Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Miklar
UGKS Sokół Zebrzydowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 maja 1964 r.
31
Występy
14
Zwycięstwa
17
Porażki
45.16%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Miklar Piotr - Duda Wojciech 2 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 3:11)
2 Miklar Piotr - Tomzik Piotr 2 2:3 (11:6, 10:12, 11:9, 1:11, 3:11)
1 Ochodek Grzegorz - Miklar Piotr 2 3:1 (11:7,11:13,11:6,11:7)
1 Kajstura I Tomasz - Miklar Piotr 2 3:1 (11:7,11:6,11:13,11:6)
3 Polok Przemysław - Miklar Piotr 2 0:3 (6:11, 7:11, 2:11.)
3 Legierski Marek - Miklar Piotr 2 0:3 (7:11, 5:11, 9:11.)
4 Miklar Piotr - Rus Maksymilian 1 3:1 (11:5, 11:9, 5:11, 11:8)
4 Miklar Piotr - Gajewski Adam 1 3:2 (8:11, 11:8, 11:9, 9:11, 11:8)
6 Miklar Piotr - Sztwiertnia Andrzej 2 2:3 (11:4, 3:11, 9:11, 12:10, 5:11)
7 Miklar Piotr - Brak Sławomir 2 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11)
7 Miklar Piotr - Cieślar Marcin 2 2:3 (11:8, 11:9, 2:11, 9:11, 2:11)
8 Miklar Piotr - Mika Tomasz 2 3:1 (5:11, 11:9, 18:16, 11:5)
9 Chmielniak Konrad - Miklar Piotr 1 0:3 (4:11,7:11,7:11)
9 Kalisz Robert - Miklar Piotr 1 0:3 (8:11,4:11,8:11)
10 Skórko Bartłomiej - Miklar Piotr 1 1:3 (11:7,3:11,7:11,7:11)
10 Domin Maciej - Miklar Piotr 1 3:0 (11:6,11:9,11:5)
11 Miklar Piotr - Rus Jacek 1 2:3 (19:17, 8:11, 3:1, 11:7, 9:11)
12 Kukla Sabina - Miklar Piotr 2 3:2 (9:11, 7:11, 11:4, 15:13, 11:3)
12 Rus Jacek - Miklar Piotr 2 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 9:11)
13 Widz Jan - Miklar Piotr 2 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
13 Zuziak Wojciech - Miklar Piotr 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
14 Miklar Piotr - Król Jarosław 2 3:0 (11-7, 11-8, 11-2)
14 Miklar Piotr - Małysiak Dominik 2 3:0 (11-2, 11-4, 11-7)
15 Sztwiertnia Andrzej - Miklar Piotr 1 0:3 (7:11, 8:11, 11:13)
15 Wiecheć Adrian - Miklar Piotr 1 3:1 (13:11, 11:9, 8:11, 13:11)
19 Miklar Piotr - Śmieja Zbigniew 2 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 9:11)
19 Miklar Piotr - Ochodek Grzegorz 2 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11)
18 Balcar Jacek - Miklar Piotr 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:8.)
18 Sztuka Jacek - Miklar Piotr 1 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 8:11, 14:12.)
22 Śliwka Zdzisław - Miklar Piotr 2 3:0 (11-9 11-5 11-7)
22 Szostok Sebastian - Miklar Piotr 2 3:0 (11-9 11-9 11-9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 3:0 (11:6,11:6,11:3)
2 Kleta Rafał / Miklar Piotr - Szostok Sebastian / Duda Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
3 Legierski Marek / Podżorski Roman - Szop Jakub / Miklar Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 0:11.)
4 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:9)
6 Szop Jakub / Miklar Piotr - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (16:14, 12:10, 11:8)
7 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8)
8 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Widz Jan / Pastor Zenon 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:3)
9 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Kleta Rafał / Miklar Piotr 2 0:3 (3:11,9:11,4:11)
10 Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław - Miklar Piotr / Kleta Rafał 2 0:3 (9:11,7:11,9:11)
11 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:5)
12 Duraj Mariusz / Baborski Andrzej - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
13 Pastor Zenon / Widz Jan - Miklar Piotr / Kleta Rafał 2 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
14 Miklar Piotr / Wanat Zdzisław - Kolonko Piotr / Król Jarosław 2 3:2 (11-6, 9-11, 10-12, 13-11, 11-8)
15 Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
16 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (5:11, 11:9, 13:11, 9:11, 14:12)
17 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Legierski Marek / Podżorski Roman 2 3:0 (11:5, 12:10, 12:10)
18 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 3:0 (14:12, 11:3, 11:8.)
19 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 2 2:3 (11:6, 11:4, 10:12, 9:11, 9:11)
22 Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (7-11 16-18 12-14)