Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Gala
KTS III Sigmatom Gliwice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2003
30
Występy
5
Zwycięstwa
25
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lubaś Sebastian - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:2)
1 Tomaszuk Kamil - Gala Bartłomiej 1 0:3 (9:11, 10:12, 8:11)
2 Gala Bartłomiej - Gawlas Mateusz 1 0:3 (7-11, 8-11, 9-11)
2 Gala Bartłomiej - Ramenda Adam 1 1:3 (11-8, 7-11, 8-11, 8-11)
3 Zagajewski Mateusz - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
3 Kałuża Tomasz - Gala Bartłomiej 1 1:3 (7:11, 11:5, 1:11, 4:11)
4 Wróbel Jan - Gala Bartłomiej 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:7)
4 Siwiec Michał - Gala Bartłomiej 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 6:11, 8:11)
5 Gala Bartłomiej - Szołtysek Artur 1 0:3 (8:11, 8:11, 5:11)
5 Gala Bartłomiej - Zwoliński Mariusz 1 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)
6 Czyrnia Krzysztof - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11;8, 11;4, 11;4)
6 Suchecki Wacław - Gala Bartłomiej 1 3:1 (11;8, 6;11, 11;7, 11;8)
7 Gala Bartłomiej - Jemilianowicz Sebastian 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
7 Gala Bartłomiej - Jabłoński Filip 1 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:8, 7:11)
8 Cioch Błażej - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
8 Skop Szymon - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:6, 12:10, 13:11)
9 Gala Bartłomiej - Skórski Michał 1 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 8:11)
9 Gala Bartłomiej - Ptak Wiktor 1 0:3 (6:11, 11:13, 7:11)
11 Gala Bartłomiej - Piotrowski Marcin 1 0:3 (10:12,8:11,4:11)
11 Gala Bartłomiej - Kurek Paweł 1 3:0 (11:4,11:4,11:3)
10 Piecowski Miłosz - Gala Bartłomiej 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 6:11)
10 Eliasz Adrian - Gala Bartłomiej 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:6)
12 Gawlas Mateusz - Gala Bartłomiej 1 3:1 (11:7,8:11,11:0,11:8)
12 Ramenda Adam - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:2,11:9,11:7)
13 Sobel Artur - Gala Bartłomiej 1 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:2, 11:7)
13 Szołtysek Artur - Gala Bartłomiej 1 3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 12:10)
14 Jabłoński Filip - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:4 )
14 Jemilianowicz Sebastian - Gala Bartłomiej 1 3:1 (11:5, 11:5, 10 :12, 11:9)
15 Gala Bartłomiej - Cioch Błażej 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 10:12)
15 Gala Bartłomiej - Bartusik Marek 1 1:3 (4:11, 5:11, 11:7, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lubaś Sebastian / Tomaszuk Kamil - Gala Dawid / Gala Bartłomiej 1 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 5:11)
2 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5-11, 5-11, 5-11)
3 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
4 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gala Bartłomiej / Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
5 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8)
6 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 3:0 (13;11, 11;4, 11;7)
7 Paruch Oskar / Gala Bartłomiej - Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian 1 3:2 (13:11, 11:7, 9:11, 9:11, 11:5)
8 Idaczyk Dominik / Cioch Błażej - Gala Bartłomiej / Paruch Oskar 1 3:2 (9:11, 11:7, 11:5, 5:11, 11:1)
9 Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor - Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor 1 1:3 (1:11, 11:9, 3:11, 9:11)
10 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
11 Gala Bartłomiej / Sokołowski Oliwier - Piotrowski Tadeusz / Piotrowski Marcin 1 0:3 (4:11,0:11,0:11)
12 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 3:0 (11:6,13:11,11:8)
13 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Gala Bartłomiej / Paruch Oskar 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:2, 11:13, 11:6)
14 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Gala Bartłomiej / Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
15 Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)