Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Naprzód II Borucin
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 836 068
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Borucin, ul. Księdza Bończyka 13, SP w Borucinie
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Piecowski
506 836 068
Osoba odpowiedzialna:
Marek Ciemienga
+49 170 238 10 13
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04348 Bogdan Piecowski Polska 09.04.1971 32 4 32:4
04343 Marek Ciemienga Polska 12.04.1974 27 4 27:4
09770 Oliwier Sliwka Polska 12.01.2006 7 28 7:28
09768 Łukasz Grzenik Polska 25.07.2003 1 26 1:26
09767 Rafał Grzenik Polska 25.07.2003 1 22 1:22
09769 Kacper Kuziak Polska 05.01.2006 0 24 0:24
04345 Mateusz Lasota Polska 04.06.1995 0 0 0:0
04349 Mirosław Piecowski Polska 06.06.1975 0 0 0:0
04347 Ryszard Nowotny Polska 04.08.1959 0 0 0:0
04346 Daniel Michael Polska 12.10.1982 0 0 0:0
04350 Alfred Rinka Czechy 07.04.1959 0 0 0:0
04344 Rafał Dworakowski Polska 08.10.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
067
1
KS II Bojanów Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
078
2
Naprzód II Borucin MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 6:4 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
083
3
GKS Gwarek Ornontowice Naprzód II Borucin 6:4 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
088
4
Naprzód II Borucin MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
2018-11-28
g. 17:00
093
5
TS Kuźnia Martex II Rybnik Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
098
6
Naprzód II Borucin LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
107
7
Naprzód II Borucin MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
2018-11-28
g. 17:00
113
8
TS Kuźnia Martex III Rybnik Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2018-12-11
g. 18:00
119
9
Naprzód II Borucin UKTS Sokół III Orzesze 1:9 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
125
10
GKS Gwarek II Ornontowice Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
130
11
Naprzód II Borucin LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
2019-01-17
g. 17:30
006
12
MUKS Jedynka II Pszów Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
011
13
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
016
14
Naprzód II Borucin KS II Bojanów 5:5 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
021
15
Naprzód II Borucin GKS Gwarek Ornontowice 3:7 Szczegóły
2019-03-06
g. 17:30
026
16
LKS Czarni I Gorzyce Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
031
17
Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex II Rybnik 0:10 Szczegóły
2019-03-18
g. 18:30
040
18
LKS Strażak II Mikołów Naprzód II Borucin 10:0 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
046
19
MOSIR Łaziska Górne Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
052
20
Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
058
21
UKTS Sokół III Orzesze Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
064
22
Naprzód II Borucin GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły