Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TS Kuźnia Martex III Rybnik
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 846 083
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rybnik ul. Podmiejska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Konieczny
503 846 083
Osoba odpowiedzialna:
Robert Szymik
500 692 078
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03381 Andrzej Matczak Polska 28.03.1952 23 13 23:13
03385 Mariusz Rutkiewicz Polska 20.06.1969 15 27 15:27
03388 Jakub Nosiadek Polska 05.06.2007 13 31 13:31
03399 Adam Sławacki Polska 08.08.2007 3 26 3:26
03400 Krzysztof Dyrdek Polska 21.09.1956 2 6 2:6
03386 Andrzej Szmajduch Polska 03.04.1972 0 1 0:1
03387 Krzysztof Gumiński Polska 03.11.2003 0 0 0:0
03384 Leszek Prudel Polska 28.04.1976 0 0 0:0
03382 Mariusz Ogon Polska 24.09.1969 0 0 0:0
03379 Dariusz Knesz Polska 28.06.1984 0 0 0:0
03380 Krzysztof Knesz Polska 08.06.1981 0 0 0:0
03383 Mariusz Pietryszyn Polska 26.06.1972 0 0 0:0
03390 Miłosz Piecowski Polska 15.12.2006 0 0 0:0
03395 Jakub Szymik Polska 29.12.2009 0 9 0:9
03396 Piotr Ostachowski Polska 09.11.2003 0 0 0:0
03397 Nadine Brachaczek Polska 06.11.2007 0 0 0:0
03398 Marcin Lasota Polska 18.05.2002 0 0 0:0
03394 Damian Szmajduch Polska 05.05.2002 0 7 0:7
03393 Jakub Stecyszyn Polska 15.04.2003 0 0 0:0
03401 Mariusz Zwoliński Polska 13.12.1978 0 0 0:0
03391 Szymon Piecowski Polska 30.03.2011 0 0 0:0
03392 Rafał Pientka Polska 21.02.2005 0 0 0:0
03389 Rafał Ogon Polska 22.04.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 17:30
069
1
TS Kuźnia Martex II Rybnik TS Kuźnia Martex III Rybnik 9:1 Szczegóły
2018-10-10
g. 17:30
074
2
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Czarni I Gorzyce 0:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
079
3
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex III Rybnik 10:0 Szczegóły
2018-10-24
g. 17:00
090
4
TS Kuźnia Martex III Rybnik MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
095
5
GKS Gwarek Ornontowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 10:0 Szczegóły
2018-11-14
g. 17:00
100
6
TS Kuźnia Martex III Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:00
108
7
TS Kuźnia Martex III Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-11-28
g. 17:00
113
8
TS Kuźnia Martex III Rybnik Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:00
118
9
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Strażak II Mikołów 1:9 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
126
10
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
2018-12-19
g. 17:00
132
11
TS Kuźnia Martex III Rybnik GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
2019-01-16
g. 17:30
003
12
TS Kuźnia Martex III Rybnik GKS Gwarek Ornontowice 2:8 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:30
008
13
LKS Czarni I Gorzyce TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
2019-01-30
g. 17:30
013
14
TS Kuźnia Martex III Rybnik TS Kuźnia Martex II Rybnik 4:6 Szczegóły
2019-02-07
g. 17:30
024
15
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
029
16
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex III Rybnik 7:3 Szczegóły
2019-03-13
g. 17:30
034
17
TS Kuźnia Martex III Rybnik KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
2019-03-20
g. 18:00
042
18
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex III Rybnik 3:7 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
047
19
GKS Gwarek II Ornontowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
052
20
Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
2019-04-10
g. 17:30
060
21
TS Kuźnia Martex III Rybnik MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
2019-04-24
g. 18:30
066
22
LKS Strażak II Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik 6:4 Szczegóły