Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 17 34 146:24
2. LKS Naprzód Świbie 17 28 131:39
3. ULKS Pławniowice 17 19 86:84
4. LKS Strażak III Mikołów 17 18 83:87
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 15 14 61:89
2. UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 16 12 73:87
3. KTS VIII Gliwice 16 4 36:124
4. KTS VII Gliwice 17 3 44:126
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
458
4LMIII 1
LKS Naprzód Świbie UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2023-10-11
g. 18:15
W: pozytywna
459
4LMIII 1
LKS Strażak II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
460
4LMIII 1
ULKS Pławniowice ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2023-10-13
g. 19:00
W: pozytywna
461
4LMIII 1
KTS VII Gliwice KTS VIII Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2023-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
462
4LMIII 2
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze KTS VII Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
463
4LMIII 2
KTS VIII Gliwice ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2023-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
464
4LMIII 2
ATS Ligota Łabędzka LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-10-19
g. 18:15
W: pozytywna
465
4LMIII 2
LKS Strażak III Mikołów LKS Naprzód Świbie 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
466
4LMIII 3
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze LKS Strażak III Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
467
4LMIII 3
LKS Naprzód Świbie ATS Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2023-10-25
g. 18:15
W: pozytywna
468
4LMIII 3
LKS Strażak II Mikołów KTS VIII Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
469
4LMIII 3
ULKS Pławniowice KTS VII Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2023-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
470
4LMIII 4
ULKS Pławniowice UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2023-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
471
4LMIII 4
KTS VII Gliwice LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2023-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
472
4LMIII 4
KTS VIII Gliwice LKS Naprzód Świbie 0:10 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2023-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
473
4LMIII 4
ATS Ligota Łabędzka LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
474
4LMIII 5
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-11-13
g. 18:15
W: pozytywna
475
4LMIII 5
LKS Strażak III Mikołów KTS VIII Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
476
4LMIII 5
LKS Naprzód Świbie KTS VII Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2023-11-20
g. 18:15
W: pozytywna
477
4LMIII 5
LKS Strażak II Mikołów ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-11-29
g. 18:15
W: pozytywna
478
4LMIII 6
LKS Strażak II Mikołów UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 10:0 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
479
4LMIII 6
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2023-12-01
g. 19:00
W: pozytywna
480
4LMIII 6
KTS VII Gliwice LKS Strażak III Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2023-12-15
g. 19:00
W: pozytywna
481
4LMIII 6
KTS VIII Gliwice ATS Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2023-12-20
g. 18:30
W: pozytywna
482
4LMIII 7
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze KTS VIII Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2023-12-08
g. 19:00
W: pozytywna
483
4LMIII 7
ATS Ligota Łabędzka KTS VII Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
484
4LMIII 7
LKS Strażak III Mikołów ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
485
4LMIII 7
LKS Naprzód Świbie LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2024-01-17
g. 18:15
W: pozytywna
943
4LMIII 8
LKS Strażak II Mikołów KTS VII Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
944
4LMIII 8
LKS Naprzód Świbie KTS VIII Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2024-01-29
g. 19:00
W: pozytywna
945
4LMIII 8
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze ULKS Pławniowice 2:8 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-03-11
g. 19:15
W: pozytywna
946
4LMIII 8
LKS Strażak III Mikołów ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-01-25
g. 18:15
W: pozytywna
947
4LMIII 9
LKS Strażak III Mikołów KTS VII Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-02-14
g. 19:00
W: pozytywna
948
4LMIII 9
ATS Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-01-22
g. 18:30
W: pozytywna
949
4LMIII 9
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze LKS Naprzód Świbie 0:10 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
950
4LMIII 9
KTS VIII Gliwice LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2024-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
951
4LMIII 10
KTS VIII Gliwice KTS VII Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2024-02-12
g. 19:00
W: pozytywna
952
4LMIII 10
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-02-16
g. 19:00
W: pozytywna
953
4LMIII 10
ATS Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 2:8 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2024-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
954
4LMIII 10
ULKS Pławniowice LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-02-23
g. 19:00
W: pozytywna
955
4LMIII 11
KTS VIII Gliwice UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
956
4LMIII 11
LKS Naprzód Świbie LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2024-03-11
g. 17:30
W: pozytywna
957
4LMIII 11
LKS Strażak II Mikołów ATS Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2024-03-13
g. 19:00
W: pozytywna
958
4LMIII 11
KTS VII Gliwice ULKS Pławniowice 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
959
4LMIII 12
KTS VII Gliwice UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-03-01
g. 19:00
W: pozytywna
960
4LMIII 12
ATS Ligota Łabędzka KTS VIII Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-02-26
g. 18:15
W: pozytywna
961
4LMIII 12
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
962
4LMIII 12
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2024-03-08
g. 19:00
W: pozytywna
963
4LMIII 13
KTS VII Gliwice LKS Naprzód Świbie 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
964
4LMIII 13
ULKS Pławniowice LKS Strażak II Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2024-03-08
g. 19:00
W: pozytywna
965
4LMIII 13
KTS VIII Gliwice LKS Strażak III Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2024-03-13
g. 19:00
W: pozytywna
966
4LMIII 13
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-04-03
g. 19:00
W: pozytywna
967
4LMIII 14
KTS VII Gliwice ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Zemła
2024-03-14
g. 19:15
W: pozytywna
968
4LMIII 14
LKS Strażak III Mikołów UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
969
4LMIII 14
ULKS Pławniowice KTS VIII Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2024-03-13
g. 18:15
W: pozytywna
970
4LMIII 14
LKS Strażak II Mikołów LKS Naprzód Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2024-03-20
g. 18:15
W: pozytywna
971
4LMIII 15
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
972
4LMIII 15
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
0000-00-00
g. 19:00
973
4LMIII 15
KTS VIII Gliwice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Robert Ogłaza
2024-04-19
g. 18:30
974
4LMIII 15
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze KTS VII Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-04-03
g. 18:15
W: pozytywna
975
4LMIII 16
LKS Strażak II Mikołów ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2024-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
976
4LMIII 16
LKS Naprzód Świbie LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2024-04-05
g. 19:00
W: pozytywna
977
4LMIII 16
ATS Ligota Łabędzka KTS VII Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-04-15
g. 18:30
W: pozytywna
978
4LMIII 16
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze KTS VIII Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2024-04-10
g. 18:15
W: pozytywna
979
4LMIII 17
LKS Strażak II Mikołów LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2024-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
980
4LMIII 17
ULKS Pławniowice LKS Strażak III Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2024-00-00
g. 19:00
981
4LMIII 17
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-04-17
g. 19:00
W: pozytywna
982
4LMIII 17
KTS VII Gliwice KTS VIII Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Zemła