Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Mika
LITS Meble Anders IV Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 lutego 1989 r.
32
Występy
12
Zwycięstwa
20
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słowik Marcin - Mika Tomasz 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
1 Kufel Karol - Mika Tomasz 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
2 Mika Tomasz - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:6)
2 Mika Tomasz - Małysiak Dominik 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:8)
6 Mika Tomasz - Podżorski Roman 1 3:1 (11:6, 11:9, 12:14, 11:7)
6 Mika Tomasz - Bujok Andrzej 1 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 5:11, 11:7)
5 Paszek Piotr - Mika Tomasz 2 2:3 (10:12, 11:9, 11:9, 10:12, 8:11)
5 Duda Wojciech - Mika Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9,)
7 Mika Tomasz - Wizner Jakub 1 2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:8, 6:11)
7 Mika Tomasz - Domin Maciej 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
9 Mika Tomasz - Rus Jacek 1 0:3 (8:11, 4:11, 9:11)
9 Mika Tomasz - Duraj Mariusz 1 0:3 (11:13, 9:11, 8:11)
8 Miklar Piotr - Mika Tomasz 2 3:1 (5:11, 11:9, 18:16, 11:5)
8 Kleta Rafał - Mika Tomasz 2 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:7)
10 Mika Tomasz - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
10 Mika Tomasz - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (3:11, 2:11, 11:7, 9:11)
14 Sobala Mateusz - Mika Tomasz 1 0:3 (8:11,9:11,9:11)
14 Juchnik Henryk - Mika Tomasz 1 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:7)
15 Mika Tomasz - Szostok Sebastian 1 0:3 (0-11, 4-11, 6-11)
15 Mika Tomasz - Mrowca Michał 1 0:3 (5-11, 4-11, 7-11)
20 Seklecki Radosław - Mika Tomasz 1 3:2 (11-6, 8-11, 12-10, 7-11, 11-9)
20 Minge Andrzej - Mika Tomasz 1 3:1 (11-8, 9-11, 11-7, 11-4)
18 Kolonko Piotr - Mika Tomasz 1 3:0 (11-6, 11-2, 11-3)
18 Małysiak Ryszard - Mika Tomasz 1 3:2 (11-8, 11-5, 7-11, 8-11, 11-7)
16 Sztuka Jacek - Mika Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8.)
16 Lorc Mateusz - Mika Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9.)
17 Kajstura I Tomasz - Mika Tomasz 1 3:1 (11:8,11:6,9:11,11:5)
17 Nikiel Sebastian - Mika Tomasz 1 3:1 (8:11,11:8,11:9,11:8)
19 Sembol Mikołaj - Mika Tomasz 2 0:3 (6:11,6:11,9:11)
19 Kukuczka Filip - Mika Tomasz 2 0:3 (8:11,7:11,6:11)
21 Kukla Sabina - Mika Tomasz 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
21 Baborski Andrzej - Mika Tomasz 2 0:3 (9:11, 1:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kufel Karol / Słowik Marcin - Mika Tomasz / Pastor Zenon 1 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
2 Mika Tomasz / Pastor Zenon - Małysiak Dominik / Małysiak Ryszard 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:7)
5 Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
6 Pieronek Grzegorz / Mika Tomasz - Bujok Andrzej / Seklecki Radosław 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:5)
7 Mika Tomasz / Sanetra Andrzej - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 8:11)
8 Łosiński Wojciech / Łosiński Adam - Sanetra Andrzej / Mika Tomasz 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
9 Sanetra Andrzej / Mika Tomasz - Duraj Mariusz / Wigłasz Piotr 1 2:3 (7:11, 13:15, 11:6, 11:7, 12:14)
10 Mika Tomasz / Sanetra Andrzej - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 11:8)
14 Domin Maciej / Fajkus Roman - Mika Tomasz / Widz Jan 2 3:0 (11:8,11:7,11:5)
15 Mika Tomasz / Zuziak Wojciech - Duda Wojciech / Mrowca Michał 1 1:3 (8-11, 7-11, 11-9, 9-11)
16 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Pieronek Grzegorz / Mika Tomasz 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11.)
17 Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 1 3:2 (9:11,10:12,11:9,11:8,11:9)
18 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Mika Tomasz / Pastor Zenon 1 2:3 (11-8, 11-9, 7-11, 8-11, 6-11)
19 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 1 0:3 (6:11,5:11,5:11)
20 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 1 3:0 (11-5, 11-3, 11-5)
21 Rus Jacek / Kukla Sabina - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:7)