Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół III Orzesze
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 298 539
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze - Jaśkowice, ul. Fabryczna 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Przewłocki, Marek Tkocz

+48793972310 , +48668400842
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02810 Piotr Przewłocki Polska 01.11.2006 19 19 19:19
02817 Tomasz Kałuża Polska 19.04.2009 9 19 9:19
02815 Kamil Tomaszewski Polska 14.02.2005 8 31 8:31
02814 Kacper Tomaszewski Polska 21.05.2009 7 30 7:30
02808 Jan Łukasik Polska 04.04.2006 3 19 3:19
02800 Marek Spendel Polska 24.01.1976 1 1 1:1
02796 Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 0 0 0:0
02797 Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 0 0 0:0
02801 Artur Szołtysek Polska 15.08.1971 0 0 0:0
02799 Marcin Smakowski Polska 07.02.1987 0 0 0:0
02798 Monika Baraniok Polska 03.04.1996 0 0 0:0
02795 Jan Orszulik Polska 08.10.1985 0 0 0:0
02793 Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 0 0 0:0
02789 Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
02788 Krzysztof Czyrnia Polska 11.11.1991 0 0 0:0
02787 Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 0 0 0:0
02790 Michał Klejnot Polska 23.09.1968 0 0 0:0
02791 Patrycja Loewe Polska 03.05.1986 0 0 0:0
02802 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 0 0 0:0
02792 Dawid Mrozik Polska 25.06.1999 0 0 0:0
02794 Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 0 0 0:0
02805 Justyna Czyrnia Polska 16.07.2005 0 0 0:0
02818 Maria Toborek Polska 25.02.2008 0 0 0:0
02816 Jakub Woźniak Polska 23.09.2001 0 0 0:0
02819 Radosław Pietrowski Polska 25.07.2006 0 2 0:2
04168 Anna Sójka Polska 04.11.1993 0 0 0:0
04198 Zbigniew Menżyk Polska 13.03.1965 0 0 0:0
04197 Przemysław Piątek Polska 04.07.1968 0 0 0:0
02813 Julia Tkocz Polska 15.04.2005 0 0 0:0
02812 Aleksandra Spendel Polska 24.01.2007 0 0 0:0
04199 Rafał Woźniak Polska 02.06.1979 0 0 0:0
02804 Anna Urbańczyk Polska 21.08.1993 0 0 0:0
02806 Oliwia Gąsior Polska 03.10.2007 0 0 0:0
02807 Anna Kulas Polska 03.11.2002 0 0 0:0
02811 Martyna Radzik Polska 07.08.2002 0 0 0:0
02809 Adam Piątek Polska 03.06.2002 0 0 0:0
02803 Sandra Stanisławska Polska 09.10.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 17:30
068
1
LKS Czarni I Gorzyce UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
073
2
UKTS Sokół III Orzesze KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
084
3
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00
089
4
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek Ornontowice 1:9 Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
094
5
MUKS Jedynka II Pszów UKTS Sokół III Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00
099
6
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:00
108
7
TS Kuźnia Martex III Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-11-28
g. 18:00
114
8
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
2018-12-11
g. 18:00
119
9
Naprzód II Borucin UKTS Sokół III Orzesze 1:9 Szczegóły
2018-12-10
g. 18:30
124
10
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
131
11
UKTS Sokół III Orzesze MOSIR Łaziska Górne 3:7 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
002
12
UKTS Sokół III Orzesze LKS Czarni I Gorzyce 0:10 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:30
007
13
TS Kuźnia Martex II Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 9:1 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
018
14
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00
023
15
UKTS Sokół III Orzesze MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
028
16
KS II Bojanów UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
033
17
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
2019-03-20
g. 18:00
042
18
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex III Rybnik 3:7 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00
048
19
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
053
20
GKS Gwarek II Ornontowice UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
058
21
UKTS Sokół III Orzesze Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
065
22
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły