Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zenon
Pastor
LITS Meble Anders IV Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 grudnia 1966 r.
32
Występy
7
Zwycięstwa
25
Porażki
21.88%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kufel Karol - Pastor Zenon 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7)
1 Słowik Marcin - Pastor Zenon 1 3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:6, 11:3)
2 Pastor Zenon - Małysiak Dominik 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
2 Pastor Zenon - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
3 Siedlaczek Andrzej - Pastor Zenon 1 0:3 (4:11 5:11 6:11)
3 Jahn Artur - Pastor Zenon 1 3:0 (11:6 11:8 11:7)
4 Pastor Zenon - Ochodek Grzegorz 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:4, 5:11, 6:11)
4 Pastor Zenon - Kajstura I Tomasz 1 0:3 (5:11, 8:11, 1:11)
6 Pastor Zenon - Seklecki Radosław 2 2:3 (11:8, 3:11, 8:11, 11:8, 5:11)
6 Pastor Zenon - Minge Andrzej 2 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 6:11, 13:15)
5 Mrowca Michał - Pastor Zenon 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:5)
5 Szostok Sebastian - Pastor Zenon 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:4, )
7 Pastor Zenon - Dolbicki Przemysław 1 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
7 Pastor Zenon - Skórko Bartłomiej 1 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 12:14, 11:7)
8 Łosiński Adam - Pastor Zenon 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
8 Łosiński Wojciech - Pastor Zenon 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:8)
10 Pastor Zenon - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 6:11)
10 Pastor Zenon - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:6)
11 Pastor Zenon - Balcar Jacek 1 1:3 (6:11, 11:8, 11:13, 7:11)
11 Pastor Zenon - Lorc Mateusz 1 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 7:11)
12 Pastor Zenon - Sudoł Amanda 1 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:9)
12 Pastor Zenon - Rus Maksymilian 1 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 9:11, 7:11)
13 Pastor Zenon - Szop Jakub 1 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 7:11)
13 Pastor Zenon - Łosiński Wojciech 1 0:3 (14:16, 7:11, 3:11)
15 Pastor Zenon - Duda Wojciech 2 0:3 (5-11, 7-11, 10-12)
15 Pastor Zenon - Śliwka Zdzisław 2 0:3 (6-11, 8-11, 5-11)
18 Małysiak Ryszard - Pastor Zenon 1 2:3 (10-12, 11-5, 11-7, 6-11, 8-11)
18 Kolonko Piotr - Pastor Zenon 1 3:2 (11-9, 7-11, 9-11, 11-8, 12-10)
16 Bałoń Robert - Pastor Zenon 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:9.)
16 Balcar Jacek - Pastor Zenon 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8.)
22 Pastor Zenon - Siedlaczek Andrzej 2 1:3 (16;18, 9;11, 11;6, 8;11)
22 Pastor Zenon - Czendlik Wojciech 2 2:3 (11;6, 8;11, 11;9, 7;11, 8;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kufel Karol / Słowik Marcin - Mika Tomasz / Pastor Zenon 1 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
2 Mika Tomasz / Pastor Zenon - Małysiak Dominik / Małysiak Ryszard 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:7)
3 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Pastor Zenon / Krutak Michał 1 1:3 (11:9 2:11 7:11 8:11)
4 Widz Jan / Pastor Zenon - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (2:11, 5:11, 10:12)
5 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Widz Jan / Pastor Zenon 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
6 Widz Jan / Pastor Zenon - Podżorski Roman / Legierski Marek 2 2:3 (7:11, 8:11, 11:5, 11:9, 5:11)
7 Pastor Zenon / Widz Jan - Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11)
8 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Widz Jan / Pastor Zenon 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:3)
10 Pastor Zenon / Widz Jan - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
11 Pastor Zenon / Widz Jan - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)
12 Pastor Zenon / Widz Jan - Kufel Karol / Sudoł Amanda 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
13 Pastor Zenon / Widz Jan - Miklar Piotr / Kleta Rafał 2 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
15 Pastor Zenon / Widz Jan - Tomzik Piotr / Szostok Sebastian 2 1:3 (8-11, 7-11, 11-9, 7-11)
16 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Zuziak Wojciech / Pastor Zenon 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7.)
18 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Mika Tomasz / Pastor Zenon 1 2:3 (11-8, 11-9, 7-11, 8-11, 6-11)
22 Pieronek Grzegorz / Pastor Zenon - Wiecheć Adrian / Czendlik Kacper 1 3:1 (11;6, 8;11, 11;7, 11;7)