pozytywna
569
2LMII 14
LUKS GK-Logistics Bodzanów KTS IV Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2024-02-23
g. 19:00
W: pozytywna
570
2LMII 15
KTS IV Gliwice UKS GOSDiM Turawa 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-02-23
g. 18:30
W: pozytywna
571
2LMII 15
LUKS GK-Logistics Bodzanów UKS Feniks Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Gargol
2024-02-23
g. 17:30
W: pozytywna
572
2LMII 15
UKS Energia Siewierz MOSiR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-00-00
g. 19:00
573
2LMII 15
GUKS Logis com Byczyna MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Robert Kochan
2024-02-23
g. 17:30
574
2LMII 15
MUKS Jedynka Pszów LZS Chespa Żywocice 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2024-02-26
g. 18:00
575
2LMII 15
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2024-03-01
g. 19:00
576
2LMII 16
KTS IV Gliwice LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-02-21
g. 18:00
577
2LMII 16
LZS Odra Kąty Opolskie MOSiR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2024-02-19
g. 17:30
W: pozytywna
578
2LMII 16
MUKS Jedynka Pszów GUKS Logis com Byczyna 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2024-02-28
g. 18:30
579
2LMII 16
AKS Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Sabina Durak
2024-03-01
g. 17:30
580
2LMII 16
UKS Energia Siewierz UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-03-01
g. 18:30
581
2LMII 16
UKS GOSDiM Turawa LUKS GK-Logistics Bodzanów -:- Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2024-03-08
g. 18:30
582
2LMII 17
UKS GOSDiM Turawa LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2024-03-06
g. 19:00
583
2LMII 17
GUKS Logis com Byczyna KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Robert Kochan
2024-03-08
g. 17:30
584
2LMII 17
UKS Energia Siewierz LUKS GK-Logistics Bodzanów -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-03-08
g. 17:30
585
2LMII 17
MUKS Jedynka Pszów AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2024-03-06
g. 18:00
586
2LMII 17
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MOSiR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2024-03-08
g. 18:00
587
2LMII 17
UKS Feniks Pyskowice LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-03-15
g. 19:00
588
2LMII 18
KTS IV Gliwice AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-03-15
g. 18:30
589
2LMII 18
LUKS GK-Logistics Bodzanów LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2024-03-15
g. 18:30
590
2LMII 18
UKS GOSDiM Turawa GUKS Logis com Byczyna -:- Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2024-03-15
g. 17:30
591
2LMII 18
UKS Energia Siewierz LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-03-12
g. 18:00
592
2LMII 18
MOSiR Łaziska Górne MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2024-03-13
g. 18:00
593
2LMII 18
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2024-03-22
g. 18:30
594
2LMII 19
LUKS GK-Logistics Bodzanów LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2024-03-22
g. 18:00
595
2LMII 19
UKS Feniks Pyskowice MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2024-03-22
g. 17:30
596
2LMII 19
UKS Energia Siewierz MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-03-22
g. 19:00
597
2LMII 19
KTS IV Gliwice MOSiR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-03-22
g. 18:30
598
2LMII 19
UKS GOSDiM Turawa AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2024-03-22
g. 19:00
599
2LMII 19
LZS Chespa Żywocice GUKS Logis com Byczyna -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2024-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
600
2LMII 20
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-04-05
g. 18:00
601
2LMII 20
UKS Feniks Pyskowice KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-04-03
g. 18:30
602
2LMII 20
AKS Mikołów LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2024-04-03
g. 19:00
603
2LMII 20
GUKS Logis com Byczyna LUKS GK-Logistics Bodzanów -:- Szczegóły
SG: Robert Kochan
2024-04-02
g. 18:00
604
2LMII 20
MOSiR Łaziska Górne UKS GOSDiM Turawa -:- Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2024-04-05
g. 17:30
605
2LMII 20
MUKS Jedynka Pszów UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2024-04-09
g. 18:00
606
2LMII 21
MOSiR Łaziska Górne LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2024-04-10
g. 18:30
607
2LMII 21
AKS Mikołów GUKS Logis com Byczyna -:- Szczegóły
SG: Sabina Durak
2024-04-12
g. 18:00
608
2LMII 21
UKS Feniks Pyskowice UKS GOSDiM Turawa -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2024-04-12
g. 17:30
609
2LMII 21
UKS Energia Siewierz KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
610
2LMII 21
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2024-04-10
g. 18:00
611
2LMII 21
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LUKS GK-Logistics Bodzanów -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2024-04-19
g. 18:30
612
2LMII 22
LUKS GK-Logistics Bodzanów AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Czesław Augustynowicz
2024-04-16
g. 18:00
613
2LMII 22
MOSiR Łaziska Górne GUKS Logis com Byczyna -:- Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2024-04-19
g. 19:00
614
2LMII 22
LZS Chespa Żywocice UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2024-04-19
g. 18:30
615
2LMII 22
UKS GOSDiM Turawa UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Roman Morawiec
2024-04-19
g. 18:00
616
2LMII 22
LZS Odra Kąty Opolskie KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2024-02-15
g. 17:30
W: pozytywna
617
2LMII 22
MUKS Jedynka Pszów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur