Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. III)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Bulanda Grzegorz
(GKS Gwarek Ornontowice)
18 17 1 94%
2. Płaczek Adam
(GKS Gwarek Ornontowice)
20 17 3 85%
3. Grab Krzysztof
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
20 17 3 85%
4. Stós Michał
(KS II Bojanów)
20 16 4 80%
5. Golda Marcin
(MUKS Jedynka II Pszów)
21 16 5 76%
6. Farana Krzysztof
(KS II Bojanów)
21 16 5 76%
7. Smołka Kamil
(LKS Czarni I Gorzyce)
22 16 6 73%
8. Kabut Mateusz
(MUKS Jedynka II Pszów)
22 16 6 73%
9. Kondziołka Tomasz
(GKS Gwarek Ornontowice)
19 15 4 79%
10. Piecowski Bogdan
(Naprzód II Borucin)
20 15 5 75%
11. Ciemienga Marek
(Naprzód II Borucin)
18 14 4 78%
12. Kuźnik Mariusz
(GKS Gwarek Ornontowice)
18 14 4 78%
13. Ostachowski Piotr
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
18 14 4 78%
14. Kaczorek Marek
(LKS Czarni I Gorzyce)
21 14 7 67%
15. Reih Grzegorz
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
15 13 2 87%
16. Lasota Marcin
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
20 13 7 65%
17. Marciniec Krzysztof
(MUKS Jedynka II Pszów)
22 13 9 59%
18. Górka Leszek
(MUKS Jedynka II Pszów)
19 12 7 63%
19. Burszka Michał
(LKS Strażak II Mikołów)
19 12 7 63%
20. Czernik Mariusz
(KS II Bojanów)
22 12 10 55%
21. Piecowski Miłosz
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
17 11 6 65%
22. Ogon Rafał
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
17 11 6 65%
23. Szczyrba Wojciech
(LKS Strażak II Mikołów)
21 11 10 52%
24. Klyszcz Krzysztof
(LKS Czarni I Gorzyce)
22 11 11 50%
25. Termin Roman
(LKS Strażak II Mikołów)
15 10 5 67%
26. Stużyński Dawid
(LKS Czarni I Gorzyce)
22 10 12 45%
27. Drwięga Wojciech
(MOSIR Łaziska Górne)
18 9 9 50%
28. Rutkiewicz Mariusz
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
22 9 13 41%
29. Kowalski Janusz
(LKS Strażak II Mikołów)
13 8 5 62%
30. Mysz Paweł
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
17 8 9 47%
31. Matczak Andrzej
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
18 8 10 44%
32. Brząkalik Rafał
(MOSIR Łaziska Górne)
20 8 12 40%
33. Kubicki Tomasz
(GKS Gwarek Ornontowice)
7 7 0 100%
34. Kołodziej Czesław
(MOSIR Łaziska Górne)
10 7 3 70%
35. Gołombek Denis
(KS II Bojanów)
10 6 4 60%
36. Jaworski Marek
(MOSIR Łaziska Górne)
10 6 4 60%
37. Kołodziej Łukasz
(MOSIR Łaziska Górne)
18 6 12 33%
38. Sliwka Oliwier
(Naprzód II Borucin)
20 6 14 30%
39. Ogon Mariusz
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
6 5 1 83%
40. Wycisk Rafał
(KS II Bojanów)
7 5 2 71%
41. Grzenik Łukasz
(Naprzód II Borucin)
14 5 9 36%
42. Kiszka Daniel
(GKS Gwarek Ornontowice)
6 4 2 67%
43. Bieniewski Gabriel
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
10 4 6 40%
44. Łukaszewski Przemysław
(MOSIR Łaziska Górne)
10 4 6 40%
45. Przewłocki Piotr
(UKTS Sokół III Orzesze)
19 4 15 21%
46. Tomaszewski Kamil
(UKTS Sokół III Orzesze)
20 4 16 20%
47. Pojda Marek
(GKS Gwarek II Ornontowice)
21 4 17 19%
48. Nosiadek Jakub
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
21 4 17 19%
49. Knesz Krzysztof
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
3 3 0 100%
50. Przybyła Jan
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
5 3 2 60%
51. Pientka Rafał
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
7 3 4 43%
52. Budziński Marian
(LKS Strażak II Mikołów)
12 3 9 25%
53. Sławacki Adam
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
13 3 10 23%
54. Piwko Adam
(GKS Gwarek II Ornontowice)
21 3 18 14%
55. Pientka Roland
(KS II Bojanów)
2 2 0 100%
56. Dyrdek Krzysztof
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
4 2 2 50%
57. Depta Bronisław
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
10 2 8 20%
58. Grzenik Rafał
(Naprzód II Borucin)
10 2 8 20%
59. Stokłosa Przemysław
(GKS Gwarek II Ornontowice)
15 2 13 13%
60. Kałuża Tomasz
(UKTS Sokół III Orzesze)
15 2 13 13%
61. Tomaszewski Kacper
(UKTS Sokół III Orzesze)
21 2 19 10%
62. Maszka Bolesław
(GKS Gwarek II Ornontowice)
22 2 20 9%
63. Farana Daniel
(LKS Czarni I Gorzyce)
1 1 0 100%
64. Kuc Szymon
(KS II Bojanów)
1 1 0 100%
65. Kucharczyk Agnieszka
(LKS Strażak II Mikołów)
1 1 0 100%
66. Kuchta Marcin
(LKS Strażak II Mikołów)
3 1 2 33%
67. Kania Grzegorz
(GKS Gwarek II Ornontowice)
4 1 3 25%
68. Widenka Kamil
(MUKS Jedynka II Pszów)
4 1 3 25%
69. Morciniec Damian
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
10 1 9 10%
70. Noglik Łukasz
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0%
71. Gieroń Bartosz
(MOSIR Łaziska Górne)
1 0 1 0%
72. Pietrowski Radosław
(UKTS Sokół III Orzesze)
1 0 1 0%
73. Biernacki Daniel
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0%
74. Noworolnik Adrian
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0%
75. Bartosz Konrad
(KS II Bojanów)
1 0 1 0%
76. Grab Marek
(MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska)
1 0 1 0%
77. Kucharczyk Agata
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0%
78. Spendel Marek
(UKTS Sokół III Orzesze)
1 0 1 0%
79. Szmajduch Andrzej
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
2 0 2 0%
80. Stokłosa Czesław
(GKS Gwarek II Ornontowice)
2 0 2 0%
81. Szmajduch Damian
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
2 0 2 0%
82. Cichy Grzegorz
(GKS Gwarek II Ornontowice)
3 0 3 0%
83. Brzezny Norbert
(KS II Bojanów)
4 0 4 0%
84. Szymik Jakub
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
6 0 6 0%
85. Kuziak Kacper
(Naprzód II Borucin)
6 0 6 0%
86. Łukasik Jan
(UKTS Sokół III Orzesze)
11 0 11 0%