Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KS II Bojanów
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 680 355
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bojanów, ul. Borucka 6, Dom Kultury w Bojanowie
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Rafał Wycisk
601 680 355
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Kuc
606 891 603
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05756 Michał Stós Polska 15.06.1990 32 8 32:8
05744 Krzysztof Farana Polska 03.10.1971 31 11 31:11
05743 Mariusz Czernik Polska 03.10.1972 24 20 24:20
05746 Denis Gołombek Polska 07.03.1994 12 8 12:8
05757 Rafał Wycisk Polska 26.06.1987 8 6 8:6
05741 Norbert Brzezny Polska 27.02.1958 1 9 1:9
05755 Zbigniew Siódmok Polska 13.02.1950 0 0 0:0
05754 Dawid Polednik Polska 18.08.1995 0 0 0:0
05758 Roland Pientka Polska 17.12.1979 0 4 0:4
05747 Patryk Grzesiczek Polska 10.02.1994 0 0 0:0
05753 Damian Polednik Polska 12.07.1971 0 0 0:0
05750 Łukasz Mrozek Polska 16.05.1993 0 0 0:0
05745 Dalibor Gasman Czechy 14.01.1967 0 0 0:0
05742 Witold Buczyński Polska 07.07.1993 0 0 0:0
05748 Andrzej Kuc Polska 15.01.1971 0 0 0:0
05749 Szymon Kuc Polska 12.12.1999 0 2 0:2
05751 Patryk Mrozek Polska 08.02.1995 0 0 0:0
05740 Konrad Bartosz Polska 11.01.1954 0 0 0:0
05752 Patryk Nagler Polska 23.12.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
067
1
KS II Bojanów Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
073
2
UKTS Sokół III Orzesze KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
079
3
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex III Rybnik 10:0 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
085
4
MOSIR Łaziska Górne KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
091
5
KS II Bojanów GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:30
097
6
LKS Strażak II Mikołów KS II Bojanów 5:5 Szczegóły
2018-12-04
g. 18:00
103
7
KS II Bojanów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
109
8
GKS Gwarek Ornontowice KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
115
9
KS II Bojanów MUKS Jedynka II Pszów 9:1 Szczegóły
2018-12-12
g. 17:00
121
10
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
127
11
KS II Bojanów LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
004
12
KS II Bojanów MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
010
13
KS II Bojanów LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
016
14
Naprzód II Borucin KS II Bojanów 5:5 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
022
15
GKS Gwarek II Ornontowice KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
028
16
KS II Bojanów UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
2019-03-13
g. 17:30
034
17
TS Kuźnia Martex III Rybnik KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
039
18
KS II Bojanów GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
2019-03-27
g. 17:30
044
19
LKS Czarni I Gorzyce KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
049
20
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
057
21
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2019-04-09
g. 17:30
063
22
MUKS Jedynka II Pszów KS II Bojanów 5:5 Szczegóły