Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 620 897
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Stal Raciborska, ul. Piaskowa 28, Sp. Nr 2
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Gabriel Bieniewski
602 620 897
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00554 Krzysztof Grab Polska 06.05.1973 28 12 28:12
00558 Paweł Mysz Polska 01.03.1990 21 13 21:13
00560 Grzegorz Reih Polska 04.09.1972 21 9 21:9
00559 Jan Przybyła Polska 28.08.1953 11 7 11:7
00550 Bronisław Depta Polska 16.03.1970 9 10 9:10
00552 Gabriel Bieniewski Polska 22.11.1974 7 8 7:8
00557 Damian Morciniec Polska 21.03.1980 1 14 1:14
00551 Krzysztof Bieniewski Polska 22.12.1975 0 0 0:0
10439 Marek Grab Polska 01.02.2007 0 2 0:2
00553 Dominik Depta Polska 28.01.2000 0 0 0:0
00556 Stanisław Malcher Polska 29.03.1961 0 1 0:1
00555 Andrzej Hajduk Polska 08.11.1957 0 2 0:2
00561 Oskar Mentelski Polska 10.11.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
072
1
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
078
2
Naprzód II Borucin MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 6:4 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
084
3
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-10-24
g. 17:00
090
4
TS Kuźnia Martex III Rybnik MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
096
5
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
102
6
GKS Gwarek II Ornontowice MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
2018-12-04
g. 18:00
103
7
KS II Bojanów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
111
8
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
117
9
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
122
10
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Czarni I Gorzyce 6:4 Szczegóły
2018-12-20
g. 17:30
128
11
MUKS Jedynka II Pszów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
2019-02-18
g. 18:30
005
12
LKS Strażak II Mikołów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
011
13
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
017
14
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00
023
15
UKTS Sokół III Orzesze MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
029
16
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex III Rybnik 7:3 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
035
17
MOSIR Łaziska Górne MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2019-03-20
g. 17:30
038
18
LKS Czarni I Gorzyce MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 6:4 Szczegóły
2019-03-27
g. 17:30
043
19
TS Kuźnia Martex II Rybnik MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
051
20
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
057
21
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
062
22
GKS Gwarek Ornontowice MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 9:1 Szczegóły