Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. III)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Kamil Smołka
(LKS Czarni I Gorzyce)
42 39 3 93% 39:3
2. Marcin Lasota
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
40 38 2 95% 38:2
3. Bogdan Piecowski
(Naprzód II Borucin)
36 32 4 89% 32:4
4. Marek Kaczorek
(LKS Czarni I Gorzyce)
38 32 6 84% 32:6
5. Michał Stós
(KS II Bojanów)
40 32 8 80% 32:8
6. Krzysztof Farana
(KS II Bojanów)
42 31 11 74% 31:11
7. Mariusz Kuźnik
(GKS Gwarek Ornontowice)
36 30 6 83% 30:6
8. Krzysztof Marciniec
(MUKS Jedynka II Pszów)
43 30 13 70% 30:13
9. Piotr Ostachowski
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
35 29 6 83% 29:6
10. Miłosz Piecowski
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
35 29 6 83% 29:6
11. Rafał Brząkalik
(MOSIR Łaziska Górne)
40 29 11 73% 29:11
12. Mateusz Kabut
(MUKS Jedynka II Pszów)
44 29 15 66% 29:15
13. Adam Płaczek
(GKS Gwarek Ornontowice)
38 28 10 74% 28:10
14. Krzysztof Grab
(MKS )
38 28 10 74% 28:10
15. Marek Ciemienga
(Naprzód II Borucin)
31 27 4 87% 27:4
16. Grzegorz Bulanda
(GKS Gwarek Ornontowice)
37 27 10 73% 27:10
17. Mariusz Czernik
(KS II Bojanów)
44 24 20 55% 24:20
18. Andrzej Matczak
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
36 23 13 64% 23:13
19. Dawid Stużyński
(LKS Czarni I Gorzyce)
42 23 19 55% 23:19
20. Rafał Ogon
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
31 22 9 71% 22:9
21. Michał Burszka
(LKS Strażak II Mikołów)
37 22 15 59% 22:15
22. Grzegorz Reih
(MKS )
30 21 9 70% 21:9
23. Paweł Mysz
(MKS )
32 21 11 66% 21:11
24. Wojciech Drwięga
(MOSIR Łaziska Górne)
34 21 13 62% 21:13
25. Tomasz Kondziołka
(GKS Gwarek Ornontowice)
34 19 15 56% 19:15
26. Piotr Przewłocki
(UKTS Sokół III Orzesze)
38 19 19 50% 19:19
27. Marcin Golda
(MUKS Jedynka II Pszów)
42 17 25 40% 17:25
28. Roman Termin
(LKS Strażak II Mikołów)
28 15 13 54% 15:13
29. Leszek Górka
(MUKS Jedynka II Pszów)
32 15 17 47% 15:17
30. Mariusz Rutkiewicz
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
42 15 27 36% 15:27
31. Krzysztof Klyszcz
(LKS Czarni I Gorzyce)
42 14 28 33% 14:28
32. Marek Jaworski
(MOSIR Łaziska Górne)
25 13 12 52% 13:12
33. Marek Pojda
(GKS Gwarek II Ornontowice)
40 13 27 33% 13:27
34. Jakub Nosiadek
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
44 13 31 30% 13:31
35. Denis Gołombek
(KS II Bojanów)
20 12 8 60% 12:8
36. Wojciech Szczyrba
(LKS Strażak II Mikołów)
42 12 30 29% 12:30
37. Jan Przybyła
(MKS )
18 11 7 61% 11:7
38. Janusz Kowalski
(LKS Strażak II Mikołów)
23 11 12 48% 11:12
39. Przemysław Stokłosa
(GKS Gwarek II Ornontowice)
30 11 19 37% 11:19
40. Tomasz Kubicki
(GKS Gwarek Ornontowice)
14 10 4 71% 10:4
41. Adam Piwko
(GKS Gwarek II Ornontowice)
40 10 30 25% 10:30
42. Tomasz Kałuża
(UKTS Sokół III Orzesze)
28 9 19 32% 9:19
43. Rafał Wycisk
(KS II Bojanów)
14 8 6 57% 8:6
44. Bronisław Depta
(MKS )
17 8 9 47% 8:9
45. Kamil Tomaszewski
(UKTS Sokół III Orzesze)
39 8 31 21% 8:31
46. Gabriel Bieniewski
(MKS )
15 7 8 47% 7:8
47. Przemysław Łukaszewski
(MOSIR Łaziska Górne)
22 7 15 32% 7:15
48. Łukasz Kołodziej
(MOSIR Łaziska Górne)
30 7 23 23% 7:23
49. Kacper Tomaszewski
(UKTS Sokół III Orzesze)
37 7 30 19% 7:30
50. Krzysztof Knesz
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
6 6 0 100% 6:0
51. Rafał Pientka
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
13 6 7 46% 6:7
52. Oliwier Sliwka
(Naprzód II Borucin)
33 6 27 18% 6:27
53. Mariusz Ogon
(TS Kuźnia Martex II Rybnik)
8 5 3 63% 5:3
54. Marian Budziński
(LKS Strażak II Mikołów)
30 5 25 17% 5:25
55. Daniel Kiszka
(GKS Gwarek Ornontowice)
9 4 5 44% 4:5
56. Bolesław Maszka
(GKS Gwarek II Ornontowice)
42 4 38 10% 4:38
57. Marcin Kuchta
(LKS Strażak II Mikołów)
6 3 3 50% 3:3
58. Czesław Kołodziej
(MOSIR Łaziska Górne)
13 3 10 23% 3:10
59. Jan Łukasik
(UKTS Sokół III Orzesze)
22 3 19 14% 3:19
60. Adam Sławacki
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
29 3 26 10% 3:26
61. Agnieszka Kucharczyk
(LKS Strażak II Mikołów)
2 2 0 100% 2:0
62. Krzysztof Dyrdek
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
8 2 6 25% 2:6
63. Grzegorz Kania
(GKS Gwarek II Ornontowice)
8 2 6 25% 2:6
64. Kamil Widenka
(MUKS Jedynka II Pszów)
15 2 13 13% 2:13
65. Łukasz Noglik
(LKS Strażak II Mikołów)
2 1 1 50% 1:1
66. Daniel Farana
(LKS Czarni I Gorzyce)
2 1 1 50% 1:1
67. Czesław Stokłosa
(GKS Gwarek II Ornontowice)
2 1 1 50% 1:1
68. Marek Spendel
(UKTS Sokół III Orzesze)
2 1 1 50% 1:1
69. Adrian Noworolnik
(LKS Strażak II Mikołów)
2 1 1 50% 1:1
70. Bartosz Gieroń
(MOSIR Łaziska Górne)
4 1 3 25% 1:3
71. Norbert Brzezny
(KS II Bojanów)
10 1 9 10% 1:9
72. Damian Morciniec
(MKS )
13 1 12 8% 1:12
73. Rafał Grzenik
(Naprzód II Borucin)
21 1 20 5% 1:20
74. Łukasz Grzenik
(Naprzód II Borucin)
25 1 24 4% 1:24
75. Andrzej Szmajduch
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
1 0 1 0% 0:1
76. Stanisław Malcher
(MKS )
1 0 1 0% 0:1
77. Szymon Kuc
(KS II Bojanów)
2 0 2 0% 0:2
78. Andrzej Hajduk
(MKS )
2 0 2 0% 0:2
79. Radosław Pietrowski
(UKTS Sokół III Orzesze)
2 0 2 0% 0:2
80. Daniel Biernacki
(LKS Strażak II Mikołów)
2 0 2 0% 0:2
81. Marek Grab
(MKS )
2 0 2 0% 0:2
82. Agata Kucharczyk
(LKS Strażak II Mikołów)
2 0 2 0% 0:2
83. Łukasz Stawarski
(LKS Czarni I Gorzyce)
2 0 2 0% 0:2
84. Roland Pientka
(KS II Bojanów)
4 0 4 0% 0:4
85. Grzegorz Cichy
(GKS Gwarek II Ornontowice)
6 0 6 0% 0:6
86. Damian Szmajduch
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
7 0 7 0% 0:7
87. Jakub Szymik
(TS Kuźnia Martex III Rybnik)
9 0 9 0% 0:9
88. Kacper Kuziak
(Naprzód II Borucin)
22 0 22 0% 0:22