Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Zuziak
LITS Meble Anders IV Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 lipca 1956 r.
13
Występy
2
Zwycięstwa
11
Porażki
15.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 12 22 92:28
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 12 21 89:31
3. UGKS Sokół Zebrzydowice 13 20 91:39
4. LKS Pogórze 12 19 83:37
5. JKTS Jastrzębie 12 18 87:33
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 12 14 62:58
7. ULKS II Pszczyna 12 9 51:69
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 9 43:87
9. UKS Wisła Wiślanie 12 8 40:80
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 13 5 39:91
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 13 2 32:98
12. Fundacja Talent II Cieszyn 12 1 31:89
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gajewski Adam - Zuziak Wojciech 1 3:0 (13:11, 11:5, 12:10)
1 Rus Maksymilian - Zuziak Wojciech 1 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:7)
2 Zuziak Wojciech - Ormaniec Marian 1 3:2 (11:5, 8:11, 11:8, 9:11, 11:9)
2 Zuziak Wojciech - Małysiak Ryszard 1 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 10:12)
3 Sztwiertnia Andrzej - Zuziak Wojciech 2 3:0 (11:7 11:8 11:9)
3 Wiecheć Adrian - Zuziak Wojciech 2 3:1 (9:11 11:6 11:8 11:6)
4 Zuziak Wojciech - Kajstura I Tomasz 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
4 Zuziak Wojciech - Ochodek Grzegorz 1 0:3 (3:11, 5:11, 6:11)
11 Zuziak Wojciech - Sztuka Jacek 1 0:3 (6:11, 3:11, 7:11)
12 Zuziak Wojciech - Kufel Karol 1 1:3 (11:9, 2:11, 7:11, 7:11)
12 Zuziak Wojciech - Słowik Marcin 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
13 Zuziak Wojciech - Kleta Rafał 1 3:2 (6:11, 11:8, 11:6, 5:11, 11:6)
13 Zuziak Wojciech - Miklar Piotr 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gajewski Adam / Rus Maksymilian - Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech 1 3:0 (11:9, 11:8, 13:11)
2 Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech - Ormaniec Marian / Kolonko Piotr 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
3 Dziembała Dawid / Sztwiertnia Andrzej - Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech 2 3:2 (11:9 9:11 8:11 11:9 11:8)
4 Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 1 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:9)
11 Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech - Brak Sławomir / Lorc Mateusz 1 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 6:11)
12 Pieronek Grzegorz / Zuziak Wojciech - Rus Maksymilian / Słowik Marcin 1 3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:9)
13 Pieronek Grzegorz / Zuziak Wojciech - Szop Jakub / Łosiński Wojciech 1 1:3 (3:11, 15:13, 9:11, 7:11)