Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Czarni I Gorzyce
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
534 250 974
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gorzyce, Bogumińska 1, Sala Sportowo przy boisku KS Czarni Gorzyce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krystian Maciończyk
534 250 974
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Grabiec
534 250 974
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04969 Kamil Smołka Polska 12.08.2001 41 3 41:3
04964 Marek Kaczorek Polska 05.04.1963 34 6 34:6
04970 Dawid Stużyński Polska 11.04.2005 23 21 23:21
04965 Krzysztof Klyszcz Polska 29.08.1973 14 30 14:30
04966 Daniel Farana Polska 08.06.1973 1 1 1:1
10641 Łukasz Stawarski Polska 10.07.2008 0 2 0:2
04967 Rafał Bochenek Polska 07.03.1995 0 0 0:0
04968 Krystian Maciończyk Polska 02.02.1952 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 17:30
068
1
LKS Czarni I Gorzyce UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
2018-10-10
g. 17:30
074
2
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Czarni I Gorzyce 0:10 Szczegóły
2018-10-17
g. 17:30
080
3
LKS Czarni I Gorzyce MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
086
4
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Czarni I Gorzyce 1:9 Szczegóły
2018-11-07
g. 17:30
092
5
LKS Czarni I Gorzyce LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
098
6
Naprzód II Borucin LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:30
104
7
LKS Czarni I Gorzyce GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
2018-11-29
g. 17:30
110
8
MUKS Jedynka II Pszów LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:30
116
9
LKS Czarni I Gorzyce TS Kuźnia Martex II Rybnik 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
122
10
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Czarni I Gorzyce 6:4 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
127
11
KS II Bojanów LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
002
12
UKTS Sokół III Orzesze LKS Czarni I Gorzyce 0:10 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:30
008
13
LKS Czarni I Gorzyce TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
014
14
MOSIR Łaziska Górne LKS Czarni I Gorzyce 5:5 Szczegóły
2019-02-13
g. 18:30
020
15
LKS Strażak II Mikołów LKS Czarni I Gorzyce 1:9 Szczegóły
2019-03-06
g. 17:30
026
16
LKS Czarni I Gorzyce Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2019-03-13
g. 17:30
032
17
LKS Czarni I Gorzyce GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
2019-03-20
g. 17:30
038
18
LKS Czarni I Gorzyce MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 6:4 Szczegóły
2019-03-27
g. 17:30
044
19
LKS Czarni I Gorzyce KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
050
20
GKS Gwarek Ornontowice LKS Czarni I Gorzyce 8:2 Szczegóły
2019-04-10
g. 17:30
056
21
LKS Czarni I Gorzyce MUKS Jedynka II Pszów 0:10 Szczegóły
2019-04-24
g. 17:30
061
22
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Czarni I Gorzyce 5:5 Szczegóły