Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS Jedynka II Pszów
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
796 133 925
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszów, ul. Traugutta 12, SP 1 w Pszowie (obok dworca PKS)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Borek
796 133 925
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Miler

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04304 Krzysztof Marciniec Polska 12.03.2002 30 13 30:13
04300 Mateusz Kabut Polska 30.01.2004 29 15 29:15
04298 Marcin Golda Polska 20.02.2006 17 25 17:25
04291 Leszek Górka Polska 25.05.1963 15 17 15:17
4309 Kamil Widenka Polska 22.11.2007 2 13 2:13
04305 Nikola Rus Polska 08.11.2008 0 0 0:0
04306 Szymon Rus Polska 08.11.2008 0 0 0:0
04295 Hanna Chrupcała Polska 20.12.2009 0 0 0:0
04308 Sabina Trzaskalik Polska 09.09.2009 0 0 0:0
04301 Emilia Kałuża Polska 02.12.2008 0 0 0:0
04303 Kamila Lechocka Polska 24.06.2005 0 0 0:0
04290 Łukasz Borek Polska 25.04.1989 0 0 0:0
04296 Kamil Dronszczyk Polska 23.08.2009 0 0 0:0
04299 Mateusz Hamala Polska 27.10.2005 0 0 0:0
04302 Szymon Kamczyk Polska 09.04.2009 0 0 0:0
04297 Szymon Dronszczyk Polska 09.10.2005 0 0 0:0
04294 Szymon Święcicki Polska 07.10.1991 0 0 0:0
04307 Tobiasz Rusok Polska 09.04.2009 0 0 0:0
04292 Mateusz Kempa Polska 11.01.2000 0 0 0:0
04293 Marek Kowol Polska 08.10.2000 0 0 0:0
04289 Kamil Borek Polska 27.01.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:30
070
1
MUKS Jedynka II Pszów MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
076
2
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2018-10-18
g. 17:30
082
3
MUKS Jedynka II Pszów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
088
4
Naprzód II Borucin MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
094
5
MUKS Jedynka II Pszów UKTS Sokół III Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-11-14
g. 17:00
100
6
TS Kuźnia Martex III Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:00
105
7
TS Kuźnia Martex II Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 8:2 Szczegóły
2018-11-29
g. 17:30
110
8
MUKS Jedynka II Pszów LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
115
9
KS II Bojanów MUKS Jedynka II Pszów 9:1 Szczegóły
2018-12-13
g. 17:30
123
10
MUKS Jedynka II Pszów GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
2018-12-20
g. 17:30
128
11
MUKS Jedynka II Pszów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
2019-01-17
g. 17:30
006
12
MUKS Jedynka II Pszów Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
2019-01-24
g. 17:30
012
13
MUKS Jedynka II Pszów GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
018
14
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2019-02-07
g. 17:30
024
15
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
030
16
MOSIR Łaziska Górne MUKS Jedynka II Pszów 5:5 Szczegóły
2019-03-10
g. 18:30
036
17
LKS Strażak II Mikołów MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 17:30
037
18
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
045
19
GKS Gwarek Ornontowice MUKS Jedynka II Pszów 9:1 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
051
20
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
2019-04-10
g. 17:30
056
21
LKS Czarni I Gorzyce MUKS Jedynka II Pszów 0:10 Szczegóły
2019-04-09
g. 17:30
063
22
MUKS Jedynka II Pszów KS II Bojanów 5:5 Szczegóły