Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Kaczorek
LKS Czarni I Gorzyce
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 kwietnia 1963 r.
40
Występy
34
Zwycięstwa
6
Porażki
85%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Nosiadek Jakub - Kaczorek Marek 1 0:3 (5/11 5/11 4/11)
2 Szymik Jakub - Kaczorek Marek 1 0:3 (3/11 1/11 3/11)
1 Kaczorek Marek - Przewłocki Piotr 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:5)
1 Kaczorek Marek - Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
3 Kaczorek Marek - Drwięga Wojciech 1 3:0 (13:11, 14:12, 13:11)
3 Kaczorek Marek - Kołodziej Czesław 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
5 Kaczorek Marek - Burszka Michał 1 3:0 (11-9, 11-3, 11-5)
5 Kaczorek Marek - Termin Roman 1 3:2 (11-8, 9-11, 7-11,14-12, 11-8)
6 Grzenik Rafał - Kaczorek Marek 2 0:3 (3/11, 4/11, 2/11)
6 Ciemienga Marek - Kaczorek Marek 2 3:0 (14/12, 11/6, 11/9)
7 Kaczorek Marek - Bulanda Grzegorz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
7 Kaczorek Marek - Kondziołka Tomasz 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:5, 11:7)
8 Marciniec Krzysztof - Kaczorek Marek 1 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 9:11)
8 Widenka Kamil - Kaczorek Marek 1 0:3 (6:11, 2:11, 2:11,)
9 Kaczorek Marek - Ostachowski Piotr 1 3:1 (9:11, 11:0, 11:9, 11:8)
9 Kaczorek Marek - Knesz Krzysztof 1 1:3 (13:11, 6:11, 9:11, 10:12)
10 Mysz Paweł - Kaczorek Marek 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:9)
10 Przybyła Jan - Kaczorek Marek 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:13)
11 Wycisk Rafał - Kaczorek Marek 1 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
11 Stós Michał - Kaczorek Marek 1 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
12 Tomaszewski Kacper - Kaczorek Marek 1 0:3 (8;11, 1;11, 7;11)
12 Kałuża Tomasz - Kaczorek Marek 1 0:3 (5;11, 12;14, 3;11)
13 Kaczorek Marek - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
13 Kaczorek Marek - Matczak Andrzej 1 3:1 (11:3, 11:7, 14:16, 11:4)
14 Jaworski Marek - Kaczorek Marek 1 2:3 (5:11, 11:9, 5:11, 11:8, 3:11)
14 Drwięga Wojciech - Kaczorek Marek 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
15 Budziński Marian - Kaczorek Marek 1 0:3 (6-11, 5-11, 6-11)
15 Termin Roman - Kaczorek Marek 1 2:3 (6-11, 11-8, 11-9, 10-12, 2-11)
16 Kaczorek Marek - Piecowski Bogdan 1 0:3 (5:11, 9:11, 6:11)
16 Kaczorek Marek - Kuziak Kacper 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
17 Kaczorek Marek - Stokłosa Czesław 1 3:2 (1:11, 7:11, 11:6, 11:8, 11:1)
17 Kaczorek Marek - Piwko Adam 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
18 Kaczorek Marek - Depta Bronisław 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
18 Kaczorek Marek - Mysz Paweł 1 3:0 (11:8, 12:10, 11;9)
19 Kaczorek Marek - Stós Michał 1 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:9)
19 Kaczorek Marek - Farana Krzysztof 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:5)
20 Kubicki Tomasz - Kaczorek Marek 1 3:2 (11:7, 13:11, 7:11, 7:11, 12:10)
20 Kuźnik Mariusz - Kaczorek Marek 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
22 Ogon Rafał - Kaczorek Marek 2 1:3 (9/11 11/13 11/7 5/11)
22 Piecowski Miłosz - Kaczorek Marek 2 1:3 (8/11 11/6 6/11 9/11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
2 Rutkiewicz Mariusz / Nosiadek Jakub - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 2 0:3 (8/11 3/11 3/11)
3 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Drwięga Wojciech / Brząkalik Rafał 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
5 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Budziński Marian / Szczyrba Wojciech 1 3:0 (11-2, 11-4, 11-6)
6 Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 3:2 (11/6, 7/11, 9/11, 11/6, 11/8)
7 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam 1 1:3 (11:6, 8:11, 6:11:, 1:11)
8 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 7:11,)
9 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Knesz Krzysztof / Ostachowski Piotr 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 2:11)
10 Grab Krzysztof / Reih Grzegorz - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11)
11 Stós Michał / Farana Krzysztof - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 13:15)
12 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 0:3 (6;11, 8;11, 4;11)
13 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:9)
14 Drwięga Wojciech / Jaworski Marek - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 8:11)
15 Burszka Michał / Termin Roman - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 2:3 (9-11, 11-9, 11-9, 7-11, 11-13 )
16 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 1 1:3 (14:12, 9:11, 2:11, 8:11)
17 Kaczorek Marek / Klyszcz Krzysztof - Stokłosa Czesław / Stokłosa Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
18 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Mysz Paweł / Depta Bronisław 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
19 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Czernik Mariusz / Brzezny Norbert 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
20 Kubicki Tomasz / Kuźnik Mariusz - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 3:1 (5:11, 11:8, 13:11, 11:4)
21 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 0:3 (walkower)
22 Piecowski Miłosz / Ogon Mariusz - Kaczorek Marek / Stużyński Dawid 2 3:2 (11/5 9/11 9/11 11/7 11/6)