Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TS Kuźnia Martex II Rybnik
Liga Okręgowa (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 846 083
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rybnik ul. Podmiejska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Konieczny
503 846 083
Osoba odpowiedzialna:
Robert Szymik
500 692 078
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 21 38 164:46
2. GKS Gwarek Ornontowice 21 35 153:57
3. LKS Czarni I Gorzyce 21 31 134:76
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 21 30 121:89
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 21 18 86:124
8. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
9. MOSIR Łaziska Górne 21 15 99:111
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. UKTS Sokół III Orzesze 21 5 54:156
12. GKS Gwarek II Ornontowice 21 2 46:164

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03398 Marcin Lasota Polska 18.05.2002 38 2 38:2
03396 Piotr Ostachowski Polska 09.11.2003 29 6 29:6
03390 Miłosz Piecowski Polska 15.12.2006 29 6 29:6
03389 Rafał Ogon Polska 22.04.2004 22 9 22:9
03380 Krzysztof Knesz Polska 08.06.1981 6 0 6:0
03392 Rafał Pientka Polska 21.02.2005 6 7 6:7
03382 Mariusz Ogon Polska 24.09.1969 5 3 5:3
03379 Dariusz Knesz Polska 28.06.1984 0 0 0:0
03386 Andrzej Szmajduch Polska 03.04.1972 0 0 0:0
03385 Mariusz Rutkiewicz Polska 20.06.1969 0 0 0:0
03381 Andrzej Matczak Polska 28.03.1952 0 0 0:0
03384 Leszek Prudel Polska 28.04.1976 0 0 0:0
03387 Krzysztof Gumiński Polska 03.11.2003 0 0 0:0
03383 Mariusz Pietryszyn Polska 26.06.1972 0 0 0:0
03391 Szymon Piecowski Polska 30.03.2011 0 0 0:0
03397 Nadine Brachaczek Polska 06.11.2007 0 0 0:0
03399 Adam Sławacki Polska 08.08.2007 0 0 0:0
03400 Krzysztof Dyrdek Polska 21.09.1956 0 0 0:0
03395 Jakub Szymik Polska 29.12.2009 0 0 0:0
03394 Damian Szmajduch Polska 05.05.2002 0 0 0:0
03401 Mariusz Zwoliński Polska 13.12.1978 0 0 0:0
03393 Jakub Stecyszyn Polska 15.04.2003 0 0 0:0
03388 Jakub Nosiadek Polska 05.06.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 17:30
069
1
TS Kuźnia Martex II Rybnik TS Kuźnia Martex III Rybnik 9:1 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
075
2
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
2018-10-17
g. 17:00
081
3
TS Kuźnia Martex II Rybnik GKS Gwarek II Ornontowice 10:0 Szczegóły
2018-10-22
g. 18:30
087
4
LKS Strażak II Mikołów TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
2018-11-28
g. 17:00
093
5
TS Kuźnia Martex II Rybnik Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00
099
6
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
2018-11-21
g. 17:00
105
7
TS Kuźnia Martex II Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 8:2 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
111
8
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:30
116
9
LKS Czarni I Gorzyce TS Kuźnia Martex II Rybnik 5:5 Szczegóły
2018-12-12
g. 17:00
121
10
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
129
11
GKS Gwarek Ornontowice TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
001
12
GKS Gwarek II Ornontowice TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
2019-01-23
g. 17:30
007
13
TS Kuźnia Martex II Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 9:1 Szczegóły
2019-01-30
g. 17:30
013
14
TS Kuźnia Martex III Rybnik TS Kuźnia Martex II Rybnik 4:6 Szczegóły
2019-02-27
g. 17:30
019
15
TS Kuźnia Martex II Rybnik MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
2019-03-06
g. 17:30
025
16
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
031
17
Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex II Rybnik 0:10 Szczegóły
2019-03-21
g. 17:30
037
18
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
2019-03-27
g. 17:30
043
19
TS Kuźnia Martex II Rybnik MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
049
20
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
2019-04-10
g. 17:30
055
21
TS Kuźnia Martex II Rybnik GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
2019-04-24
g. 17:30
061
22
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Czarni I Gorzyce -:- Szczegóły