Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Kleta
UGKS Sokół Zebrzydowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 stycznia 1971 r.
34
Występy
24
Zwycięstwa
10
Porażki
70.59%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kleta Rafał - Tomzik Piotr 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:3)
1 Kajstura I Tomasz - Kleta Rafał 2 3:2 (11:8,11:8,7:11,9:11,11:9)
1 Ochodek Grzegorz - Kleta Rafał 2 3:1 (11:6,7:11,11:3,11:3)
2 Kleta Rafał - Duda Wojciech 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 12:10)
4 Kleta Rafał - Słowik Marcin 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:6)
4 Kleta Rafał - Kufel Karol 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
5 Kolonko Piotr - Kleta Rafał 2 0:3 (5:11, 5:11, 3:11)
5 Małysiak Dominik - Kleta Rafał 1 0:3 (2:11, 4:11, 1:11)
7 Kleta Rafał - Brak Sławomir 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
7 Kleta Rafał - Cieślar Marcin 2 1:3 (11:5, 10:12, 7:11, 7:11)
8 Kleta Rafał - Widz Jan 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:4)
8 Kleta Rafał - Mika Tomasz 2 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:7)
9 Rucka Celina - Kleta Rafał 2 0:3 (5:11,10:12,5:11)
9 Krajewski Arkadiusz - Kleta Rafał 2 0:3 (8:11,8:11,3:11)
10 Dolbicki Przemysław - Kleta Rafał 2 2:3 (8:11,5:11,11:8,11:7,9:11)
10 Wizner Jakub - Kleta Rafał 2 0:3 (5:11,7:11,9:11)
11 Kleta Rafał - Kukla Sabina 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
11 Kleta Rafał - Wigłasz Piotr 2 3:1 (13:11; 6:11, 11:9, 11:7)
12 Sibik Łukasz - Kleta Rafał 1 1:3 (12:10, 9:11, 1:11, 5:11)
12 Duraj Mariusz - Kleta Rafał 1 0:3 (10:12, 11:13, 8:11)
13 Zuziak Wojciech - Kleta Rafał 2 3:2 (6:11, 11:8, 11:6, 5:11, 11:6)
13 Widz Jan - Kleta Rafał 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
15 Jahn Artur - Kleta Rafał 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 14:12)
15 Siedlaczek Andrzej - Kleta Rafał 2 2:3 (4:11, 11:7, 11:8, 6;11, 7:11)
17 Kleta Rafał - Bujok Andrzej 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
17 Kleta Rafał - Legierski Marek 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
16 Kleta Rafał - Chmielniak Konrad 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:3)
16 Kleta Rafał - Rucka Celina 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:7)
19 Kleta Rafał - Ochodek Grzegorz 2 2:3 (11:8, 10:12, 7:11, 13:11, 2:11)
19 Kleta Rafał - Śmieja Zbigniew 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:6)
18 Brak Sławomir - Kleta Rafał 2 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 6:11.)
18 Cieślar Marcin - Kleta Rafał 2 3:0 (11:10, 11:5, 11:1.)
22 Mrowca Michał - Kleta Rafał 1 3:0 (11-4 11-9 15-13)
22 Majocha Jarosław - Kleta Rafał 1 0:3 (8-11 7-11 9-11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 3:0 (11:6,11:6,11:3)
2 Kleta Rafał / Miklar Piotr - Szostok Sebastian / Duda Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
4 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:9)
5 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Kleta Rafał / Szop Jakub 2 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 8:11)
7 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8)
8 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Widz Jan / Pastor Zenon 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:3)
9 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Kleta Rafał / Miklar Piotr 2 0:3 (3:11,9:11,4:11)
10 Wizner Jakub / Dolbicki Przemysław - Miklar Piotr / Kleta Rafał 2 0:3 (9:11,7:11,9:11)
11 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:5)
12 Duraj Mariusz / Baborski Andrzej - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
13 Pastor Zenon / Widz Jan - Miklar Piotr / Kleta Rafał 2 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
15 Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
16 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (5:11, 11:9, 13:11, 9:11, 14:12)
17 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Legierski Marek / Podżorski Roman 2 3:0 (11:5, 12:10, 12:10)
18 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 3:0 (14:12, 11:3, 11:8.)
19 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Ochodek Grzegorz / Śmieja Zbigniew 2 2:3 (11:6, 11:4, 10:12, 9:11, 9:11)
22 Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 0:3 (7-11 16-18 12-14)