Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kamil
Smołka
LKS Czarni I Gorzyce
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 sierpnia 2001 r.
44
Występy
41
Zwycięstwa
3
Porażki
93.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szmajduch Damian - Smołka Kamil 2 0:3 (5/11 2/11 5/11)
2 Rutkiewicz Mariusz - Smołka Kamil 2 1:3 (11/9 8/11 9/11 4/11)
1 Smołka Kamil - Pietrowski Radosław 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:2)
1 Smołka Kamil - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:3)
3 Smołka Kamil - Brząkalik Rafał 2 3:1 (11:4, 14:12, 10:12, 11:6)
3 Smołka Kamil - Jaworski Marek 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
4 Cichy Grzegorz - Smołka Kamil 1 0:3 (5:11, 4:11, 3:11)
4 Pojda Marek - Smołka Kamil 1 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)
5 Smołka Kamil - Budziński Marian 2 3:2 (8-11, 11-5, 7-11, 11-0, 11-6)
5 Smołka Kamil - Szczyrba Wojciech 2 3:0 (11-7, 11-2, 11-5)
6 Sliwka Oliwier - Smołka Kamil 1 0:3 (3/11, 6/11, 8/11)
6 Piecowski Bogdan - Smołka Kamil 1 2:3 (9/11, 7/11, 11/7, 11/6, 6/11)
7 Smołka Kamil - Kuźnik Mariusz 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
7 Smołka Kamil - Płaczek Adam 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
8 Kabut Mateusz - Smołka Kamil 2 0:3 (2:11, 9:11, 10:12,)
8 Golda Marcin - Smołka Kamil 2 0:3 (16:18, 4:11, 1:11,)
9 Smołka Kamil - Piecowski Miłosz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
9 Smołka Kamil - Lasota Marcin 2 3:1 (11:8, 11:7, 3:11, 11:9)
10 Reih Grzegorz - Smołka Kamil 2 1:3 (3:11, 8:11, 11:3, 10:12)
10 Grab Krzysztof - Smołka Kamil 2 0:3 (9:11, 3:11, 9:11)
11 Farana Krzysztof - Smołka Kamil 2 2:3 (11:9, 6:11, 11:6, 5:11, 4:11)
11 Czernik Mariusz - Smołka Kamil 2 1:3 (5:11, 11:4, 7:11, 6:11)
12 Przewłocki Piotr - Smołka Kamil 2 2:3 (11;7, 3;11, 7;11, 11;6, 8;11)
12 Tomaszewski Kamil - Smołka Kamil 2 0:3 (7;11, 4;11, 6;11)
13 Smołka Kamil - Sławacki Adam 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
13 Smołka Kamil - Rutkiewicz Mariusz 2 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:7)
14 Kołodziej Łukasz - Smołka Kamil 2 2:3 (4:11, 13:11, 3:11, 11:9, 7:11)
14 Brząkalik Rafał - Smołka Kamil 2 0:3 (5:11, 4:11, 8:11)
15 Szczyrba Wojciech - Smołka Kamil 2 0:3 (7-11, 2-11, 3-11,)
15 Burszka Michał - Smołka Kamil 2 0:3 (6-11, 5-11, 6-11)
16 Smołka Kamil - Ciemienga Marek 2 2:3 (12:10, 4:11, 10:12, 12:10, 10:12)
16 Smołka Kamil - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
17 Smołka Kamil - Maszka Bolesław 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
17 Smołka Kamil - Stokłosa Przemysław 2 3:1 (11:2, 11:4, 8:11, 11:7)
18 Smołka Kamil - Reih Grzegorz 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:9)
18 Smołka Kamil - Grab Krzysztof 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 12:10)
19 Smołka Kamil - Brzezny Norbert 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
19 Smołka Kamil - Czernik Mariusz 2 3:2 (8:11, 11:7, 11:5, 7:11, 11:5)
20 Płaczek Adam - Smołka Kamil 2 0:3 (2:11, 14:16, 5:11)
20 Bulanda Grzegorz - Smołka Kamil 2 2:3 (5:11, 11:9, 11:7, 6:11, 6:11)
21 Smołka Kamil - Górka Leszek 1 0:3 (walkower)
21 Smołka Kamil - Marciniec Krzysztof 1 0:3 (walkower)
22 Pientka Rafał - Smołka Kamil 1 1:3 (9/11 6/11 14/12 14/16)
22 Ogon Mariusz - Smołka Kamil 1 1:3 (6/11 12/10 9/11 2/11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
2 Rutkiewicz Mariusz / Nosiadek Jakub - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 2 0:3 (8/11 3/11 3/11)
3 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Drwięga Wojciech / Brząkalik Rafał 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
4 Maszka Bolesław / Cichy Grzegorz - Stużyński Dawid / Smołka Kamil 2 0:3 (3:11, 6:11, 3:11)
5 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Budziński Marian / Szczyrba Wojciech 1 3:0 (11-2, 11-4, 11-6)
6 Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 3:2 (11/6, 7/11, 9/11, 11/6, 11/8)
7 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Bulanda Grzegorz / Płaczek Adam 1 1:3 (11:6, 8:11, 6:11:, 1:11)
8 Marciniec Krzysztof / Górka Leszek - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 7:11,)
9 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Knesz Krzysztof / Ostachowski Piotr 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 2:11)
10 Grab Krzysztof / Reih Grzegorz - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11)
11 Stós Michał / Farana Krzysztof - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 13:15)
12 Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 0:3 (6;11, 8;11, 4;11)
13 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:9)
14 Drwięga Wojciech / Jaworski Marek - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 8:11)
15 Burszka Michał / Termin Roman - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 1 2:3 (9-11, 11-9, 11-9, 7-11, 11-13 )
16 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Ciemienga Marek / Piecowski Bogdan 1 1:3 (14:12, 9:11, 2:11, 8:11)
17 Stużyński Dawid / Smołka Kamil - Piwko Adam / Maszka Bolesław 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:7)
18 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Mysz Paweł / Depta Bronisław 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
19 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Czernik Mariusz / Brzezny Norbert 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
20 Kubicki Tomasz / Kuźnik Mariusz - Smołka Kamil / Kaczorek Marek 1 3:1 (5:11, 11:8, 13:11, 11:4)
21 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Kabut Mateusz / Golda Marcin 1 0:3 (walkower)
22 Ogon Rafał / Pientka Rafał - Smołka Kamil / Klyszcz Krzysztof 1 0:3 (9/11 5/11 5/11)