Adres korespondencyjny:
Telefon:
696 232 652
696 232 652
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ornontowice, Zwycięstwa 7C, Zespół Przedszkolny w Gminie Ornontowice
Ornontowice, Zwycięstwa 7C, Zespół Przedszkolny w Gminie Ornontowice
Prezes Klubu:
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Orłowski
696 232 652
Henryk Orłowski
696 232 652
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Zdrzałek
512 857 191
Krzysztof Zdrzałek
512 857 191
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
andro 3s
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
02085 | Daniel Kiszka | Polska | 1964 | 0 | 0 | 0:0 |
02086 | Tomasz Kondziołka | Polska | 1968 | 0 | 0 | 0:0 |
02084 | Grzegorz Bulanda | Polska | 1974 | 0 | 0 | 0:0 |
02083 | Tomasz Bańczyk | Polska | 1982 | 0 | 0 | 0:0 |
02081 | Grzegorz Cichy | Polska | 1964 | 0 | 0 | 0:0 |
02082 | Grzegorz Kania | Polska | 1975 | 0 | 0 | 0:0 |
02087 | Ryszard Kurasz | Polska | 1997 | 0 | 0 | 0:0 |
02088 | Mariusz Kuźnik | Polska | 1998 | 0 | 0 | 0:0 |
02093 | Czesław Stokłosa | Polska | 1956 | 0 | 0 | 0:0 |
02094 | Przemysław Stokłosa | Polska | 1991 | 0 | 0 | 0:0 |
02092 | Marek Pojda | Polska | 1963 | 0 | 0 | 0:0 |
02091 | Adam Płaczek | Polska | 1969 | 0 | 0 | 0:0 |
02089 | Bolesław Maszka | Polska | 1977 | 0 | 0 | 0:0 |
02090 | Adam Piwko | Polska | 1969 | 0 | 0 | 0:0 |
02095 | Aleksandra Przybyła | Polska | 2004 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2018-10-04 g. 18:00 |
71 1 |
GKS Gwarek Ornontowice | GKS Gwarek II Ornontowice | 10:0 | Szczegóły |
2018-10-17 g. 17:00 |
81 3 |
TS Kuźnia Martex II Rybnik | GKS Gwarek II Ornontowice | 10:0 | Szczegóły |
2018-11-08 g. 18:00 |
91 5 |
KS II Bojanów | GKS Gwarek II Ornontowice | 7:3 | Szczegóły |
2018-11-28 g. 18:00 |
114 8 |
UKTS Sokół III Orzesze | GKS Gwarek II Ornontowice | 6:4 | Szczegóły |
2018-12-19 g. 17:00 |
132 11 |
TS Kuźnia Martex III Rybnik | GKS Gwarek II Ornontowice | 7:3 | Szczegóły |
2019-01-24 g. 17:30 |
12 13 |
MUKS Jedynka II Pszów | GKS Gwarek II Ornontowice | 6:4 | Szczegóły |
2019-01-31 g. 18:00 |
17 14 |
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska | GKS Gwarek II Ornontowice | 7:3 | Szczegóły |
2019-03-13 g. 17:30 |
32 17 |
LKS Czarni I Gorzyce | GKS Gwarek II Ornontowice | 9:1 | Szczegóły |
2019-03-21 g. 18:00 |
41 18 |
MOSIR Łaziska Górne | GKS Gwarek II Ornontowice | 10:0 | Szczegóły |
2019-04-08 g. 18:30 |
59 21 |
LKS Strażak II Mikołów | GKS Gwarek II Ornontowice | 7:3 | Szczegóły |
2019-04-25 g. 18:00 |
64 22 |
Naprzód II Borucin | GKS Gwarek II Ornontowice | 3:7 | Szczegóły |