Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ALTS Poczesna 17 32 134:36
2. UKS Chorzów 17 29 127:43
3. LKS Wilki Wilcza 17 24 97:73
4. TKKF Michałek Sławków 17 22 93:77
5. LKS Strażak Mikołów 16 21 95:65
6. UKTS Sokół Orzesze 15 15 72:78
7. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 17 10 71:99
8. UKS Wolej Solver Ruda Śląska 17 9 62:108
9. UKS II Chorzów 17 4 48:122
10. UKS Huragan Sosnowiec 16 0 31:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
1
1SLA 1
TKKF Michałek Sławków ALTS Poczesna 3:7 Szczegóły
SG:
2023-12-19
g. 19:00
W: pozytywna
2
1SLA 1
UKTS Sokół Orzesze UKS Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2023-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
3
1SLA 1
UKS Wolej Solver Ruda Śląska UKS II Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2023-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
4
1SLA 1
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy LKS Strażak Mikołów 1:9 Szczegóły
SG:
2023-09-28
g. 18:15
W: pozytywna
5
1SLA 1
LKS Wilki Wilcza UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG:
2023-12-12
g. 19:00
W: pozytywna
6
1SLA 2
ALTS Poczesna UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG:
2023-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
7
1SLA 2
UKS Chorzów TKKF Michałek Sławków 9:1 Szczegóły
SG:
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
8
1SLA 2
UKS II Chorzów LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG:
2023-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
9
1SLA 2
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Solver Ruda Śląska 10:0 Szczegóły
SG:
2023-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
10
1SLA 2
UKS Huragan Sosnowiec UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 1:9 Szczegóły
SG:
2023-10-19
g. 18:15
W: pozytywna
11
1SLA 3
LKS Wilki Wilcza ALTS Poczesna 3:7 Szczegóły
SG:
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
12
1SLA 3
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Chorzów 0:10 Szczegóły
SG:
2023-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
13
1SLA 3
UKS II Chorzów TKKF Michałek Sławków 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
14
1SLA 3
LKS Strażak Mikołów UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
15
1SLA 3
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej Solver Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2023-10-24
g. 19:00
W: pozytywna
16
1SLA 4
ALTS Poczesna UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 9:1 Szczegóły
SG: Widz�w: ma�o
2023-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
17
1SLA 4
UKS Wolej Solver Ruda Śląska UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
18
1SLA 4
UKS Huragan Sosnowiec UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-23
g. 17:30
W: pozytywna
19
1SLA 4
TKKF Michałek Sławków LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
20
1SLA 4
UKTS Sokół Orzesze LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG:
2023-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
21
1SLA 5
UKS Huragan Sosnowiec ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
SG:
2023-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
22
1SLA 5
UKS Chorzów LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG:
2023-12-01
g. 18:30
W: pozytywna
23
1SLA 5
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2023-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
24
1SLA 5
LKS Strażak Mikołów UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG:
2023-12-11
g. 19:00
W: pozytywna
25
1SLA 5
UKS Wolej Solver Ruda Śląska TKKF Michałek Sławków 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-23
g. 19:00
W: pozytywna
26
1SLA 6
ALTS Poczesna UKS Wolej Solver Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
SG:
2023-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
27
1SLA 6
UKS Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2023-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
28
1SLA 6
UKS II Chorzów UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-23
g. 18:15
W: pozytywna
29
1SLA 6
LKS Wilki Wilcza LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-20
g. 17:30
W: pozytywna
30
1SLA 6
TKKF Michałek Sławków UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
31
1SLA 7
LKS Strażak Mikołów ALTS Poczesna 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
32
1SLA 7
UKS II Chorzów UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2023-11-30
g. 19:00
W: pozytywna
33
1SLA 7
UKS Wolej Solver Ruda Śląska LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
34
1SLA 7
UKS Huragan Sosnowiec TKKF Michałek Sławków 1:9 Szczegóły
SG:
2023-12-20
g. 19:00
W: pozytywna
35
1SLA 7
UKTS Sokół Orzesze UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-14
g. 19:00
W: pozytywna
36
1SLA 8
ALTS Poczesna UKS II Chorzów 10:0 Szczegóły
SG:
2023-12-14
g. 17:30
W: pozytywna
37
1SLA 8
LKS Strażak Mikołów UKS Chorzów 3:7 Szczegóły
SG:
2023-12-15
g. 18:30
W: pozytywna
38
1SLA 8
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Wolej Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
39
1SLA 8
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
SG:
2023-12-18
g. 17:30
W: pozytywna
40
1SLA 8
TKKF Michałek Sławków LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
41
1SLA 9
UKS Chorzów ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
SG:
2023-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
42
1SLA 9
UKS II Chorzów LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG:
2023-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
43
1SLA 9
UKS Wolej Solver Ruda Śląska UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-21
g. 18:15
W: pozytywna
44
1SLA 9
LKS Wilki Wilcza UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 7:3 Szczegóły
SG:
2023-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
45
1SLA 9
UKTS Sokół Orzesze TKKF Michałek Sławków 5:5 Szczegóły
SG:
2024-01-18
g. 19:00
W: pozytywna
181
1SLA 10
ALTS Poczesna UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2024-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
182
1SLA 10
UKS Chorzów UKS II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-01-18
g. 17:30
W: pozytywna
183
1SLA 10
LKS Wilki Wilcza TKKF Michałek Sławków 5:5 Szczegóły
SG:
2024-01-18
g. 17:00
W: pozytywna
184
1SLA 10
LKS Strażak Mikołów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 9:1 Szczegóły
SG:
2024-01-18
g. 19:00
W: pozytywna
185
1SLA 10
UKS Wolej Solver Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG:
2024-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
186
1SLA 11
UKS II Chorzów ALTS Poczesna 3:7 Szczegóły
SG:
2024-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
187
1SLA 11
UKS Huragan Sosnowiec UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2024-01-22
g. 17:30
W: pozytywna
188
1SLA 11
TKKF Michałek Sławków UKS Wolej Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2024-02-01
g. 17:00
W: pozytywna
189
1SLA 11
LKS Strażak Mikołów LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG:
2024-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
190
1SLA 11
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG:
2024-01-31
g. 18:30
W: pozytywna
191
1SLA 12
UKS Wolej Solver Ruda Śląska ALTS Poczesna 0:10 Szczegóły
SG:
2024-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
192
1SLA 12
UKS Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 8:2 Szczegóły
SG:
2024-02-12
g. 17:30
W: pozytywna
193
1SLA 12
TKKF Michałek Sławków UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG:
2024-00-00
g. 19:00
194
1SLA 12
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2024-02-15
g. 17:30
W: pozytywna
195
1SLA 12
LKS Wilki Wilcza UKS II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-03-01
g. 19:00
W: pozytywna
196
1SLA 13
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
197
1SLA 13
LKS Wilki Wilcza UKS Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2024-02-26
g. 17:30
W: pozytywna
198
1SLA 13
TKKF Michałek Sławków UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG:
2024-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
199
1SLA 13
UKS Huragan Sosnowiec LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG:
2024-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
200
1SLA 13
UKS II Chorzów UKS Wolej Solver Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-14
g. 19:00
201
1SLA 14
UKTS Sokół Orzesze ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
202
1SLA 14
UKS Chorzów UKS Wolej Solver Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG:
2024-03-15
g. 19:00
203
1SLA 14
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy TKKF Michałek Sławków 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-14
g. 17:00
W: pozytywna
204
1SLA 14
LKS Strażak Mikołów UKS II Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2024-02-21
g. 18:00
205
1SLA 14
UKS Huragan Sosnowiec LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
SG:
2024-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
206
1SLA 15
ALTS Poczesna LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG:
2024-04-16
g. 18:00
W: pozytywna
207
1SLA 15
UKS Chorzów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG:
2024-03-18
g. 17:30
W: pozytywna
208
1SLA 15
TKKF Michałek Sławków UKS II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-03-21
g. 19:00
209
1SLA 15
UKS Wolej Solver Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG:
2024-03-22
g. 19:00
W: pozytywna
210
1SLA 15
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2024-02-27
g. 19:00
W: pozytywna
211
1SLA 16
ALTS Poczesna LKS Strażak Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2024-03-25
g. 17:30
W: pozytywna
212
1SLA 16
TKKF Michałek Sławków UKS Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
213
1SLA 16
LKS Wilki Wilcza UKS Wolej Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2024-03-28
g. 19:00
214
1SLA 16
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2024-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
215
1SLA 16
UKS II Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 1:9 Szczegóły
SG:
2024-04-11
g. 19:00
216
1SLA 17
ALTS Poczesna TKKF Michałek Sławków 8:2 Szczegóły
SG:
2024-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
217
1SLA 17
UKS Chorzów LKS Strażak Mikołów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-04-12
g. 19:00
218
1SLA 17
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG:
2024-04-11
g. 19:00
219
1SLA 17
UKTS Sokół Orzesze UKS II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2024-04-10
g. 18:00
220
1SLA 17
UKS Huragan Sosnowiec UKS Wolej Solver Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2024-04-23
g. 19:00
221
1SLA 18
ALTS Poczesna UKS Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2024-04-25
g. 17:00
222
1SLA 18
LKS Strażak Mikołów TKKF Michałek Sławków -:- Szczegóły
SG:
2024-04-25
g. 18:00
223
1SLA 18
LKS Wilki Wilcza UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2024-04-25
g. 19:00
224
1SLA 18
UKS Wolej Solver Ruda Śląska UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2024-04-23
g. 18:00
225
1SLA 18
UKS II Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: