Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Klyszcz
LKS Czarni I Gorzyce
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 sierpnia 1973 r.
44
Występy
14
Zwycięstwa
30
Porażki
31.82%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szmajduch Andrzej - Klyszcz Krzysztof 1 1:3 (11/9 3/11 4/11 4/11)
2 Nosiadek Jakub - Klyszcz Krzysztof 1 2:3 (4/11 9/11 11/8 11/8 10/12)
1 Klyszcz Krzysztof - Tomaszewski Kamil 1 3:1 (11:5, 11:9, 11:12, 11:3)
1 Klyszcz Krzysztof - Przewłocki Piotr 1 3:2 (11:2, 8:11, 7:11, 11:9, 11:9)
3 Klyszcz Krzysztof - Kołodziej Czesław 1 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 9:11)
3 Klyszcz Krzysztof - Drwięga Wojciech 1 1:3 (9:11, 3:11, 11:8, 6:11)
4 Piwko Adam - Klyszcz Krzysztof 2 1:3 (16:14, 6:11, 9:11, 8:11)
4 Maszka Bolesław - Klyszcz Krzysztof 2 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 6:11)
5 Klyszcz Krzysztof - Termin Roman 1 0:3 (7-11, 3-11, 8-11)
5 Klyszcz Krzysztof - Burszka Michał 1 2:3 (11-6, 5-11, 6-11, 11-9, 7-11)
6 Piecowski Bogdan - Klyszcz Krzysztof 1 3:0 (11/2, 11/2, 11/7)
6 Sliwka Oliwier - Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (12/14, 3/11, 9/11)
7 Klyszcz Krzysztof - Kondziołka Tomasz 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11)
7 Klyszcz Krzysztof - Bulanda Grzegorz 1 1:3 (6:11, 1:11, 11:5, 9:11)
8 Górka Leszek - Klyszcz Krzysztof 1 3:2 (10:12, 11:13, 11:9, 11:7, 11:9,)
8 Marciniec Krzysztof - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (11:4, 11:4, 15:17, 11:8,)
9 Klyszcz Krzysztof - Knesz Krzysztof 1 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 2:11)
9 Klyszcz Krzysztof - Ostachowski Piotr 1 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:7, 2:11)
10 Przybyła Jan - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:7)
10 Mysz Paweł - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (6:11, 11:3, 11:3, 11:6)
11 Stós Michał - Klyszcz Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
11 Wycisk Rafał - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:5)
12 Kałuża Tomasz - Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (7;11, 5;11, 6;11)
12 Tomaszewski Kacper - Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (6;11, 6;11, 1;11)
13 Klyszcz Krzysztof - Matczak Andrzej 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11,)
13 Klyszcz Krzysztof - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:2, 11:6, 16:14)
14 Drwięga Wojciech - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (4:11, 11:7, 11:7, 11:6)
14 Jaworski Marek - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:9)
15 Termin Roman - Klyszcz Krzysztof 1 3:1 (12-10, 8-11, 15-13, 11-7)
15 Budziński Marian - Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (1-11, 9-11, 5-11)
16 Klyszcz Krzysztof - Grzenik Łukasz 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
16 Klyszcz Krzysztof - Piecowski Bogdan 1 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
17 Klyszcz Krzysztof - Piwko Adam 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
17 Klyszcz Krzysztof - Stokłosa Czesław 1 0:3 (1:11, 3:11, 5:11)
18 Klyszcz Krzysztof - Mysz Paweł 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
18 Klyszcz Krzysztof - Depta Bronisław 1 3:0 (11:8, 11:9, 14:12)
19 Klyszcz Krzysztof - Farana Krzysztof 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
19 Klyszcz Krzysztof - Stós Michał 1 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
20 Bulanda Grzegorz - Klyszcz Krzysztof 2 3:1 (7:11, 12:10, 11:5, 12:10)
20 Płaczek Adam - Klyszcz Krzysztof 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:5)
21 Klyszcz Krzysztof - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (walkower)
21 Klyszcz Krzysztof - Widenka Kamil 1 0:3 (walkower)
22 Ogon Mariusz - Klyszcz Krzysztof 1 3:0 (11/4 11/1 11/5)
22 Pientka Rafał - Klyszcz Krzysztof 1 3:2 (11/7 5/11 13/11 7/11 11/6 )

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Tomaszewski Kacper / Pietrowski Radosław 1 3:0 (11:5, 11:1, 11:7)
2 Szmajduch Andrzej / Szmajduch Damian - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (13/15 4/11 4/11 )
3 Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid - Jaworski Marek / Kołodziej Czesław 2 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
4 Pojda Marek / Piwko Adam - Farana Daniel / Klyszcz Krzysztof 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11)
5 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Burszka Michał / Termin Roman 2 1:3 (9-11, 11-9, 3-11, 12-14)
6 Kuziak Kacper / Sliwka Oliwier - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 0:3 (2/11, 4/11, 5/11)
7 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Kuźnik Mariusz / Kondziołka Tomasz 2 2:3 (7:11, 11:3, 7:11, 11:6, 5:11)
8 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid 2 3:0 (11:4, 11:9, 12:10,)
9 Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid - Lasota Marcin / Ogon Rafał 2 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:4)
10 Mysz Paweł / Bieniewski Gabriel - Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid 2 3:2 (10:12, 12:14, 11:7, 11:8, 11:6)
11 Czernik Mariusz / Wycisk Rafał - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 3:1 (11:5, 11:4, 4:11, 11:7)
12 Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 0:3 (7;11, 5;11, 3;11)
13 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:4)
14 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 3:2 (11:6, 4:11, 11:0, 8:11, 11:7)
15 Budziński Marian / Szczyrba Wojciech - Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof 2 0:3 (4-11, 8-11, 8-11)
16 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:4)
17 Kaczorek Marek / Klyszcz Krzysztof - Stokłosa Czesław / Stokłosa Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
18 Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid - Reih Grzegorz / Grab Krzysztof 2 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 5:11, 8:11)
19 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Stós Michał / Farana Krzysztof 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11)
20 Płaczek Adam / Bulanda Grzegorz - Klyszcz Krzysztof / Stużyński Dawid 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:4)
21 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 0:3 (walkower)
22 Ogon Rafał / Pientka Rafał - Smołka Kamil / Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (9/11 5/11 5/11)