Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Szop
UGKS Sokół Zebrzydowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 marca 1994 r.
24
Występy
20
Zwycięstwa
4
Porażki
83.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Legierski Marek - Szop Jakub 2 0:3 (11:13, 8:11, 9:11.)
3 Podżorski Roman - Szop Jakub 2 0:3 (4:11, 7:11, 7:11.)
4 Szop Jakub - Kufel Karol 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
4 Szop Jakub - Słowik Marcin 2 3:1 (14:12, 11:5, 8:11, 11:8)
5 Małysiak Dominik - Szop Jakub 2 0:3 (3:11, 4:11; 3:11)
5 Kolonko Piotr - Szop Jakub 2 2:3 (11:8, 7:11, 11:4; 9:11, 5:11,)
6 Szop Jakub - Wiecheć Adrian 1 3:2 (6:11, 9:11, 11:8, 11:1, 11:6)
6 Szop Jakub - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
7 Szop Jakub - Balcar Jacek 1 3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:8, 11:8)
7 Szop Jakub - Sztuka Jacek 1 0:3 (5:11, 8:11, 2:11)
8 Szop Jakub - Widz Jan 2 3:0 (11:7, 11:7, 15:13)
11 Szop Jakub - Sibik Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
13 Pastor Zenon - Szop Jakub 1 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 7:11)
13 Pieronek Grzegorz - Szop Jakub 1 3:1 (11:6, 4:11, 11:5, 11:5)
17 Szop Jakub - Legierski Marek 2 3:2 (10:12, 11:6, 8:11, 11:8, 11:1)
17 Szop Jakub - Bujok Andrzej 2 3:2 (5:11, 11:5, 11:9, 8:11, 11:9)
16 Szop Jakub - Rucka Celina 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:5)
16 Szop Jakub - Chmielniak Konrad 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
21 Szop Jakub - Skórko Bartłomiej 2 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 8:11)
21 Szop Jakub - Fajkus Roman 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
18 Sztuka Jacek - Szop Jakub 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11.)
18 Balcar Jacek - Szop Jakub 1 2:3 (11:6, 6:11, 11:5, 8:11, 7:11.)
22 Duda Wojciech - Szop Jakub 1 0:3 (7-11 9-11 9-11)
22 Mrowca Michał - Szop Jakub 1 3:1 (11-4 2-11 11-7 11-8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Legierski Marek / Podżorski Roman - Szop Jakub / Miklar Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 0:11.)
4 Łosiński Wojciech / Szop Jakub - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
5 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Kleta Rafał / Szop Jakub 2 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 8:11)
6 Szop Jakub / Miklar Piotr - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (16:14, 12:10, 11:8)
7 Łosiński Wojciech / Szop Jakub - Bałoń Robert / Cieślar Marcin 2 2:3 (5:11, 11:9, 2:11, 15:13, 8:11)
13 Pieronek Grzegorz / Zuziak Wojciech - Szop Jakub / Łosiński Wojciech 1 1:3 (3:11, 15:13, 9:11, 7:11)
18 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Łosiński Wojciech / Szop Jakub 2 3:0 (13:11, 11:7, 13:11.)
21 Szop Jakub / Brzezina Tadeusz - Fajkus Roman / Łuczka Jakub 1 1:3 (6:11, 11:9, 12:14, 9:11)
22 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Łosiński Wojciech / Szop Jakub 2 1:3 (9-11 11-7 8-11 5-11)